Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли колело?
#51

(2015-03-30, 11:34:39)mitko1pr написа:  Благодаря за отговора! Smile
Щом нещата стоят така значи ще събера още 
пари и ще взема колело с твърда рамка в ценовия диапазон 700-1000 лв. 1700 лева няма как да дам за нещо, което ще използвам 4-5 пъти месечно. 
Ето нещо примерно за твърдат за спускане Smile Преди година и аз много исках байк за нанадолу, но тогава мекиците бяха още по-скъпи и сглобих тази машина, която сега виси на стойката в гаража Big Grin

https://www.dropbox.com/s/zh2mqqdxgjimqg...4.jpg?dl=0


(2015-03-30, 17:37:15)dp4u4umi6ev написа:  Имам бре ,как да нямам.Лятото си ходя с него на работа и предимно разходки в Кайлъка на по биричка спортуваме с колегите:
[Изображение: 5yasnm.jpg]


Много хубава шапка BlushBlushBlush
Цитирай
Аксесоари
#52

Ей точно мислех да го базикна за шапката... Smile
Ултрите са зверски здрави колела.

Choosing...
Цитирай
#53

Аз не слизам от колата,но от година и половина си имам и колело. А за толкова време успях дори вече да падна един път с 40км/ч. Но въпреки това заявявам... Яко е ,който няма , ако има възможност да си купува Wink

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#54

Какво стана след падането? Ако не е тайна... Smile

Choosing...
Цитирай
#55

Аз май с мойто не съм падал още.
Ползвам си го за из морската в Бургас и околията и
много си ме кефи !!!

[Изображение: 0280E~4.JPG]

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#56

Ще взема да снимам тея дни след смяната на вилката, моята каруца. Морс, много ме кефи 15 левовия ти заден амортисьор. Не се базикай със шапката на колоездач, знаеш ли какви сламени имам на село. Мисля си с такава да карам. Big Grin

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#57

Аз не се бъзикам, но ще знам за какво да се оглеждам в Кайлъка като карам или катеря Big Grin Или пък тичам Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#58

(2015-03-31, 09:03:07)climb написа:  
(2015-03-30, 11:34:39)mitko1pr написа:  Благодаря за отговора! Smile
Щом нещата стоят така значи ще събера още 
пари и ще взема колело с твърда рамка в ценовия диапазон 700-1000 лв. 1700 лева няма как да дам за нещо, което ще използвам 4-5 пъти месечно. 
Ето нещо примерно за твърдат за спускане Smile Преди година и аз много исках байк за нанадолу, но тогава мекиците бяха още по-скъпи и сглобих тази машина, която сега виси на стойката в гаража Big Grin

https://www.dropbox.com/s/zh2mqqdxgjimqg...4.jpg?dl=0



(2015-03-30, 17:37:15)dp4u4umi6ev написа:  Имам бре ,как да нямам.Лятото си ходя с него на работа и предимно разходки в Кайлъка на по биричка спортуваме с колегите:


Много хубава шапка BlushBlushBlush

(2015-03-31, 09:14:03)Sloona написа:  Ей точно мислех да го базикна за шапката... Smile
Ултрите са зверски здрави колела.

Шапката си ми е късметлиика и избеля от карането ама не си я заменям. Lol

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#59

(2015-03-31, 14:25:32)n3tk0 написа:  Ще взема да снимам тея дни след смяната на вилката, моята каруца. Морс, много ме кефи 15 левовия ти заден амортисьор. Не се базикай със шапката на колоездач, знаеш ли какви сламени имам на село. Мисля си с такава да карам. Big Grin

Петко, винаги съм смятал, че е някъде около 5 кинта задния амортисьор. Като оставим това, ми върши идеална работа за из морската. Ако усетя нужда, ще го сменя (колелото) за нещо което ще я задоволи (нуждата).
Да инвестираш сума пари, и да не ползваш нещото по предназначение, е все едно, да наемеш Пикасо да ти боядиса задната ограда...
Става, ама е нелепо! 

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#60
Wink 

E градски изкара Cross с 15 левов амортисьор Smile
Не се сдържах и снимах и моя ... въпреки, че е тесничко и малко тъмничко вече снимките стават колкото да се види Smile
[Изображение: 8018837A.jpg]
Утре смятам да го пораздвижа малко из морската, нищо, че и моето е с 15 левов амортисьор Smile
Петко к'во ти пречат нашите Хамортисьори бре?
Цитирай
#61

Е как какво ,явно ще си ги мерим тук ... хамортисьорите ,аз моя не мога да го сгъна с моите 70кг не знам за какво тегло е направен ама не е честно така. Angry

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#62

Задната пружина ми е маркирана за 750 либри, което грубо е 337 кила. С твоите 70 къде си тръгнал Smile
Цитирай
#63

Имах в предвид, че това там даже и не работи като амортисьор, имам 2 такива колелета в нас. Бащата ги кара. Като спука гума и не го поглежда същото, докато не спука и на другото. Не съм сигурен къде ги е затрупал в момента. На едното му смених амортисьора месец, преди да си взема сегашното. Няма лошо, за градско става. Стига да не се разскребуче. Тогава ми иде да го хвърля в някой нива и да го забравя. Big Grin

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#64

(2015-03-31, 10:08:45)Sloona написа:  Какво стана след падането? Ако не е тайна... Smile

Извадих телефона и снимах минаващите след мен, като казах : Ей така се излиза от ситуация (от срама). Адреналина беше на макс , за това и болката беше притъпена, но след като станах ... осъзнах ,че съм абсолютен късметлия. В полет видях ,че се насочих право към мантинелата , но успех да реагирам и подложих ръка.. (няма да описвам пораженията по нея). Когато надигнах крачола, видях огромен оток, който и до сега все още ме затруднява , понеже се разнесе и посиня до глезена. Като цяло мога да кажа ,че си паднах с "финес" Big Grin  , НО по колелото почти нямаше щети. Cross GRX8

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#65

Е щом колеото е здраво Smile
Шегувам се.
Позволявам си да повдигна темата, защото имам нужда от съвет.
Аз нямам колело и няма и да имам, но щерките искат да им смням техните (китайски от Илиянци).
Въпросът ми е коя е марката велосипеди с най-добро съотношение Цена - Качество?
Моля, когато формулирате предложенията си, имайте предвид, че колата ми струва 1000 лева.
Благодаря!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#66

Вземи си втора употреба марково, качествено и запазено колело. Намират се за по около 150-300 лв. Това ако щерките ти са колкото теб /на ръст/. Иначе детски качествени нови може и за 150-ина лв. да купиш. Хубавите китайски нови колела струват колкото втора ръка качествените маркови. Всъщност колко годишни са ти цветята? Има значение относно цената!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#67

Аз лично съм доволен от Sprint и Bachini. Не са скъпи и има голям избор от модели.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#68

(2015-05-31, 14:39:07)jorrddan написа:  Е щом колеото е здраво Smile
Шегувам се.
Позволявам си да повдигна темата, защото имам нужда от съвет.
Аз нямам колело и няма и да имам, но щерките искат да им смням техните (китайски от Илиянци).
Въпросът ми е коя е марката велосипеди с най-добро съотношение Цена - Качество?
Моля, когато формулирате предложенията си, имайте предвид, че колата ми струва 1000 лева.
Благодаря!

Купи си нови. Старото почваш да стягаш- гуми, жила, лагерче айде те са евтини но за майстор ще даваш пари. Ако има предна вилка , обикновено е заминала. Най евтиния Сънтур е 60 тина лева. Есента взех на щерката Спринт Каролина ново за 300 лв с алой рамка, прилично колелце със слабо място вилката- някаква без марка ама все два сезона ще изкара. Проблема ти явно е че ще купуваш в множествено число. Ако намериш втора тъка гледай за луфтове и особено вилката. Тествай като го подкараш и спираш с предната спирачка. При скапана вилка тя вибрира напред-назад. Ако вземеш ново, иди с детето и вземи най голямото колело на което може да се качи  та поне да го кара повече. Виж Спринтовете. Драг и Крос са по скъпи. Аз исках алуминиева рамка и компонентите да са Шимано или Срам(тях ги няма на бюджетни колела) ,да не са някакви измислени марки. 

По темата:
Аз имам DRAG ZX 3 PRO, FERINI R1, SPRINT KAROLINA
Драга е мой , Феринито на жената а Спринта на щерката. На Драга смених кормилото и лапата а Ферини седи в мазето и чака собственичката да го изкара. За тази година няма попадение. Вилката му е скапана точно щото го взех втора ръка хем от познат ,ама като не кара няма сми да я пипам.
Драга е страхотен, е карам в Западен парк но аз и затова го взех
http://io6o.snimka.bg/daily/drag.868063.35477494
http://io6o.snimka.bg/daily/drag.868063.35477496
http://io6o.snimka.bg/daily/drag.868063.35477497
Цитирай
#69

Много ви благодаря!
Вече ограничихме избора до 1 брой 20 или 24 инчови гуми, в зависимост от рамката. Все ми се струва, че 20 " ще е по - добре. Детето е малко.
20 инчовите се ползват обикновено по - малко време и не би трябвало да има проблем.
За 2 - ра ръка ми се иска алуминиева рамка, че детето има пориви само да си носи колелото.
Сега съвсем конкретен въпрос :
Най - добрият модел 20 цолово колело, в съотношение цена качество на БГ пазара?
Благодаря!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#70

За 20 инчово може да търсиш втора ръка. Те се карат малко и може да има читави на половин цена. Плюс това са с обикновена вилка и амортизациите са по боята и компонентите. За по-големи търси ново. Не разбрах в началото че детето е толкова малко
Цитирай
#71

(2015-05-31, 19:40:51)jorrddan написа:  Много ви благодаря!
Вече ограничихме избора до 1 брой 20 или 24 инчови гуми, в зависимост от рамката. Все ми се струва, че 20 " ще е по - добре. Детето е малко.
20 инчовите се ползват обикновено по - малко време и не би трябвало да има проблем.
За 2 - ра ръка ми се иска алуминиева рамка, че детето има пориви само да си носи колелото.
Сега съвсем конкретен въпрос :
Най - добрият модел 20 цолово колело, в съотношение цена качество на БГ пазара?
Благодаря!

http://www.webcafe.bg/id_1741966010_Pese...koleletata
Не го приемайте като реклама, познавам този човек /кой ли в квартала или  от съседните не го знае/
Ако искаш мога да ти дам координати на ЛС , за преглед, ремонт или да си купиш колело от него. Има и ФБ /синът му/

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#72

Намерих го, велофон.
Мерси за идеята, но наистина бих бил щастлив да имам яснота какво да търся, ново и втора ръка за не повече от 200 лева

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#73

Айде и аз да се включа. Ето го и моя приятел от далечната 1962г Smile


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
#74

Данчо 20''???
Ами моята щерка е на 13 ,а още преди 2 години подкара моята Ултра с мъжка рамка 26''(капли) има я напред в темата да видиш за какво иде реч.Взимай си 26'' да знаеш ,че за напред няма да ти иска колело.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#75

(2015-06-01, 06:22:11)esko148 написа:  Айде и аз да се включа. Ето го и моя приятел от далечната 1962г Smile

Сега ли излиза от завода?Евала изби рибата с този байк Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)