Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно ASUS ZenFone 5 (Характеристики)
#26

smileyy написа:Здравейте колеги,
Поръчах си телефона olx 370 кинта утре го очаквам да е в офиса.
Да попитам има ли програма с която да го проверя на място за някакъв бъг и ми дайте насоки какво да гледам за бог на телефона. Знам за antyty но незнам как да го тествам за грешки или неизправнпст .

Съжалявам, не мога да ти кажа. Не разбирам толкова от телефони.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ей не се научихте, че тези неща за доставка и митница се обсъждат на лична поща, не в общественото пространство.

                                                                    
Цитирай
#28

georgi4a написа:Ей не се научихте, че тези неща за доставка и митница се обсъждат на лична поща, не в общественото пространство.
И какъв е проблема. Който не е ходил на митница трябва да знае какво да прави. Повечето като чуят митница и се плашат, а няма нищо страшно
Цитирай
#29

телефона ми пристигна и вече го разцъквам Big Grin --- работи идеално
Цитирай
#30

Телефона е супер и се държи идеално, общо взето всичко е същото както в ревютата в нета. Бях си поръчал и това калъфче с дупката, но нещо не ми е много удобно - по-добре или без калъф или с гумен ако често се изпуска.
Цитирай
#31

Колега, би ли сравнил телефона с някой от по-масовите. Бързина, забивания(?), лаг, памет, батерия, камера.
Мерси предварително

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#32

От представянето му се каня да го взема Big Grin . На 18.08 поръчах телефона от Aliexpress за 193$, продавача е от най-добрите поне според позитива (HongKong Goldway) и от вчера traking номера вече е валиден през сингапурските пощи. Дано само не го захапят на митницата :mad:. Версията е най-голямата с 2 рам/16 ром, чисто черен.Ще пиша като го получа, и ако повече ми хареса от сегашния ми Huawei Ascend P6, ще го задържа, в противен случай OLX.bg Christmas

Asus Zenfone 5, Huawei Ascend P6, Sony Xperia S, Motorola XOOM, Ainol novo7 Venus Lite , Acer Liquid Metal, ZTE Skate, Hyundai A7HD, Ainol novo7 Paladin, Motorola Milestone
Цитирай
#33

Ако имате въпроси или проблеми с телефона, пишете, ако мога ще помогна Smile

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#34

Здравейте колеги. Закупил съм си АСУС зенфон5, но имам поблем с андроид маркета, не иска да го отвори, дава ми че няма нужните файлове за гугъл плей
Цитирай
#35

Колеги, и аз си поръчах Асус зенфон 5 от www.minideal.net на 9 септември и го чакам с нетърпение да дойде. Ще пиша за отзивите като го взема Smile Дано извадя късмет и да не ходя до митниците!

Asus Zenfone 5 - 2GB RAM, 16GB ROM , Dual SIM; ASUS ZenFone 2 ( ZE551ML ) 4GB RAM, 32GB ROM; Xiaomi mi 10t pro 5g  8GB RAM + 256GB ROM

 
Цитирай
#36

Моделите Zenfone вече имат ъпдейт до киткат 4.4.2. За Zenfone5 Моделите са WW, TW, CHT. Може да намерите ъпдейта в сайта на асус, но преди това прочетете темите отнасящи се към ъпдейта в http://www.asus-zenfone.com/p/forum.html. Smile

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#37

Някаква идея дали наистина няма да могат да се местят приложенията в SD картата?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#38

smileyy написа:Ако имате въпроси или проблеми с телефона, пишете, ако мога ще помогна Smile

Днеска ми дойде телефона, най накрая Dance Нямах късмет и го спряха на митниците. Там платих 59 лв. ДДС. Както и да е. Иначе телефончето е супер за парите си. Единствения проблем е че китайците не са го рутнали, а им бях писал излишно да го рутнат и те казаха, че няма проблем. Някой ако е рутвал такъв асус нека да каже какви са стъпките. Колко часа да го зареждам първите 2-3 пъти (12-14 часа) ? Благодаря предварително.

Asus Zenfone 5 - 2GB RAM, 16GB ROM , Dual SIM; ASUS ZenFone 2 ( ZE551ML ) 4GB RAM, 32GB ROM; Xiaomi mi 10t pro 5g  8GB RAM + 256GB ROM

 
Цитирай
#39

Zdraveite,ot dnes i az sum sobstvenik na asus,vuprosa mi e kak da go upgrade-na na kitkat,trqbva da go root-na li kak stava?
[note=Модерaтор]4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници".
Правила на форума.[/note]
Цитирай
#40

Не, няма нужда. Той си има официален ъпдейт. Просто когато си със свързан интернет ще ти се появи нотификация, че има наличен ъпдейт. Възможно е да имаш няколко малки ъпдейти преди да ти се появи КитКат.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#41

супер дано се появи скоро,а иначе сега за първи път го зареждам дали да чакам да зареди на 100% има ли значение
Цитирай
#42

днес цял ден съм на wi-fi ама не ми се показва иконка за обновяване Huh ,на вас кога ви се обнови
Цитирай
#43

Ами брат ми е с този телефон. Преди около седмица мисля. ПОчовъркай в настройките за версията и дали е ъпдейтната.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#44

ами ще погледна,друг въпрос долните 3 сензорни бутони светят ли при вас,при мене не светят
Цитирай
#45

Ами да, не светят. Спестили са от диоди Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#46

а дали всички модели са със ъпгрейт до 4.4,аз съм с версията 1 рам и 8 ром,другото е след като е нов телефона първите няколко пъти не трябва ли да се зарежда по-продължително време
Цитирай
#47

Цяла вечер първият път е достатъчно.
Относно версията - не знам. Брат ми е с 2ГБ версия. Порови аз нета. Май всички версии трябва да получат.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#48

ще го питаш ли как го е ъпгреитнал,аз му дадох систем ъпдеит и нищо
Цитирай
#49

Ами нищо не е направил. Просто му е дошъл ъпдейта и е получил известие в нотификациите. Съвсем обикновен официален ъпдейт през ОТА.
Имаше един начин да се чисти кеша на Google Play Service мисля или нещо такова, но по-добре потърси повече инфо относно това, че не съм сигурен.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#50

Здравейте, първо да попитам модераторите, не е ли по-добре да преместят темата за този апарат отделно ?

Иначе, ако някой има въпроси за него да пита, аз доста си поиграх и мога да помогна с това-онова.

За руутването - тези, които са с версия по-ниска от 4.4 това става с апликация от http://d-h.st/qdZ ето и клип, как става - супер елементарно https://www.youtube.com/watch?v=sbNNai3kaQA

За всички, които са с 4.4... е малко по сложно, но малко : ето клип как става https://www.youtube.com/watch?v=oKQT0Tc3qhI , а теглите от тук http://www.mediafire.com/download/x55ndf...KitKat.zip

За ъпдейт, да не си губите, като мен време, знайте, че трябва да става постепенно. Тоест, ако ви е стара версията директно няма да стане с най-новия ром. Първо следващата(на тази, която имате в момента) нататък пробвате. Аз успях, чрез даунгрейд и след това флашвах 6 пъти до 4.4.2, вие може и да избегнете това.
Флашването има два начина, ще опиша по-лесния:
1 От официалната страницата на асус сваляте рома, който е за вас !!!!ВНИМАВАТЕ ДА НЕ КИТАЙСКАТА ИЛИ ТАЙВАНСКАТА ВЕРСИЯ!!!!
2 разархивирате, докато стигнете до името на рома ,, - user " (пример: UL-ASUS_T00F-WW-2.19.40.18 -user ) МНОГО Е ВАЖНО ВАШИЯ РОМ В ИМЕТО СИ ДА ИМА ,,WW" , това значи, че рома е за целя свят, в това число и България.
3 Слагате го във ВЪТРЕШНТА памет на телефона, като махнете usb-то в статус бара се появява удивителен знак, който ви съобщава, че е намерена по-нова версия от вашата. Натискате го и следвате стъпките те са две - избирате рома и потвърждавате, че батерията е заредена на повече от 15%.
И следва чакане от около 3-5 мин и готово, вие сте флашнали телефона.

Сигурно съм изпуснал нещо, ако някой може нека допълва.

Да пишеш на български с латиница е все едно да пишеш с лайна на стената - чете се, но не е красиво
Samsung Galaxy S 3 / Asus Zenfone 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)