Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли колело?
#76

(2015-06-01, 17:21:34)dp4u4umi6ev написа:  Данчо 20''???
Ами моята щерка е на 13 ,а още преди 2 години подкара моята Ултра с мъжка рамка 26''(капли) има я напред в темата да видиш за какво иде реч.Взимай си 26'' да знаеш ,че за напред няма да ти иска колело.
Моята ще стане на 7, има огромна разлика. Слагах я на всякакви колела и 20 - ката и е идеална, даже малко големичка. На 26 ще трябва аз да я качвам и свалям

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз си мислех ,че е по голяма (изхождам от телефоните ,които и взимаш) ,но в този случай можеш да и вземеш нещо с тип дамска рамка ,седалката свалена до долу и мисля ,че ще се оправите.
Най добре да пробваш на място как стой на колелото.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#78

Тва е за малката. Голямата е по телефоните.
Та, 20 е най - добрият вариант. На едно лапе на 7 му взеха 24 за да не купуват скоро пак и още не може да се качи. Тва си е мъка.
Тъпото е, че не знам коя марка става и коя не

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#79

Ами не разбирам много от колелета ,но от тия дето се продават тук и в ценовия клас ,който предпочиташ с 50 кинта отгоре виж това:
249
249
Ама са стомана за халумин мисля трябва едни 100 кинта отгоре.
329

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#80

Препоръчвам ти да пробва колелото което ще купиш. Предполагам е наясно с подаръка който ще получи.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#81

Дака, моето мнение за този ценови клас е, че каквото и да вземеш ще е кажи речи едно и също като клас и качество.Скорости, гуми, капли и т.н. ще са горе долу едни и същи като марки и модели, най-много да доплатиш за марка Smile Просто я заведи в магазина и което си хареса малката.Вече ако ще взимаш нещо над 500-600-700 лв тогава по-може да се търси марка, модел и прочие.
Ето ти и едно като марка уж по-добро, но ако се зачетеш в компонентите на Кросовете на dp4u4umi6ev и този Драг, ще видиш че са почти еднакви и според мен тази разлика от 20лв идва от надписа Драг Smile А междудругото не знам дали се зачетохте в описанията на двата Кроса, че по-евтиния освен че е стоманен пише че и вилката е твърда, а не амортисьор.А снимката е като на по-скъпия Wink


edit: В крайна сметка, аз бих избрал алуминиевия Крос Smile
Цитирай
#82

Мерси, за новите е ясно, че не мога да имам претенции за марка, интересувам се от тези неща в случай, че купувам 2-ра ръка

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#83

Да се похваля и аз с моя байк, служи ми вярно вече 11 години Smile

[Изображение: ef89200417252f67.jpg]

#TeamPixel
Цитирай
#84

Ето го и моя bike с когото преоткрих велосипедирането! Cool


[img][Изображение: 2015-04-03%2018.32.04_zpszxpftncf.jpg][/img]
[Изображение: 2015-04-03%2018.32.24_zpsitctuwld.jpg]

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#85

Аполонеца е много ЯК!

Choosing...
Цитирай
#86

Едва ли ще помогнем на колегата, като се хвалим с нашето!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#87

@pepy1 по принцип си прав ,но темата е ''имате ли колело'' и всеки с отговора си показва неговото ,а Данчо просто се възползва тук защото има най голям шанс да му бъде помогнато.А ти в случая с това мнение си на никъде в тая тема.

ПС:А аз на дърти години нещо много се запалих с тия колелета и такъв мерак имам за един Ram HT Two.3 ама много ги няма тия кинти да си го закупя та да си счупя дъртата кратуна някъде с него. Big Grin

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#88

(2015-06-02, 09:21:53)jorrddan написа:  Мерси, за новите е ясно, че не мога да имам претенции за марка, интересувам се от тези неща в случай, че купувам 2-ра ръка

По-лесно ще е да харесаш нещо като марка и модел, да кажеш тук и да получиш съвети Smile
Цитирай
#89

Ако ми позволите пак да използвам темата...
Какво мислите за Magna Skydive 22. Не можах да намеря информация в нета, само няколко обяви

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#90

Твърдо не, Данчо. Избягвай двойно окачване. По-добре да е само с преден амортисьор - по-малко неща, които има вероятност да се счупят.
Честно казано в Декатлон има модел за 240 лева. За цена качество и гаранция мисля, че е най-доброто, което можеш да намериш за тези пари.
Поддръжката им е стабилна.

Choosing...
Цитирай
#91

Ма аз точно двойно окачване търся, чак толкова да се чупи... Това е детско колело, просто детето е екстремистче

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#92

Какво ти дава такъв клас двойно окачване - допълнително тегло, почти не работещо задно амортисьорче и разлуфтващи се части. Ти прецени. И ти си прав, каквото и да е, ако го блъскаш, ще се счупи.

Choosing...
Цитирай
#93

В декатлон намерих това www.decathlon.bg/detski-velosiped-20-wyldee-s-okachvane-i-predna-diskova-spirachka-id_8275752.html и ме изкефи всичко освен цената. Доста над възможностите и смисъла е

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#94

http://olx.bg/ad/20-tsola-kolelo-ID5dPwE...bd1aad0f13 - декатлонско, на добри пари.
http://olx.bg/ad/velosiped-drag-20-drag-...bd1aad0f13 - томахоука е здрав.
http://olx.bg/ad/yunoshesko-kolelo-bmh-2...bd1aad0f13 - бмх - изглежда яко и ще носи на извращения.
http://olx.bg/ad/detsko-kolelo-20-4-6-ID...bd1aad0f13 - спринтец, никак не лош.

Choosing...
Цитирай
#95

Мерси, но определено не си фен на мъките вилки /рамки Wink
Аз си харесах това www.maxcombike.com/bg/bikes/sprint/детски/341-Sprint--ELEMENT-20_ но не разбрах каква му е цената

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#96

242 лева му е цената на спринта.
Не съм фен, защото не е по-добре. Не разбирам защо искаш да има пружУна отзад... Smile

Choosing...
Цитирай
#97

Данчо, Слона е прав няма работещо задно окачване на цена под 1500лв! Най-много да купиш нещо с заден "амортисьор", което ще удря детето в кръста. По-добре колело с твърда рамка.
Цитирай
#98

А де, аз се скъсах да търся с двойно окачване.
Добре де, пак не схващам, не работи както трябва задното, хубаво, ма какво пречи?
И все пак някакъв отзив за магната по - горе? Читава марка ли е, какво е, че моделът нещо не го намирам.
И още, могат ли да се намерят 22 цола вътрешни и външни гуми в България?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#99

Гуми най-вероятно ще намериш в София има достатъчно вело магазини. За този размер 20" нямаш голям избор и почти всички велосипеди са едно ниво. Читавите марки са бая пари и не мисля, че ще предлагат много повече за тоя размер има го момента, че си плащаш за марката. То марката е само една рамка всичко останало е компоненти. Иначе добре си се насочил към алуминиева рамка най-добре е детето да пробва велосипеда дали ще му е удобен. Задния амортисьор освен че ще тежи няма да върши работи(дори може да пречи) може и излишно да оскъпи велосипеда. Общо взето харесай нещо заведи детето да пробва и взимай, защото както споменах почти всички са еднакви.
Цитирай

Абе аз от колелета не разбирам, ама човека иска колело за 7-годишно дете, дете за бога. Доста сте се вманиачили с тия колелета, момичето ще го ползва за пред блока (предполагам) не за походи в планината, даунхил и стънт. Няма значение ако ще амортисьора да е само за красота. Колелото ще използва 20% от потенциала си в най-добрия случай. За какви чупения говорите, че да било с възможно най-малко неща и т.н. Кажете му една читава марка, да си го хареса на външен вид и готово.
Спринта не знам кое не му харесахте за 240лв е повече от перфектен.

Galaxy Note 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)