Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми : фабрични и възникнали
#26

Странна работа. Нещо странно става - като включа камерата да снима ми излиза надпис: Дуо камерата е блокирана. уверете се, че всички лещи са непокрити!
Ясно е, че са непокрити, някакви идеи? След появяването надписът изчезва. Направих си и експеримент - просто закрих с ръка горната камера - никаква реакция. Като закривам долната ( основната ) се вижда, че ръката закрива камерата.

ПП: Ето една фронтална снимка

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
Аксесоари
#27

Julian72 написа:Странна работа. Нещо странно става - като включа камерата да снима ми излиза надпис: Дуо камерата е блокирана. уверете се, че всички лещи са непокрити!
Ясно е, че са непокрити, някакви идеи? След появяването надписът изчезва. Направих си и експеримент - просто закрих с ръка горната камера - никаква реакция. Като закривам долната ( основната ) се вижда, че ръката закрива камерата.

ПП: Ето една фронтална снимка
Този надпис би трябвало да ти излиза само ако горната камера е покрита

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#28

Ама не е! Не е покрита Confusedtupid:

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#29

Здравейте,

Имам следния проблем, когато влизам в интернет с Firefox Flash player ми работи, а с другите браузъри не работи.
Някакъв съвет.
Цитирай
#30

Flash player вече не се подържа официално за Андроид след 4.1. Само определени браузъри го подържат и Мozila и Dolphin са едни от тях. Chrome със сигурност не го подържа

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай
#31

Някой да е забелязал случайно стъклата на камерите да се драскат без конкретна причина? Днес случайно попаднах на тази дълга тема и реших да прегледам и моя M8, който е само на няколко дни и нищо освен кърпичка не се е докосвало до камерата. Е, има няколко драскотини, макар и доста тънки и леки. Явно излиза, че стъклата на камерите имат някакво покритие (поляризиращо или против отпечатъци), което се драска лесно, но под него си е устойчиво стъкло.

Проверете и кажете как е при вас?

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#32

Някой има ли проблем със звука ? Доста често телефона ми се намаля сам...?
Цитирай
#33

Докато слушаш музика или докато ти звъни някой?
Цитирай
#34

centavar написа:Някой да е забелязал случайно стъклата на камерите да се драскат без конкретна причина? Днес случайно попаднах на тази дълга тема и реших да прегледам и моя M8, който е само на няколко дни и нищо освен кърпичка не се е докосвало до камерата. Е, има няколко драскотини, макар и доста тънки и леки. Явно излиза, че стъклата на камерите имат някакво покритие (поляризиращо или против отпечатъци), което се драска лесно, но под него си е устойчиво стъкло.

Проверете и кажете как е при вас?
Преди няколко дни и аз го забелязах това и се чудех какво съм правил,та се е надраскала така каметата.Явно проблема не е само при мен.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#35

ninoff написа:
centavar написа:Някой да е забелязал случайно стъклата на камерите да се драскат без конкретна причина? Днес случайно попаднах на тази дълга тема и реших да прегледам и моя M8, който е само на няколко дни и нищо освен кърпичка не се е докосвало до камерата. Е, има няколко драскотини, макар и доста тънки и леки. Явно излиза, че стъклата на камерите имат някакво покритие (поляризиращо или против отпечатъци), което се драска лесно, но под него си е устойчиво стъкло.

Проверете и кажете как е при вас?
Преди няколко дни и аз го забелязах това и се чудех какво съм правил,та се е надраскала така каметата.Явно проблема не е само при мен.

А от днес забелязах ,че снимките стават с много лошо качество.Размазани са и като ,че ли им бягат цверовете.Аз по принцип от снимки не разбирам ,но ми направи впечатление.Ето тази ми се вижда размазана ,особено от ляво.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#36

Ами не изглежда нормално, но за да е от надраскване то трябва да е наистина сериозно, няколко ситни драскотини не могат да повлияят толкова на качеството. Можеш ли да направиш макро на самата камера за да се види в какво състояние е?

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#37

Имат един много голям проблем.... който не ми дава мира и спокоен сън...
надписа htc е отдолу... а на сезацията е отгоре.. така винаги го хващам на обратно.
Иначе ако трябва да сме сериозни - телефона е страхотен.
За три дни няма от какво да се оплача - ще внимавам за камерата и ако се появи нещо, ще пиша.

mi11
Цитирай
#38

Dobrev написа:Докато слушаш музика или докато ти звъни някой?
Докато ми е в джоба. Прибирам го с максимално усилен звук, а в даден момент е намален почти до минимум
Цитирай
#39

Не съм сигурен дали е така , но аз имах подобен "проблем" телефона е максимално усилен а като седи на бюрото до мен звъни супер слабо.Оказа че има опциика при звука която при поместване на телефона автоматично намаля звука.Като я махнах нямах "проблем" звънеше си точно толкова колко съм му задал като сила. Smile

Android Sony Ericcson Xperia Neo Android
Android HTC One (M8) Android
Цитирай
#40

Мдам, 2 седмици вече м..тел сервизира телефона. Пълен смях Crazy .
Апарат на 5 дни, вече 15 стои в сервиза в Румъния. Никой нищо не знае, повтарят като папагали, че срокът бил 30 дни. Ок ще изчакам още 15, но след това .................
Повече тази комбинация от оператор и апарт няма да си я причиня. NEVER

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#41

Julian72 написа:Мдам, 2 седмици вече м..тел сервизира телефона. Пълен смях Crazy .
Апарат на 5 дни, вече 15 стои в сервиза в Румъния. Никой нищо не знае, повтарят като папагали, че срокът бил 30 дни. Ок ще изчакам още 15, но след това .................
Повече тази комбинация от оператор и апарт няма да си я причиня. NEVER

Така е !Аз два пъти сервизирах едно хтц(веднъж по гаранция и веднъж поради моя вина), та от моя опит ще ти кажа,че с оператор е най- добре(аз съм с мтел), а иначе срока е 30 дни ,но щом е в букурещ сервиза на хтц
всичко ще бъде наред.
п.с моя от там го върнаха по-рано.
сблъсках се и с мост компютър не ме питай.,хубаво е ,че мтел прекратиха с тях договора.
Цитирай
#42

О, не. Пътят е булграм, Мост и Румъния. Смешници са и това е. Не може нов апарат да го мотаят толкова. Или го правят или замяна. Освен това мен къде е сервиза не ме интересува изобщо. Моят договор е с тоя оператор. Толкова, той си има грижата. Хич не ме интересува дали го пращат на атлантика или на Мелмак.

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#43

Julian72 написа:О, не. Пътят е булграм, Мост и Румъния. Смешници са и това е. Не може нов апарат да го мотаят толкова. Или го правят или замяна. Освен това мен къде е сервиза не ме интересува изобщо. Моят договор е с тоя оператор. Толкова, той си има грижата. Хич не ме интересува дали го пращат на атлантика или на Мелмак.

само булграм вече , без мост.
Цитирай
#44

badzanga написа:
Julian72 написа:О, не. Пътят е булграм, Мост и Румъния. Смешници са и това е. Не може нов апарат да го мотаят толкова. Или го правят или замяна. Освен това мен къде е сервиза не ме интересува изобщо. Моят договор е с тоя оператор. Толкова, той си има грижата. Хич не ме интересува дали го пращат на атлантика или на Мелмак.

само булграм вече , без мост.
а иначе последният път ми го върнаха на 17 ден,така ,че го очаквай !
сори натиснах цитирай ,а не редактирай
Цитирай
#45

Чакам аз! Апарат който трудно / практически не се/ се сервизира. Да видим в какво състояние ще се появи. Тогава аз ще съм с правата. Нещо да не ми хареса - няма приемане. Защото - Да, от гледна точка на закона вероятно са прави, но на кого ще му е добре да метне едни доста добри кинти и да получи нещо с проблем? Аз не виждам какво толкова щеше да им стане да го заменят.
Майната му на телефона, сега 5 карти които изтичаха до края на годината просто ще си останат заедно с едни 100 кинта в друг оператор. С чий акъл го взех от тях, това се питам. Ще изчакам и ще пиша, но няма да си оставя магарето в калта :wall:

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#46

Аз също попаднах на дефектна бройка , но мойто ХТЦ го смениха за нов а дефектния го изпратиха в Германия !! Успех с чакането колега Smile

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#47

Хубаво би било да споделяте какви са били дефектите!
Цитирай
#48

Е аз съм го казал вече. Проблем с камерата. Даваше грешка, че е втората камера е закрита.

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#49

Аз също казах че горния говорител прекъссваше и не се чуваше нищо при разговор и го смениха с нов телефон Smile

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#50

centavar написа:Ами не изглежда нормално, но за да е от надраскване то трябва да е наистина сериозно, няколко ситни драскотини не могат да повлияят толкова на качеството. Можеш ли да направиш макро на самата камера за да се види в какво състояние е?
Aбе не са чак толкова ситни,но и аз си мисля ,че не може да е само от това.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)