Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с WhatsApp и Viber
#26

Привет махнах Clean Master-a, но нищо. В началото звънеше, но ако стой повече време заключен,спира да показва обажданията. :wall: интересното е, че прави проблеми само когато е заключен и както казаха по-горе- заспи "дълбоко" :wall: Пробвах и restore до фабрични-нищо :capitulation:
Цитирай
Аксесоари
#27

Погледни дали ти е включен "режим сън" и ако е го изключи намира се в Настройки => Захранване.
Цитирай
#28

Тъкмо имах надежда, че като го махна ще е ок, но нищо...
Цитирай
#29

При мен позвъняванията през Вайбър не се появяват при заспал телефон. И не мисля, че е от настройките за заспиване, защото, когато ми затворят, веднага се показва известие за пропуснато повикване. Видеоразговор нямам изобщо. При скайп - събужда се и почва да звъни след около 30 секунди, откакто е започнало позвъняването... Това, ако търсещият ме човек, прояви здрави нерви да чака толкова...
Цитирай
#30

stinkata абсолютно същия проблем :wall:
Цитирай
#31

Здравейте при мен е същия проблем когато е отключен всичко е ок но когато е заключен звъненето на вайбър изобщо не идват а съобщенията след 5 мин. може и изобщо,същото е и при whats app а за скайп да не говорим той си заспива и край дори и да е отключен телефона не реагира трябва да отворя самото приложение и тогава.Някой знае ли причината и има ли решение на проблема.В настройки всичко ми е ок нямам излишни приложения икономии на батерии заспивания на домашен или мобилен нет
Цитирай
#32

Ако казваш, че в настройките на батерията-режим сън му е махната отметката, по-добре му направи едно профилактично ресетване на телефона.Ако пак продължи да прави този проблем, пиши.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#33

Здравейте,телефона вече съм го ресетвал,ефект никакъв,освен че след ресета започна да изчезва клавиатурата но изтеглих една от маркета и с нея съм.
Цитирай
#34

Разгледай в звук и уведомления-уведомления за приложения, дали не е так някъде проблема.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#35

Нямам такава опция в меню.Не знам но дали не е от това че е малка паметта на телефона а вайбъра има много писано в него,така мисля аз.нямам друго обеснение
Цитирай
#36

Телефона е скапан това е.
Цитирай
#37

Здравейте, имам странен проблем. Почти не използвам вайбър, но ми точи батерията, буквално я стапя дори и в дни в които не съм и отворил дори и веднъж приложението. Пробвах какво ли не, моля помагайте.
Цитирай
#38

Явно при никой не се наблюдава това явление....някой с идея, съвет?
Цитирай
#39

'chaneto80' а от къде разбра, че Fiber ти е виновен?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)