Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z1 compact
#51

Последно кабела от този магазин бавно ли зарежда и добра изработка ли е? Къде има налични задни протектори или пластмаси/силикони за гръб. За София е въпроса.
Цитирай
Аксесоари
#52

Не зарежда бавно. Скоростта зависи от изходния ток на зарядното. В комплекта е 1500мА. При избора по-важно е дали е достатъчно силен магнита и пасва ли при зареждане със кейс, ако ползваш такъв.

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай
#53

Опитах се да мина през това магазинче, но човека по надежденски си беше бил шута в 18:15 при обявено работно време до 19:00. Кабели нямал, но чакал зареждане.

Дайте идея за читав силиконов или пласматов гръб или лепящ се протектор?
В Технополис има един прозрачен китаец за 19.90, но не ми вдъхна никакво доверие, оригиналния на сони е 30лв, отново не изглежда смислено.
Цитирай
#54

Ако не ти е проблем да изчакаш около седмица(за толкова дойда моя), мога да ти препоръчам един от ebay.com.Прозрачен и много хубав, единствения му минус е, че се дере много самия калъф.Но за 5-6$ с доставката аз съм доволен.
Цитирай
#55

Оправих се, след чакане в Надежда си избрах един гръб и си взех малко протектори. Цените са много приемливи следващата седмица ще има зареждане с кабели и други неща за компакт. Дай линка, но под .com дали нямаш предвид .co.uk? Имам много покупки в ebay, но не съм видял нещо да дойде за 6 дни освен, ако не е пратено с Royal Mail...
Цитирай
#56

Препоръчайте ми някакъв кейс /по възможност да Не е твърд/, който няма да се налага да бъде свалян при зареждане на док станция.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#57

MapTo_D написа:Препоръчайте ми някакъв кейс /по възможност да Не е твърд/, който няма да се налага да бъде свалян при зареждане на док станция.

Аз съм с калъф тип тефтер, нали се сещаш - възможно най - дебелия калъф е това Big Grin Но си реших проблема като махнах накрайника на док станцията и ся си :whistle:

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#58

Пробвано е с махането на 'накрайника', но в този случай става доста широко и нестабилно. Такъв калъф тип тефтер нямам желание да ползвам, някакъв силиконов ми трябва, но по тънък от сегашния, нооо нещо ми е сложно да намеря. :unknw:

Може би нещо такова ми трябва : http://www.krusell.se/en/products/detail...Z1-Compact Ако някой го има, ако има и док станция, нека сподели дали може да се зарежда без да се сваля.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#59

Аз си изпатих веднъж с тея силиконови калъфи и съм се отказала от тях. Да доста по добре изглежда телефона с тях , ама дисплея си е изложен на риск. Изтървах един телефон така и после ремонти глупости...за това се презастраховам с "тефтера" аз Smile

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#60

Аз съм с твърд кейс пластмасов, но не става зареждането с док станцията.

Sony Xperia Z1 Compact pink
Samsung S8, Orchid Grey
Цитирай
#61

MapTo_D написа:Пробвано е с махането на 'накрайника', но в този случай става доста широко и нестабилно. Такъв калъф тип тефтер нямам желание да ползвам, някакъв силиконов ми трябва, но по тънък от сегашния, нооо нещо ми е сложно да намеря. :unknw:

Може би нещо такова ми трябва : http://www.krusell.se/en/products/detail...Z1-Compact Ако някой го има, ако има и док станция, нека сподели дали може да се зарежда без да се сваля.

От този гръб съм доволен, но при изпускане не знам какво ще се случи. Зареждам на док станцията без проблем, но без вложка, иначе с по-широката трябва много да си играе човек та да намести телефона.
Цитирай
#62

А този пост https://www.androidbg.com/forum/topic843...d5503.html го пуснах в друга тема, но нямах отговор. Нека някой сподели дали е имал подобен проблем с флип от този вид.
Цитирай
#63

mile написа:Оправих се, след чакане в Надежда си избрах един гръб и си взех малко протектори. Цените са много приемливи следващата седмица ще има зареждане с кабели и други неща за компакт. Дай линка, но под .com дали нямаш предвид .co.uk? Имам много покупки в ebay, но не съм видял нещо да дойде за 6 дни освен, ако не е пратено с Royal Mail...
http://www.ebay.com/itm/400720047616?ssP...1497.l2649

Ето това е кейса Smile И да по Royal Mail е пратен Smile
Цитирай
#64

Хвала на силиконовите кейсове, или поне на този, с който съм в момента, леко грозен, но си свърши перфектно предназначението - днес сутринта телефона полетя от около метър и нещо, падна на бетон, но за мое щастие го направи от правилната страна - строполи се по гръб и остана цял и без абсолютно никакви дефекти. :bow: Angel :facepalm:

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#65

MapTo_D написа:Хвала на силиконовите кейсове, или поне на този, с който съм в момента, леко грозен, но си свърши перфектно предназначението - днес сутринта телефона полетя от около метър и нещо, падна на бетон, но за мое щастие го направи от правилната страна - строполи се по гръб и остана цял и без абсолютно никакви дефекти. :bow: Angel :facepalm:
Добре, че му няма нищо на телефона... И, можеш ли по някакъв начин да снимаш кейса или да ми покажеш какъв е, защото аз още не съм се решил какво да си взема... Чувам лоши мнения за абсолютно всичко, а и нямаме толкова голямо право на избор, както при други телефони. Мислех, да си взема някой напълно прозрачен, но четох, че лесно се драскали и още повече скапвали светкавицата.. Ще е хубаво, ако повечето, които сте с кейсове, кажете по едно кратко "ревю" как се представят или поне, ако някъде сте чели нещо хубаво за някой кейс да споделите, че моя падна вчера и се нарани леко едното ръбче и направо ми изскочи сърцето.. Big Grin :thumbup:

Sony Xperia Z1 Compact | Android 4.4.4 | TRILUMINOS™ Display with X-Reality | 2.2 GHz Qualcomm Quad Core | 2 GB RAM | 20.7 MP Sony Exmor Camera | IP58 certified
Цитирай
#66

Ето това е кейса, ако се счете за реклама може да се коригира по някакъв начин. Грозничък е, но като взех телефона по магазините нямаше почти никакъв избор и за това реших да е това вместо да е без всякаква защита. Уж прозрачен, но моя вече е далеч от прозрачното, потъмня от атмосферни влияния, мия го чат пат, но почти няма разлика. Но все тая, важното е, че днес ми запази телефона без драскотина. http://www.aksesoar.net/bg/product/4162-...-prozraen/

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#67

Здравейте,според вас това кабелче : http://unpluggedbg.com/index.php?id_prod...&id_lang=2 дали ще стане на Компакта и дали си заслужава да се пробва? Smile
Цитирай
#68

Ще стане. Те са еднакви за всички Sony телефони, които го имат. Не е оригинално, но ще върши работа, пробвай. :thumbup: Smile

Sony Xperia Z1 Compact | Android 4.4.4 | TRILUMINOS™ Display with X-Reality | 2.2 GHz Qualcomm Quad Core | 2 GB RAM | 20.7 MP Sony Exmor Camera | IP58 certified
Цитирай
#69

pepo972 написа:Ще стане. Те са еднакви за всички Sony телефони, които го имат. Не е оригинално, но ще върши работа, пробвай. :thumbup: Smile
Ясно, дано само наистина да върши работа а да не е някакво менте...
Цитирай
#70

Един приятел е с кабел, и каза че е малко гадно, защото леко ако го бутнеш и се размести и няма да разбереш кога е спрял да се зарежда.Редовно му се случвало да си сложи кабела да зарежда телефона, докато спи нещо го чуква леко и на сутринта телефона изключен Sad
Цитирай
#71

Абре какви са тези кабели бре - почукваш и ги няма Cry

Моят е напълно случаен али-експрес китаец, но прави такава здрава магнитна връзка,
че с усилие го разделям от гнездото за зареждане....да не би проблемът да е в
това гнездо на телефона (?!?), там намагнетяването да е по-калпаво, но не ми звучи логично.

Чудя се, защото два различни такива модели китай-кабели за зареждане съм тествал,
и двата залепват като мастика за мента на плажа...

Поздрави,

"SONY XPERIA Z1 Compact " - Black Magic 2014
Цитирай
#72

Колега, пусни линк моля, към тези, за които говориш, че магнита държи идеално.

Благодаря ти предварително. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#73

climb написа:Един приятел е с кабел, и каза че е малко гадно, защото леко ако го бутнеш и се размести и няма да разбереш кога е спрял да се зарежда.Редовно му се случвало да си сложи кабела да зарежда телефона, докато спи нещо го чуква леко и на сутринта телефона изключен Sad
И при мен е горе-долу същото, само дето не го чукам докато спя. Явно зависи много от кабела

Магнита е на кабела, не на телефона

Android Huawei P30
Цитирай
#74

Готово, моментално пускам моят кабел откъде го взех:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6071784588.html
Даже в момента го гледам на 22% отстъпка и идва на 3.67 долара,
което за мен е извънредно подходяща цена. Пристигна за 6-7 дена.

Дано ви свърши работа, поне при мен магнитната конекция държи здраво.

Поздрави,

"SONY XPERIA Z1 Compact " - Black Magic 2014
Цитирай
#75

Ясно ми е ,че с тези магнитни кабели се зарежда телефончето...но дали заряда е правилния ?
Един и същи ли е тока на заряд през стандартаната букса и през магнитната?
През стандартната,тока с който се зарежда телефона е 850 mAh(това е отбелязано като Output на зарядното ми иначе INPUT е 1500 mAh).
Някой които е с док.станция може ли да каже какви са стойностите на заряд?Ако са същите като на стандартното зарядно значи всяко магнитно кабелче би трябвало да зарежда телефона и да няма разлика в заряда и във времето :whistle:
Питам понеже дочух,че тока на заряд през магнита е различен от този през стандартната букса(незнам дали е по-висок или по-слаб),но ако я има тази разлика рискуваме да съкратим живота на батериите си.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)