Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми : фабрични и възникнали

Reboot-а води до същия recovery екран. Отделно пробвах Wipe Cache и Wipe Data, но без резултат. Идеята ми беше да инсталирам TWRP, след това да кача ROM на SD карта, но първото разбрах, че е невъзможно ако компютъра не може да разпознае телефона..
Имате ли идея как мога да върна телефона в използваемо състояние?
EDIT: Малък напредък. През recovery Уиндоус засече телефона, но не излиза като Device в My Computer...
EDIT2: Флашнах Android 6.0 рома от форума по описания начин и вече всичко е нормално : )Android 6.0 Marshmallow[b]Android 6.0 Marshmallow[/b]Android 6.0 Marshmallow

HTC Desire GB 2.3.7 | MildWild 5.0 | HBOOT CM7r2 | S-OFF
LG Optimus G Jelly Bean 4.1.2
Цитирай
Аксесоари

Явно няма как да ми помогнете. Благодаря за отделеното време Smile

HTC ONE M8x 
Цитирай

Може и да има вариант....Писал съм ти лично съобщение на 27 януари, което дори не си прочел......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

НЕ е проблем, но не ми се отваря нова тема.
Имам една иконка горе до Интернета и алармата, която стои там от както имам телефона и винаги съм си мислила, че някаква вградена и няма никаква функция. 
Като качвате принт скрийнове забелязах, че вие я нямате.
Някой знае ли за какво е?



Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Мисля, че това беше за NFC.Може да се изключи от Настройки -> Още.
Цитирай

Точно! Благодаря!
Цитирай

Вчера ми поиска актуализация на заключен екран,след което поиска рестарт,но след рестарта не се включи.Батерията беше на около 90 процента.Свързах го с компютъра и само червеното индикаторче мига за малко ...
Цитирай

Опита ли да задържиш power button за по-дълго време?Ако не се оправи, включи го на зарядно, за около час и опитай пак.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Стоя в зарядното повече от един час,в компютъра също и пак не се включква Sad
Цитирай

Задръж power button за две минути примерно, ако пак не стане, задръж vol down+power button пак за около две минути и кажи дали се случва нещо.Ако имаш възможност, опитай и с друго зарядно, друг кабел.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Единственото нещо,което се случва е да мига червеното индикаторче.Пробвала съм с всички възможни кабели,които имам
Цитирай

Остави го 5-6 часа на зарядно, не на компютъра и ако не стане го носи в сервиз.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Имах проблем с говоренето.. не ме чуват докато не пусна високоворителя. Преди няколко дена актуализирах Андроида и се оправи .. .но днес проблема се появи отново ..пробвах с връщане на фабричните настройки но не стана .. моля ви кажете какво да правя
Цитирай

Здравейте колеги.Забелязах един досаден дефект след актуализацията ,когато рестартирам телефона и песента която съм сложил за звъннене както и всички рингтонове които съм настроил за аларми изчезват и всичко е с заводски мелодий.Като вляза в зедге в история на сваляне ми показва какви рингтонове съм свалил но ми показва че трябва да ги сваля,все едно съм ги изтрил.Това нещо се случи 2 пъти.Има ли общо че съм направил сд като вътрешна памет

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

Нищо чудно и да има връзка с това, че си направил SD card, като вътрешна памет.Разгледай permissions, които си дал или не си дал, там е проблема според мен.

(2016-02-09, 13:40:10)madjarow96 написа:  Имах проблем с говоренето.. не ме чуват докато не пусна високоворителя. Преди няколко дена актуализирах Андроида и се оправи .. .но днес проблема се появи отново ..пробвах с връщане на фабричните настройки но не стана .. моля ви кажете какво да правя

Можеш ли да опиташ, още едно връщане на фабрични настройки и този път не се логвай в google акаунта си, и не инсталирай нищо.Тествай по този начин и ако проблема продължи, според мен си за сервиз.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Ще пробвам .. а и друго нещо си спомням .. когато проблема беше оправен ми искаше да му дам достъп до Sense възможно ли е от него да е проблема , щото му дадох достъп
Цитирай

Здравейте!Тази нощ нещо ми е изразходило батерията до 0.Снощи беше на около 50%.Бах спрял мобилния интернет.Телефонът не искаше да се стартира и затова го сложих на зарядно.За радост нямаше проблем и в момента, в който го направих се появи индикатора на батерията и веднага след това го включих.Имам една програма ( GSam Battery Monitor ), която сложих преди време, но при нея не показва никаква информация за това, кое приложение, колко захранаването е изразходило, а преди си показваше.Пише No data available...Как мога да разбера какво се е случило?


==========


Като се замисля, може би програмата нулира данните в момента, в който започне нов цикъл, но би трябвало някъде да пази статистика, обаче не намирам къде.


==========


От телефона ми показва това.Сетих се, че вчера се опитах да говоря по Messenger и ми поиска разрешение да записва данни, което му разреших.Но през деня не е имало проблеми.И аз не знам.

[Изображение: 12736102_10206077534606039_1086309393_n....e=56BE9D8B]



==========


И друго се сетих.Снощи ми звъняха по телефона от друг GSM, но не през приложение, обаче на мен ми излезе, все едно някой ми звъни през Viber.Така ми излиза понякога, когато някой ми звъни от чужбина.Понеже това ме дразни, не вдигнах, спрях мобилния интернет, след което вече обаждането ми го показа по нормалния начин.Не се сещам за други различни от обичайните неща.



-
Цитирай

Здравейте, след ъпдейт до 6.0 забелязах един дразнещ проблем. Когато някой ми звънне и вдигна има забавяне, което е по-малко от секунда, но е достатъчно за да не ме чуват като кажа "да", "ало" и т.н. и трябва да повтарям. След ъпдейта съм го ресетнал, ако е от значение версията на тел. е с две сим карти, както и става дума за официалния ъпдейт. Със старата версия не съм имал такива проблеми.
Четох по темите и не намерих някой да споменава за такъв проблем след ъпдейта.
Цитирай

Аз имам проблем с видеото във фейсбук след ъпдейта,не отваря клиповете само се върти едно кръгче,когато рестартирам телефона и се оправя проблема,но след известно време отново го има.Странното е ,че когато започне да не отваря във Фейсбук клипове не отваря и във Ютуб както и не иска да снима видеоклипове телефона,като искам да снимам дава нещо като грешка,че клипа не може да се запише.След рестарт се оправя всичко....Правил съм хард резет след ъпдейта.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

Здравейте, имам проблем с ротацият, изключена е, а екрана си се върти.

HTC Desire X Black Android >>> HTC One M8 Android
Цитирай

Пробвай с ресет да оправиш проблема.

 
Цитирай

Здравейте,
след ъпдейта до 6.0 (предполагам е случайност) - вибрацията от телефона ми изчезна. Принципно съм я включил и така нататък, но телефона не вибрира. Най-простият тест, който правя е да намаля звука на телефона до край, за да влезе в режим само на вибриране. Нали тогава телефона вибрираше веднъж.... е сега не вибрира... Някой с моя проблем, или да го пращам на сервиз?
Благодаря!
Цитирай

Първото, което можеш да направиш, е просто да рестартираш телефона. Но понеже най-вероятно си го направил, идва и второто - хард ресет. Така или иначе в сервиза ще го направят, не е зле са опиташ преди това дали няма да помогне.
Цитирай

Виж в сервизното меню - *#*#3424#*#*дали работи Smile
Цитирай

След ъпдейта до 6.0 правих ресет. Дали има вероятност да се оправи ако пак дам ресет...?
В сервизното меню на вибрация - тцук... ни вопъл ни стон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)