Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Upgrade на LG Optimus към андроид 2.1
#26

Малко ли е Smile телефона е значително по бърз има пипнато е менюто (android home) и settings настройките с една дума заслужава си Smile само още не съм пробвал app2s, но и на него ще му дойди времето Smile

2.1 LG Optimus
Цитирай
Аксесоари
#27

А това app2s някаква програма ли е? Гледам много говорят за него след като минат на 2.1 Tongue

SAMSUNG GALAXY S2 I9100 4.0.3
Цитирай
#28

И още 1 въпрос скоро официален 2.1 за оптимуса ще има ли? Rolleyes

SAMSUNG GALAXY S2 I9100 4.0.3
Цитирай
#29

apps2SD ти позволява да инсталираш приложения и игри на картата памет, с цел повече памет, и ти ако чакаш официален, имаш да чакаш, и от лг-то каквито са дейни.. :/

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#30

За сега ще си остана на 1.6 пък после когато няма какво да правя и аз ще мина на 2.1 Big Grin

SAMSUNG GALAXY S2 I9100 4.0.3
Цитирай
#31

да ама аз немога да намеря тези две неща на моя компютер ( LGE Android Platform USB Modem и LGE Virtual Modem. ) влизам където трябва но ... няма ги..

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#32

toki написа:да ама аз немога да намеря тези две неща на моя компютер ( LGE Android Platform USB Modem и LGE Virtual Modem. ) влизам където трябва но ... няма ги..

Предполагам, не си инсталирай драйвърите както трябва.

SGS II
Цитирай
#33

сега по добре да преинсталирам сичко ??? тогава или ...

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#34

а някой можели да ми даде ПС Суайт 4 по скайп; tokieca

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#35

toki написа:а някой можели да ми даде ПС Суайт 4 по скайп; tokieca

заповядай Smile

http://www.lg.com/bg/download/mobilni-te...c_sync.zip

LG GT540 Optimus - CyanogenMod 7 (SwiftDroid) - v1.8 - Android 2.3.3 Gingerbread
Цитирай
#36

+1 със Андроид 2.1 Smile

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#37

И аз се престраших да сложа 2.1. За сега всичко е нормално, не мога да разбера защо ми изчезнаха групите от менюто на контактите и също така не ми дава да се вържа с LG PC Suite?
Цитирай
#38

ЛГ ПС сюит за мен е голяма глупост, не знам какво точно ще правиш с него, но твоя си работа, при ъпгрейда всичко се трие от телефона, следователно, би било учудващо ако групите бяха там Big Grin надявам се си забелязал че и приложенията, инсталирани на телефона също ги няма

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#39

Не си ме разбрал правилно. На мен ми е ясно че всичко се изтрива, проблема е че липсва в менюто опцията групи за да си ги направя наново. А ЛГ ПС ми трябваше защото там са направени и само трябва да ги синхронизирам.
Цитирай
#40

Здравейте, като пусна програмата ме изхвърля от нея след около минута всичко правя според инструкцията с ХР съм. Някой има ли подобен проблем?
И как да го реша?

Благодаря предварително!!!
Цитирай
#41

vanyak написа:Хора, опитах вече поне 10 пъти да ъпдейтна по този начин, но и така не се справих. Като стигна стъпка 6 и трябва да натисна менюто сякаш не е активно, при мен наистина не си е активно и не мога да избера файла. Sad Някакви идеи?


п.с.Успяяяях най-накраяяяя Lol


Колега как успя ???
Цитирай
#42

banditaster написа:
vanyak написа:Хора, опитах вече поне 10 пъти да ъпдейтна по този начин, но и така не се справих. Като стигна стъпка 6 и трябва да натисна менюто сякаш не е активно, при мен наистина не си е активно и не мога да избера файла. Sad Някакви идеи?


п.с.Успяяяях най-накраяяяя Lol


Колега как успя ???
По-скоро е колежка, освен ако не си е сменила пола. ..

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#43

преди малко го ъпдейтнах.... стана страшно лесно Smile човека е написал инструкции като за малоумни, следвайте стъпките и готово......
Цитирай
#44

Това беше целта, за да няма после, това не разбирам, онова не разбирам, но все пак, който нещо не разбира - ЛС, помогнах на 2-ма пича през скайп да си ъпгрейднат телефоните (може би им липсваше морална подкрепа) но както и да е, важен е крайният резултат Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#45

hacker_didko10 написа:
banditaster написа:
vanyak написа:Хора, опитах вече поне 10 пъти да ъпдейтна по този начин, но и така не се справих. Като стигна стъпка 6 и трябва да натисна менюто сякаш не е активно, при мен наистина не си е активно и не мога да избера файла. Sad Някакви идеи?


п.с.Успяяяях най-накраяяяя Lol


Колега как успя ???
По-скоро е колежка, освен ако не си е сменила пола. ..
ха ха Lol
...оправих се лесно.И на Windows Enabler и на KDZ_FW_UPD с десен бутон->изпълни като администратор.Само така стана,а няколко пъти опитвах преди това и не се получи. С уиндоус 7 съм, ако е нужно да се знае.

Не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш!
LG Optimus One
Цитирай
#46

hacker_didko10 написа:
banditaster написа:
vanyak написа:Хора, опитах вече поне 10 пъти да ъпдейтна по този начин, но и така не се справих. Като стигна стъпка 6 и трябва да натисна менюто сякаш не е активно, при мен наистина не си е активно и не мога да избера файла. Sad Някакви идеи?


п.с.Успяяяях най-накраяяяя Lol


Колега как успя ???
По-скоро е колежка, освен ако не си е сменила пола. ..

"колега" е унисекс понятие.
Цитирай
#47

След като доста хора писаха, че са успели - и мен взе да ме сърби да се пробвам за 2.1! Не изпитвам някаква жестока необходимост, телефончето и така ми върши чудесна работа.
Цитирай
#48

ko2000 написа:
hacker_didko10 написа:
banditaster написа:Колега как успя ???
По-скоро е колежка, освен ако не си е сменила пола. ..

"колега" е унисекс понятие.
Може да е унисекс за теб, но аз съм свикнал с "колежка" .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#49

Ако стигнеш до университета ще ти кажат, че дума "колежка" не съществува.

Moto X Play; OnePlus 3
Цитирай
#50

edmond написа:Ако стигнеш до университета ще ти кажат, че дума "колежка" не съществува.
Това беше в кръга на шегата , разбира се.

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)