Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спийдкамери за iGO и Primo от Vami

На телефона. И можете да го настроите да ви сваля камерите директно в папката "speedcam"


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай
Аксесоари

(2017-04-18, 16:40:45)beloshinov написа:  Този apk.къде се инсталира?В самото igo или в телефона?

В телефона се инсталира и се задава в нея съответния път към папката с камерите на навигационната програма, както следва: Igo.../content/speedcam... Много лесно е. Wink

Послепис: Колегата ра19 ме изпревари с поста.
Цитирай

Благодаря ви!
Цитирай

Мъчението ми било свързано със наличието на Адгард на таблета ми. Спрях за малко и всичко си е наред.

Sent from my Lenovo A5500-F using Tapatalk

HTC HERO Android 2.1 update 1 (rooted)
Цитирай

Който пътува в Турция, ето ви последните камери в един файл от турския форум turkeyforum.com от 07.05.2017 г.

TR_Speedcam_05.17.1_07052017
Цитирай

Може ли най-новите камери за Румъния? Имам дълго ходене там. А куките там не прощават Smile.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай

Идеята мобилните камери ( категория 17 , НЯМА ГИ в ШАПКАТА НА темата - спойлера) да бъдат отделени от засадите беше, че за тях задължително се слага предупредителна табела.

Сега вече не е така и се обезсмисли отделянето им от засадите.

А за караулките отдавна бях писал, че е по-добре да са към засадите - много често няма никой в тях.
Цитирай

Здравейте, колеги. Може ли да ми дадете последните камери за Европа и инструкции как и къде да ги поставя!Предварително Благодаря!

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-07-28, 13:30:57)stoianmitkov написа:  Здравейте, колеги. Може ли да ми дадете последните камери за Европа и инструкции как и къде да ги поставя!Предварително Благодаря!

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk
Цък
Разархивираш и поставяш файловете в папка content\speedcam

Huh
Цитирай

Благодаря много! Жив и здрав!

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@stoianmitkov
iGO Speedcam Updater - само за България е.
Инсталираш си го и като го отвориш следваш инструкциите.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай

Благодаря и на теб колега.А нещо по настройките за известяване трябва ли да променям за камерите за EU,защото българските нали са по категории, а тези гледам са един файл за всяка държава?При тях как ще ме известява?

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-07-28, 15:18:57)stoianmitkov написа:  Благодаря и на теб колега.А нещо по настройките за известяване трябва ли да променям за камерите за EU,защото българските нали са по категории, а тези гледам са един файл за всяка държава?При тях как ще ме известява?

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

В този един файл са няколко категории, ако те е известявало с българските, следва да го прави и с европейските.
П.П: Изтрий speedcam_BG.txt за да няма дублиране с българските по категории!

Huh
Цитирай

Който пътува през Сърбия, да има едно на ум
[-] 1 потребител изказва благодарност на stensyto за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Моля за последните камери за европа.
Цитирай

Това са последните за Европа от POIPLAZA (www.gpspower.net)

SpeedCam FULL EUROPE 2017.12.02.[PoiPlaza]

Изтрии си камерите за България (speedcam_BG.txt) и си сложи тези от тук!
Цитирай

Може ли последните камери за европа в txt
Цитирай

Това са последните камери за Европа от SCDB https://www.scdb.info/ ,
не от ПОИПЛАЗА, където актуализацията им е спряна поради нов проект https://poiplaza.com/?p=download
[-] 3 потребители изказват благодарност на rado7318 за това мнение:
  • altawast, Miro2210, poj160ar
Цитирай

[Изображение: jfix6v.jpg]
Цитирай

Може ли последните камери за TR
Цитирай

(2018-05-18, 14:26:08)rado7318 написа:  [Изображение: jfix6v.jpg]

Това е картинката от fumar от закрития сайт.
Обърнете внимание , че на първите 5 категории ТИП и ID се разминават - така си е от самото начало на iGO.
Ние ползваме категория мобилна камера за вероятен полицейски пост, а нестандартната 17 за мобилна камера. 
Аз затова ползвам файловете за 8.3 версията , където двете категории са обединени от gafer.
Цитирай

Моля: трябват ми последните камери за цяла европа в txt формат.предстои голямо каране.
Цитирай

(2018-06-28, 08:20:09)firebus написа:  Моля: трябват ми последните камери за цяла европа в txt формат.предстои голямо каране.
И аз тъкмо щях да помоля за същото!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

iGO Official SCDB Speedcam Europe 2018.05.16


https://www.gpspower.net/igo-voices-spee...ost1117433


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

в предните /за пример:БГ е 55 кб а в тези БГ е 9 кб/,нормално ли е или тези са само допълнение
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)