Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми : фабрични и възникнали
#51

уха доста сериозни драскотини има по камерата Huh Huh

Android Sony Ericcson Xperia Neo Android
Android HTC One (M8) Android
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте,
ползвам телефона два дни, забелязах че чувствителността не екрана е доста слаба и трябва няколкократно да се плъзна пръста за да се изпълни приложението. И другия проблем е когато се завърти екрана, след това не се връща в първоначално положение. Ако можете да помогнете !
Цитирай
#53

Aз такива проблеми не съм забелязал.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#54

И аз не съм забелязвал такива проблеми. Даже ми се струва че моя е много чувствителен. На моменти даже не усещам кога съм го бутнал и той реагира.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#55

Незнайно как задните камери са пални с драскотини,това е много лошо при положение че тела съм го взел преди месец!Имах М7 пбеди това и за една год ползване не се получи нито една драскотина! Възможмо ли е да има залепено фолио или са се базикнали яко с наѝ прости материали които са сложили за камерата!какво ще се прави??????
За полиране нещо -за смяна на стъкалцата???
Цитирай
#56

Моя е на 20 дни и го пазя като очите си.Нямам нито една драскотина нито по екран , нито по стъкълцето на камерата.Възможно и да си попаднал на кофти бройка , но това силно ме съмнява понякога по невнимание при слагане в джоб или някаква по ръбеста повърхност се получава това.Аз лично не слагам нищо друго в джоба където държа телефона , даже го отварям широко за да има минимално съпротивление на повърхността.Възможно и е ако си го слагал на маса където да има примерно трохи или нещо с подобни размери да са я надраскали знам ли.

Android Sony Ericcson Xperia Neo Android
Android HTC One (M8) Android
Цитирай
#57

Все пак на масата има трохи, примерно де, не асфалт Tooth не е нормално да се дере така камерата.

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#58

ами явно самите стакълца са супер нежните Tooth Tooth и не обичат грубости Tooth Tooth Tooth

Android Sony Ericcson Xperia Neo Android
Android HTC One (M8) Android
Цитирай
#59

Аз и други телефони съм носил в този джоб, па не е било така. Стъклата нещо са си кофти изпълнение.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#60

ninoff написа:Стъклата нещо са си кофти изпълнение.
Не бих казал, на мойте им няма нищо, а телефонът е почти вече на една година. :whistle:

 
Цитирай
#61

NoMaD написа:
ninoff написа:Стъклата нещо са си кофти изпълнение.
Не бих казал, на мойте им няма нищо, а телефонът е почти вече на една година. :whistle:
Колега, говорим за модел излязъл преди нема и 2 месеца.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#62

Ми не искам да казвам нищо, ама първия тИлИфон от подписа ми е на 1.5 години и драскотини няма Tooth
Както и да е, за мен това сега не е проблем. Чакам си телефона даден за сервизиране на ментел на 10ти. Само да намеря нещо по телефона Confusedtupid: Не ми се мисли!

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#63

Е да може и на 2 години да е но тука вече говорим за различни марки и различна изработка.Не знам колеги може би трябва да сте по внимателни когато съхранявате телефоните.Аз за първи път имам телефон от такъв клас затова както казах , пазя го като очите си.Дори и да имах възможност да си върна парите не бих го сменил за нищо друго.Това е моя телефон Smile

Android Sony Ericcson Xperia Neo Android
Android HTC One (M8) Android
Цитирай
#64

Ако става въпрос за мен - аз нямам проблем с драскотини, а с това, че ментел ме мотаят .вярно, напълно законово заради вероятно софтуерен, а е възможно да бъде и хардуерен проблем. Но срокът си тече, а аз ще изчакам още десетина дни и после ще споделям тук :rofl:

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#65

NoMaD написа:
ninoff написа:Стъклата нещо са си кофти изпълнение.
Не бих казал, на мойте им няма нищо, а телефонът е почти вече на една година. :whistle:
Ти маѝ не четеш!
Говоря за М8 а не за М7
Оставили са си рацете тоя път да бързат да вадят нов модел
Цитирай
#66

ninoff написа:Колега, говорим за модел излязъл преди нема и 2 месеца.
И аз за същото, ако бяха "стъклата нещо са си кофти изпълнение" и на моя телефон, щях така и да на пиша, че още на 2-я месец и при мен се появи същия проблем. :whistle:

 
Цитирай
#67

Носил сам го с задня калъф !без да е имал допир до нищо друго в джоба ми!щом ще ми се драска от материята на дънките смятайте за какъв боклук говорим!по гарба няма точица,стъклата паяжина!
Цитирай
#68

delibashev написа:Ти маѝ не четеш!
Говоря за М8 а не за М7
Чета и то много внимателно, а и стъклата да не би да са други за камерата на M8 ?

 
Цитирай
#69

Ами явно!
Въпросът е дали е възможно да се полират и ще навреди ли това?
Цитирай
#70

delibashev написа:Ами явно!
Въпросът е дали е възможно да се полират и ще навреди ли това?
Ами явно - не. Вече е обсъждано :

 
Цитирай
#71

Стъклата са различни от М7 очевидно, и факта с драскането вече е широко обсъждан и потвърден при много бройки. Прегледайте темата която съм дал на миналата страница, с една дума самото стъкло на главната камера има някакво покритие, което се драска много лесно и с времето засяга качеството на снимките. Стъклото може да се полира, което съответно потвърждава, че става дума за някакъв слой.


NoMaD написа:
delibashev написа:Ами явно!
Въпросът е дали е възможно да се полират и ще навреди ли това?
Ами явно - не. Вече е обсъждано :
"Обсъдено" с цяло едно мнение от smeshnika :rofl:

Ето тема с 18 страници, където проблема и разгледан най-подробно. Който наистина се интересува да се порови.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#72

А нещо на БГ? С 2 думи какво трябва да се направи?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#73

Приятелката ми има M8 16GB.
Някакъв тъп колега решил да се прави на мъж и го заключил с ПИН код, който сега и той самият не помни и неможем да го отключим. Дали има някакъв начин да се отключи без въпросният пин?
Връщането до заводски настройки не е проблем, но незная как да гонаправя на вече заключеният телефон.
Също ме интересува дали ще се загубят данните от телефона, защото е пълен със снимки и ще бъда обезглавен ако ги затрия по някакъв начин.
Направо незная какво да правя. Помагайте.....
Благодаря предварително.

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#74

Пробвай през гугъл
Цитирай
#75

ninoff написа:А нещо на БГ? С 2 думи какво трябва да се направи?
Виж ТУК е описан същия случай като твоя, като има снимки преди и след полирането, а то е било с нокът Big Grin ... Но очевидно е сработило добре, пробвай.

@Madridist, можеш да го върнеш към фабрични настройки от рековъри,но не знам как да запазиш информацията... ето как да влезнеш:

All we are is dust in the wind...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)