Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спийдкамери за iGO и Primo от Vami

(2016-01-02, 19:02:13)rado7318 написа:  "Dangerous Railroad Crossing" id=24 Неохраняем жп прелез
"Highway Exit" id=25  Изход от магистрала
"Speed Boards" id=26 Контрол на скоростта
"Dynamic Traffic Light" id=27 Динамичен светофар
"Max Height" id=28  Максимална височина

Добавени са. Премахнах защитния код, защото сайта се хоства в Литва и от тук имаше проблеми с показването му.
Цитирай
Аксесоари

(2016-01-23, 19:58:45)petio_venkov написа:  Пичове, днес ме изненада една стационарна камера преди село Козаревец, посока София. Момата не каза, че дебне опасност...обнових базата, но продължавам да не я виждам на картата?! Дали проблема е само в моя телевизор?

И...дали да очаквам още изненади до София (базата в сайта е от април 2015г.)?


И аз я забелязах, от преди Коледа са я сложили, но нямам точни координати

Motorola Defy+ --->Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай

В прикачените файлове:
1. Всички камери от сайта на Вами до 30.01.2016 в един файл.
2. Само новите след 02.08.2015 до 30.01.2016 . Добавя се до разбитите по категории от 02.08.2015.[attachment=8465][attachment=8466]

Свалят се : Десен бутон на мишката/Запиши целта като
Цитирай

Обнових камерите за iGO и Primo.
Цитирай

Нова версия от 23.02.2016 на iGO Speedcam Updater  България и Гърция

Променен е адреса за актуализации на Гръцките камери.

https://play.google.com/store/apps/detai...camupdater
Цитирай

Тук трябва да изкажем благодарности на idownload за програмата. Наложи се нова версия защото беше сменен гръцкия сървър. Понеже беше сменено и името на форума сме и малко назад с обновяването на камерите.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

Вариант за хората, които имат повече от една версия iGO инсталирана и искат автоматично да си обновяват камерите на @Vami чрез приложението iGO Speedcam Updater за всяка една от версиите поотделно. По друг повод открих в маркета приложението App Cloner, с което можете да си създадете копия (клонинги) на дадено приложение. Копието работи абсолютно независимо от оригинала, има си свои независими настройки и т.н. Единствения минус е, че копието няма да се актуализира при наличие на нова версия в маркета. Приложението има и платен вариант (който може лесно да се намери тук-там) с който може да се сменя иконата на клонинга и още разни други благинки.
Пробвах я да клонирам с iGO Speedcam Updater и работи без забележки.
Разбира се, винаги може да се ползва само оригиналното приложение и всеки път при обновяване на камерите да се сменя пътя до съответната папка с камери за всяка инсталирана версия на iGO, или ръчно да се копират новите камери по другите папки speedcam.
Просто една допълнителна възможност Smile

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай

Аз постоянно ползвам по три или четири версии на iGO или NextGen и винаги с обща папка. Камерите също са в общата папка и се ползват от всички.

Сутринта обнових камерите.
Цитирай

Аз мислех, че само dem, building, map ,poi и raster могат да са в обща папка. Беше написано и в този форум (не от теб). Явно ще трябва да не вярвам на всичко на 100%. Все пак научих нещо полезно.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай

(2016-03-01, 22:15:02)Yuli_D написа:  Аз мислех, че само dem, building, map ,poi и raster могат да са в обща папка. Беше написано и в този форум (не от теб). Явно ще трябва да не вярвам на всичко на 100%. Все пак научих нещо полезно.
Това се отнасяше когато няма място във вътрешната памет за обща папка и цяла Европа - ХЕРЕ и ТТ между 5 и 9 ГБ - зависи какво се слага !
Тука има една особеност. Ако общата папка е на картата при КИТКАТ без руут и без възможност за писане на програмите, тогава можем да сложим и камерите и потребителските ПОИ , ОБАЧЕ:
- когато сложим нови камери програмата няма да може да запише новите камери в служебният файл и ще си останат старите или никакви
- ако искаме да си добавим нова потребителска камера програмата няма да може да я запише служебния файл
- ако сложим нови KML файлове програмата няма да може да запише служебните KIX и KNS файлове. Трябва да ги имаме наготово отнякъде!

Свързана информация:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1252062
Цитирай

Откъде мога да сваля актуални камери за Турция
Цитирай

Това са последните актуални за Турция Speedcam_02.16.1_21022016_TXT.zip‎, свалени от турския сайт turkeyforum.com:
https://yadi.sk/d/1mzpClu9q2ZyD
Цитирай

Здравейте колеги,имам ето тази навигация и ми трябват спиид камери,на сномката пише nextgen ,но като я пусна пише че е Avic.Имам сайт за сваляне но не знам какво точно да сваля,пише камери за:
Igo primo
Igo 8.3
Кои трябва да сваля,ако може кажете кое да избера или ако може директен линк да ми излезе точно което трябва да сваля.Спиид камери за България
Цитирай

Здравей.
Линк за сваляне


Цитирай

Откъде мога да сваля актуални камери за Европа ?

Sony Xperia Z3,Sony Xperia Z, Huawei p10,Huawei Mate 20Pro,Huawei Mate 40PRo
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1268572


Цитирай

(2016-03-09, 16:46:18)stensyto написа:  Това са последните актуални за Турция Speedcam_02.16.1_21022016_TXT.zip‎, свалени от турския сайт turkeyforum.com:
https://yadi.sk/d/1mzpClu9q2ZyD

Може ли нов линк на камерите моля  Angel

Свалих от тук : https://forum.androidbg.com/showthread.p...157&page=8
Цитирай

Наистина че май скоро не са обновявани камерите за Европа. Последните на които попаднах от 27.04.2016г. събрани от Cserrobi

сваляне

Премахнат е 11 мегабайтовия общ файл за цял свят, създаващ проблеми при стартиране на устройствата с по малко памет.
Аз лично не слагам и българския файл, ползвам камерите от базата на Vami. Ако сложите тази база за България, и българския файл от архива ще има дублиране на много от предупрежденията.
Цитирай

Как да редактирам точка, че забравих да въведа ограничение на скоростта ?
Цитирай

Триеш и добавяш на ново.
Цитирай

Не ми дава да трия :/

EDIT: Открих как става   Smile

EDIT2: Не мога да се оправя с тоя ъгъл на направление. Четох 100 пъти написаното за него и пак не мога да схвана. Явно съм доста тъп Bu
Цитирай

Ако се движи колата в направление север - 0, на изток - 90, на юг - 180 и на запад - 270. Това е само за пример, виж при теб каква е посоката, може и с транспортир върху картата да измериш точния ъгъл.
Цитирай

Да с транспортира стана работата. Разбрах как става. Мерси Vami.
Цитирай

Днес пътувах по магистралата от София до Слънчев бряг.
Забелязах, че на няколко места имаше камери, а навигацията не ми сигнализира за това.
Даже на едно място си имаше и табела с надпис Radar, както и последваща камера, което говори, че камерата е действаща, а не бутафорна.
Явно ще трябва да се активизираме с набелязването на такива обекти, че много хора могат да изгорят.
Лошото е, че не съм запознат как става. Ще трябва да прочета в сайта с камерите как точно се прави това и да се включа.
Цитирай

Сигурен ли си, че си с последните камери ? И къде са камерите които липсват да погледна ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)