Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The New One (M8)

Хайде и от мен +1 :thumbup:

Samsung Galaxy S5 > HTC One M8
Цитирай
Аксесоари

Брех, доста нови собственици не бях вписал. Да им е честито за страхотния телефон! Smile

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

+1 Gray от Теленор Smile
Цитирай

+1 и от мен.  Днес се сдобих с това бижу от Технополис

HTC One M8; Iphone 5S; Samsung Galaxy S4 Black; Samsung Galaxy Note 10.1
Цитирай

Честито!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Здравейте и аз от няколко дни съм собственик на това чудо на Енженерната мисъл, но едно нещо ме побърква. Телефона веднаха се ъпдейтна до андроид 5.0.1, но когато има някакво известяване без значение мейл, пропуснато обаждане и какво ли още не освен мигането на диода което ми е напълно достатъчно има и вибрация плюс иззъвняване като удар на чинели/камбана не мога да го определя и този звук се повтаря през 15-20 секунди, което адски ме изнерва. Има ли вариант да остане само мигането на диода и ако да какъв е варианта да спра това отвратително звънене.
Пример: вечерта в 2-3 часа получавам мейл, който заради вибрацията и този гаден тон трябва да ме събуди да го отворя и да се опитам да заспя отново.... направо ужс. Но хайде вечер го правя на DND, но не смятам че това ми решава проблема.
Цитирай

(2015-03-10, 21:27:39)bewolf написа:  Едит: Цитирането на мнение веднага след него е нарушение на т.8 от правилата, и е прекалено безполезно.
Влизаш в настройки-достъпност-напомняне на известията, изключи ги и нама да ти дрънчи през няколко минути

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

(2015-03-10, 22:35:51)barovecca написа:  
(2015-03-10, 21:27:39)bewolf написа:  Едит: Цитирането на мнение веднага след него е нарушение на т.8 от правилата, и е прекалено безполезно.
Влизаш в настройки-достъпност-напомняне на известията, изключи ги и нама да ти дрънчи през няколко минути
Страшно благодарен съм ти!!! Чудя се как може там да сложат тази отметка...
Цитирай

+1 и от мен. Gun metal grey, от Англия, без гаранция - като нов, без забележки, работи перфектно и на добра цена.
Цитирай

+1 сив от citytel
Цитирай

Я, забравил съм да се включа в клуба... Wink
Гън-метал замени м7-цата ми. Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Ти не беше ли с m9 или аз нещо бъркам.
Цитирай

+1 Gun Metal от Amazon Smile Прекрасен дизайн, само където тази близалка малко му взема здравето.Да се надяваме 5.1,че ще оправи работите.
Цитирай

+1 Gun Metal и от мен! Visslar Visslar
Цитирай

M8s gun metal .........

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Един и от мен,сив Dual Sim.За сега доволен много от телефона,само не мога да намеря много настройки на камерата,примерно разделителна способност намирам само за видео.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)