Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The New One (M8)
#76

+1 M8 Silver Dance Simply perfect :listen: Android

HTC Touch2 Windows Mobile 6.5 -> HTC Hero -> Samsung Galaxy S4 -> HTC One M7 ->  HTC One M8 ->  HTC One M9 -> iPhone 6 plus -> Samsung Galaxy S7 edge 
Цитирай
Аксесоари
#77

+1 Grey....Собственик от 12.07.2014. Изключително доволен!

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#78

Seaman написа:+1 M8 Silver Dance Simply perfect :listen: Android


Честито!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#79

+1 M8 Gray .... имам го от 08.08 ... стил, лукс, класа и иновативност ... телефончето няма грешка Dance .. просто прекрасен Cool мисля, че съм направил правилния избор между з2 и м8 .. силно съм впечатлен !
Цитирай
#80

Levento написа:+1 M8 Gray .... имам го от 08.08 ... стил, лукс, класа и иновативност ... телефончето няма грешка Dance .. просто прекрасен Cool мисля, че съм направил правилния избор между з2 и м8 .. силно съм впечатлен !


Напълно съм съгласен с теб! Както съм писал и преди, гледах много сравнения преди да го взема и доста се двоумих, но мисля че в момента няма друг флагман като нашия. И нямам в предвид само звука. Мисля че като цяло телефона е направен перфектен, и визия, и звук, и оптимизация на софтуера. Абе всичко!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#81

+1

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#82

Цитат:HTC дава 100GB пространство в Google Drive на собствениците на HTC One (M8) и One Max

HTC изненада приятно собствениците на HTC One (M8) и HTC One Max. Съвместно с Google, компанията осигурява вече по 100 GB пространство за съхранение на файлове за всички, които регистрират едно от двете устройства. Офертата важи и за вече регистрирани телефони, като техните собственици автоматично ще получат допълнителното пространство в Google Drive. Според информация от Google собствениците на Desire 826 и Desire 610 също ще могат да участват в промоцията, но за това няма все още потвърждение от страна на HTC.

Любопитното е, че оригиналният HTC One, както и Mini версията остават с досегашните си 25GB в облачната услуга. Допълнителното пространство в Google Drive е достъпно за период от 2 години, след което потребителят ще бъде върнат към първоначално заявения от него обем.
Цитирай
#83

М дам... и аз се записвам с една тъмно сива бройка (: За сега най-голямо впечатление ми прави оптимизацията. Какво и как са правили от htc не знам, ама телефона лети. За времето за което М8-цата отваря 5 приложения, S4-ката успява 3 (без изобщо да се бъзикам в момента).
Само сега да се справя с гимнастиката с рутване и отключване на бутлоудъри и ще си го барна като хората Tooth

aa btw: който е измислил пантичката на dot view кейса заслужава моментално увлонение. Н@ср@л е толко хубав кейс.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#84

+1 М8 Grey.. Уникален телефон :thumbup:

HTC ONE M8, SAMSUNG GALAXY S4
Цитирай
#85

Реших да си закупя нов телефон и се чудя между HTC ONE M7 и HTC ONE M8. Заслужава ли си да дам повече пари за новия модел или и по-стария е на ниво? Благодаря предварително! Smile
Цитирай
#86

М8 , но няма нужда да питаш едно и също на няколко места Smile
Цитирай
#87

smil4eto8 написа:Реших да си закупя нов телефон и се чудя между HTC ONE M7 и HTC ONE M8. Заслужава ли си да дам повече пари за новия модел или и по-стария е на ниво? Благодаря предварително! Smile


Определено си заслужава.Дори и М7 да ти харесва повече,бих ти препоръчал М8,поради огромния брой дефекти на М7.
Като започнем от розовата камера,лесно изтъркващата се боя и др. до отслабване силата на говорителите и т.н. Tooth Аз лично бях много разочаровам,когато разбрах за тези дефекти,тъй като М7 ми харесваше много повече.След като хванах М8-цата в ръка,обаче се убедих,че няма по добър телефон от него.Взимай смело. :cheers: :thumbup:

iPhone X Space Gray
Цитирай
#88

Някой има ли представа дали телефона ще бъде наличен отново в търговската мрежа на Globul, че ми е време да си преподписвам договора и мисля да сменя S3-ката с M8? Питах в няколко Germanos-а, никакъв смислен отговор..
Цитирай
#89

За София ли става дума ?
Цитирай
#90

didol123 написа:..поради огромния брой дефекти на М7. Като започнем от розовата камера, лесно изтъркващата се боя и др. до отслабване силата на говорителите и т.н. Аз лично бях много разочаровам,когато разбрах за тези дефекти,тъй като М7 ми харесваше много повече..
1.Да разбирам ли, че бройката, която си ползвал, ги е имала всички тези дефекти събрани накуп, или просто дефектите са изредени просто така наизуст...!?
2. На моя телефон (който вече е на повече от 1 г.) няма нито един от тези дефекти, изброени от теб. :whistle: Дори надписа Beats Audio си е на мястото!
P. S. При съмнение или интерес от заинтересованата страна съм готов да приложа снимков материал като доказателство. Smile

 
Цитирай
#91

NoMaD написа:
didol123 написа:..поради огромния брой дефекти на М7. Като започнем от розовата камера, лесно изтъркващата се боя и др. до отслабване силата на говорителите и т.н. Аз лично бях много разочаровам,когато разбрах за тези дефекти,тъй като М7 ми харесваше много повече..
1.Да разбирам ли, че бройката, която си ползвал, ги е имала всички тези дефекти събрани накуп, или просто дефектите са изредени просто така наизуст...!?
2. На моя телефон (който вече е на повече от 1 г.) няма нито един от тези дефекти, изброени от теб. :whistle: Дори надписа Beats Audio си е на мястото!
P. S. При съмнение или интерес от заинтересованата страна съм готов да приложа снимков материал като доказателство. Smile

Явно си нацелил една от малкото читави бройки.Имам поне 5-6 познати,който имат поне по 1 от горе изредените проблеми,като най-често е лилавата камера.От друга страна,като чета из темата на М7 мога смело да кажа,че е има дефекти.

iPhone X Space Gray
Цитирай
#92

injekciona написа:Някой има ли представа дали телефона ще бъде наличен отново в търговската мрежа на Globul, че ми е време да си преподписвам договора и мисля да сменя S3-ката с M8? Питах в няколко Germanos-а, никакъв смислен отговор..

Никъде няма да може да го намериш ,вече не се предлага ......

HTC ONE 4.4.2 whit Sense 6 , HTC ONE М8 4.4.2 whit Sense 6 & Motorola ZN5
Цитирай
#93

injekciona написа:Някой има ли представа дали телефона ще бъде наличен отново в търговската мрежа на Globul, че ми е време да си преподписвам договора и мисля да сменя S3-ката с M8? Питах в няколко Germanos-а, никакъв смислен отговор..


Може ли телефон,който е на пазара от средата на Април 2014,да го няма по операторите ? Confusedtupid: Huh :thumbup:

iPhone X Space Gray
Цитирай
#94

didol123 написа:Може ли телефон,който е на пазара от средата на Април 2014,да го няма по операторите...
Не може и затова го има. Например във Виваком. :whistle:

 
Цитирай
#95

NoMaD написа:
didol123 написа:Може ли телефон,който е на пазара от средата на Април 2014,да го няма по операторите...
Не може и затова го има. Например във Виваком. :whistle:


Именно . :cheers: :thumbup:

iPhone X Space Gray
Цитирай
#96

За съжаление имам 5 номера към Globul, говоря предимно с Globul-ски номера и преминаването към Vivacom или Mtel не ми е вариант. Телефона ми се искаше да го взема с преподписване на договора и да ми вървят вноските към месечната сметка. Не че е проблем го платя на куп на свободна продажба, но на вноски някак си не го усещам като пари. До колкото разбрах телефона е изчерпан от цялата търговска мрежа на Globul, а дали ще се предлага отново, никой не можа да ми каже... Доста странно ми се вижда да не го поддържат вече, все едно искам да си купя модел на 3 години...
Цитирай
#97

И аз бях силно разочарован от този факт, но явно Теленор груп нямат намерение да правят бизнес с HTC, тъй като от близо два месеца не са влизали никакви апарати в склада им.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#98

Явно ще се търси при другите оператори....


В отговор на Вашето запитване Ви информираме, че не се очаква доставка от апарат HTC ONE M8.

С уважение:

„Екип удовлетвореност от услугите“

GLOBUL
Цитирай
#99

Айде и аз в кюпа, старата ми М7-ца не ми е създавала грам проблем, М8 е почти като него, но точно в "почти" идва и голямото му предимство. Тъжното е че този апарат првъзхожда всичко което съм видял и пробвал последната година, но явно от HTC не смятат да си рекламират толкова агресивно продуктите, като Самсунг и I-пръчка.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

От както излезе htc one m8 mini, моята приятелка лудна по него. Във виваком и мтел го има - в Globul тц. Звънях на оператор да попитам - за сега не очаквали доставка. И така вече месец...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)