Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли колело?

Аз определено следващия сезон съм с 29ка, няма такова усещане просто...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
Аксесоари

Има, качи се на тир и е същото...

Choosing...
Цитирай

Не ми се спори, за моето каране се чувствах доста по-добре на 29ка. Тебе като не те кефи-ОК.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

Провокирам те просто. Има предимства не отричам. Консервативен съм просто. Иначе 27.5 ме кефи. 29-ката ми се стори много тромава. Поне на кроскънтри твърдак.

Choosing...
Цитирай

И аз мислех, че 29ката е супер зле, ама преди няколко месеца пробвах на един приятел и беше супер добре. А иначе мен пък 27.5ците ме дразнят някак адски много, надали бих си взел някога бещо такова...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

26-ца.. + сликове,  за мен е перфектния вариант Wink

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Мдам, и втори сет колела, ако караш tubeless :d

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

(2015-06-23, 09:24:38)Sloona написа:  29-ката ми се стори много тромава. Поне на кроскънтри твърдак.

То на 29-ката точно там и е предимството.
Цитирай

Някой да е ползвал Continental X-King? Конкретно това http://velosiped.bg/26x2-2-continental-x...-spec.html.
Че трябва да сменям задната и се чудя вече...
Каране-умерено XC,ако може и на кал да държи :д

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

Моите на Apolon-а са такива, но с разликата, че са 29 инча. Мисля, че ще ти харесат.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

@kijelmi
Мерси за инфото. А да те питам как са като цяло-тегаво ли се върти, сцепление а-у, ако случайно си ги пробвал на кал(просто такъв сезон се задава, на сняг няма да се карат най-вероятно, ама на кал може)?
Иначе тия дни ще се вземе някакво решение, че вече ми се кара та се не трае, а задната е толкова изтрита..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

В интерес на истината за такъв вид гума се кара доста леко (стига да и уцелиш оптималния вариант на напомпване) и не е прекалено шумна когато се кара в градски условия. На кал да ти кажа честно не съм ги карал, но по черни пътища и градските кратери и тротоари, не бих сменил гумата с друг модел и то особено за шосейна гума.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

Хмм, звучи добре, а и ми е в бюджета. Ще видя утре дали я няма на някаква прилична цена покрай нас и ако я има я отнасям.
Мерси за инфото още веднъж.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)