Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спийдкамери за iGO и Primo от Vami
#51

Vami написа:Приложението за ъпдейтване на камерите вече е с ново име - iGO Speedcam Updater
Добавена е възможност да се свалят и камерите за Гърция.

Благодарение на EurekaSoft

Това нещо защо ръчно не иска да свали нищо? На всичко отгоре съм му задал папката с камерите, то автоматично ги свалило в Download. Заедно с тези за Гърция, въпреки че съм махнал отметката. старото приложение ако работи ще може ли линк за него? Поне и утилитито работи с него, а с това новото не.

Май схванах защо не иска. Без файла Primo_update.poi не сваля нищо?
Цитирай
Аксесоари
#52

не мога да ъпдейтвам ръчно...обяснете как става....пускам програмата...дава ми че са свалени в папка download...а там няма нищо....благодаря Ви...предварително
Цитирай
#53

Ами по - лесно ще ти е да си ги свалиш сам от сайта и да си ги замениш ръчно. Програмата нещо не е много добре направена май. Нищо лично към създателя/ите и.
Цитирай
#54

emoemo22 написа:не мога да ъпдейтвам ръчно...обяснете как става....пускам програмата...дава ми че са свалени в папка download...а там няма нищо....благодаря Ви...предварително

Преди да започнеш свалянето трябва да промениш директорията, в която да бъдат свалени!
iGO/content/speedcam/

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#55

не става и така...от сайта ще е май...благодаря...
Цитирай
#56

Изтрий временните данни от настройка приложения, задай пътя, избери държавите и тогава сваляй.
Цитирай
#57

Стана да....благодаря....но преди всяко сваляне...трябва да се трие кеша на приложението....иначе не ги сваля пак....Весели празници..
Цитирай
#58

Така и трябва да бъде. Ще свали отново, когато направя обновяване на камерите.
Цитирай
#59

благодаря ти....успех във всичко..
Цитирай
#60

Нова версия на камерите в шапката.
Цитирай
#61

Здравейте колеги.
Поиграх си малко и направих следното:
Иконите са тези, които използвам.
Има най-различни шаренийки, но принципно са еднакви.
Ако прецените за необходимо, поставете табличката където трябва.
Поздрави


Цитирай
#62

При използване на скин GjAk има едно несъответствие между звуците, описанието в сис.тхт и името на файла:

05_BG_speedcam_Mobile_Camera.txt - Мобилни камери (засади) - Тук звука е : Внимание възможно е да има полицейски пост със иконка на полицейска кола без мобилна камера.

В същото време категория 17, която в момента не се използва е със иконка на полицейска кола с мобилна камера , а звука е : Внимание,камера за превишена скорост.

В картинките на fumar иконките на тези две категории са наобратно.
Цитирай
#63

(2015-03-31, 20:02:54)rado7318 написа:  В картинките на fumar иконките на тези две категории са наобратно.
Да колега.
Нарочно съм разменил картинките, поради причините, които цитираш.
Категория "Mobile_Camera" се актуализира и си е друго, като ти се визуализира кола със камера.
Във категория "Fixed_Camera" 17 няма записани точки и не се използва, да не кажем, че се и дублира едно към едно със [speedcam_category:0]
Даже и звука е същия.
Който иска може да си изтегли и замени иконите със тези от таблицата.


Цитирай
#64

Явно и двамата не познавате базата с данни, как и от къде тръгна... Всички икони и предупреждения са си както трябва и няма смисъл да се пише едно и също в няколко форума. Ето отговора на въпроса - http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopi...00#p344358
Цитирай
#65

Има нова версия на камерите от днес ,13.04.2015.Линка е в горния пост.
Цитирай
#66

Обнових камерите още веднъж, този път за всички.
Цитирай
#67

Поддържа ли се приложението, вече три версии на камерите излизат, но не тегли нищо?
[Изображение: 8050888q.jpg]
Цитирай
#68

Работи си нормално. Ако веднъж вече си свалил последния ъпдейт, следващите опити водят до точно твоя екран.
[Изображение: Screenshot_2015_04_15_08_09_09.png]



Цитирай
#69

Декември месец като инсталирах програмата, тогава ъпдейна камерите като на твоята снимка.
Но това беше за последно, един път месечно пробвам и резултата е показан на моята снимка.
Като вляза в iGO\content\speedcam файловете са със стара дата...
Нищо не съм променял по програмата, пътя към папката е точен, не знам къде е проблема, снимката е от вчера защото излезе нова версия на камерите 14,04,2015 и не ги намира.
Цитирай
#70

Аз също потвърждавам, че не успях да актуализирам веднага новите камери. И на моя S3 с Android 4.3 и на таблета с 4.4.2 ефекта беше един и същ - няма нови актуализации. И на двете устройства iGO е инсталирана на вътрешната памет в папка /sdcard/iGO. Версията на приложението за камерите е актуалната. Пътя е проверен 3 пъти и е коректен. Не е активирано автоматично обновяване, така че не е минал ъпдейта сам и затова да казва, че няма по-нови камери.
Пробвах да изтрия всичко от папката speedcam - пак същото.
Проблема се оправи след деинсталиране-инсталиране на приложението и съответно отново настройване на пътя за обновяване и държавите (махам Гърция, защото не ми трябва).
И друг път ми се е случвало да има ъпдейт на камерите и да не иска да ги актуализира (на телефона, с таблет съм от 5 дни), но тогава изчиствах папката speedcam и нещата се оправяха.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#71

Аз все още съм със старата версия и там го няма проблема.


Цитат:Преработих apk-то да става и за Android 4.0. Също така написах едно елементарно ютилити. Копира се в папка ux без да се разархивира. След това от колбата се активира и се появява иконка в началния екран. От тази иконка може да се стартира приложението директно от iGO.



Важно... За да работи това ютилити, трябва да сте с последните израелски версии на iGO.


[Изображение: 904103ef9be0d861.png]


[Изображение: 3bafd5d174d4d60f.png]


Преработено apk - https://yadi.sk/d/6sCfFXZgZAFwR

UX - https://yadi.sk/d/nyvyNDiCZAFwW
Цитирай
#72

Днес пътувах по пътя от Карнобат до Казанлък и обратно. Навигацията ми iGO primo ме предупреди за камери за скорост 6-7 пъти само в едната посока, но не видях никакви камери. На връщане също обърнах специално внимание, но няма и няма! Да не би да е имало и вече да са ги демонтирали?
С последния ъпдейт на камерите съм!
Цитирай
#73

Сигурно става въпрос за мобилни. Просто ушевите не са били по храсталаците ; )

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#74

Е, предупрежденията за мобилни и стационарни с еднакво аудио ли са?
Цитирай
#75

Колеги, Vami е обновил камерите днес, теглете!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)