Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z1 compact

(2015-04-28, 15:27:03)GH0STFACE написа:  Съмнява ме точно Devilcase да намери за 15-20. Те са си цифра.

Да, не е девил но е 1:1 с този.
Цитирай
Аксесоари

Решил съм да си взема магнитен кабел за зареждане на тел-а, това дали е читаво ? Не съм наясно с интернет магазините за аксесоари та всяка помощ е добре дошла Smile
Цитирай

От Sony би трябвало да е!
Цитирай

Значи с тия кабелчета не става ? Доколкото четох из темата магнита не държал и се откачали ? Обаче тези докинг станции са доста скъпи..направо не знам Smile
Цитирай

Купувай китайкси кабел с лед.
Цитирай

Някой ползвал ли е тези чудесии SmartTags NT3? http://www.sonymobile.com/global-en/prod...ttags-nt3/
Цитирай

Аз имам 2 тага, но седят в гардероба. Само за проба съм ги пробвал.
Цитирай

Кажете къде от в България да си купя хубав протектор от закалено стъкло за Z1Compact.
Има едни където променят тъча и екрана се вижда по различен начин - не искам такива.
Просто искам да взема един-два хубави, не знам дали тяло и гръб или само отпред.

Бях поръчал един - пратиха ми за Z3 compact - върнах го.
Още един търговец беше казал, че има - оказа се, че не.

Благодаря :-)

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Дано не се счете за реклама, но аз си купих такова стъкло-протектор / доста добро и съм доволен/ от магазин в София, на бул."Константин Величков", за 10 лв.
Цитирай

А онлайн има ли от къде да го взема.
Или някой друг, който да знаете, че е хубав ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

@nikolae, Линкът, който е споделен от колегата, е именно на онлайн магазин, където се прави поръчка на даден продукт, след което посредством куриерска фирма, закупеният артикул пристига до личен адрес или клон/офис на куриера.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Не бях видял линка,ще го пробвам и ще пиша.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Само за информация : /понеже днес минах през въпросния магазин от линка , за да си купя друго стъкло, понеже моето го пукнах леко вчера/ , в момента са свършили и очакват доставка в началото на 2016г.
Цитирай

Аз наскоро си взех от Ebay този бъмпер (сив) и съм доволен LINK: http://www.ebay.com/itm/Ultra-Thin-Alumi...Wuj9G0rqkg

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай

Нещо май го нямат този протектор.
От чужденеция не ми се пазарува, посъветвайте ме от къде да си купя хубав такъв само за лице ?

По магазините по бул. Левски в един магазин имаше, но беше много евтин и променяше коренно образа.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

На мен стъкленият протектор не ми помогна и се наложи смяна на "кинескопа". Сега ми липсва логото на Сони, та се чудя някъде продава ли се оригинален протектор с логото?
Цитирай

Мисля че такова нещо не се продава...

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай

Ето оригинален протектор с логото: http://www.witrigs.com/oem-anti-shatter-...z1-compact
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)