Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми : фабрични и възникнали

Здравейте,

не знам дали е писано по темата, но забелязах следното използвам data план от мобилния оператор и като пусна, да е на auto 2g, 3g и LTE губи всякаква връзка за данни и дава, че мрежата е не достъпна data трансфер (на Мтел съм). Като го пусна на auto 2g и 3g only, нещата си идват на мястото.

Случвало ли ви се е на вас? Дали е от оператора или е от самия тел.?
Нямам друг оператор с data план за да тествам.
Цитирай
Аксесоари

Така е.Остави го само на 2/3Г. ЛТЕ тук скоро няма да видим Big Grin
Цитирай

Сега проверих, че и при мен седи на +LTE обаче не съм имал проблеми с губене на сигнал. А и никъде не видях да пише, че поддържа LTE. Гледам на Верайзанския вариант си пише на гърба 4G LTE а на нашите няма нищо :unknw:

HTC One M8
Цитирай

byi написа:Сега проверих, че и при мен седи на +LTE обаче не съм имал проблеми с губене на сигнал. А и никъде не видях да пише, че поддържа LTE. Гледам на Верайзанския вариант си пише на гърба 4G LTE а на нашите няма нищо :unknw:

Само да попитам, къде да проверя как е настройката за приемане на данните, че не мога да се ориентирам

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

alex70 написа:
byi написа:Сега проверих, че и при мен седи на +LTE обаче не съм имал проблеми с губене на сигнал. А и никъде не видях да пише, че поддържа LTE. Гледам на Верайзанския вариант си пише на гърба 4G LTE а на нашите няма нищо :unknw:

Само да попитам, къде да проверя как е настройката за приемане на данните, че не мога да се ориентирам

Settings->Mobile data->Network mode и там ще видиш четирите варианта.

HTC One M8
Цитирай

Колеги, не знам дали в тази тема е мястото, но искам да ви предупредя за нещо. Гледах доста клипчета за нашето телефонче, но Google Play Edition и реших че така ще е по - добре. Обърнах го в GPE и да ви кажа като цяло е много добре. Но има един съществен недостатък за който искам да ви предупредя, ако някой мисли също да си прави телефона на GPE. Приложението за камерата в чистия андроид не става за нашата камера и тя прави много лоши снимки, а на тъмно да не ви казвам. Така че си върнах бекъпа който си направих преди да започна и сега съм с оригиналния Ром. Моят съвет е да не минавате на чист андроид, но ако все пак решите да опитате първо си направете бекъп на абсолютно всичко и след това опитвайте. За да можете да се върнете назад ако не ви хареса.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

gogov67 написа:Колеги, не знам дали в тази тема е мястото, но искам да ви предупредя за нещо. Гледах доста клипчета за нашето телефонче, но Google Play Edition и реших че така ще е по - добре. Обърнах го в GPE и да ви кажа като цяло е много добре. Но има един съществен недостатък за който искам да ви предупредя, ако някой мисли също да си прави телефона на GPE. Приложението за камерата в чистия андроид не става за нашата камера и тя прави много лоши снимки, а на тъмно да не ви казвам. Така че си върнах бекъпа който си направих преди да започна и сега съм с оригиналния Ром. Моят съвет е да не минавате на чист андроид, но ако все пак решите да опитате първо си направете бекъп на абсолютно всичко и след това опитвайте. За да можете да се върнете назад ако не ви хареса.


За какво е този отрицателен вот? Какво лошо има да ви предупредя за да не минавате през всичко като мен? Всъщност който каквото иска да прави, телефоните са си ваши! И проблемите ще са си ваши!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Може би,защото си сгрешил темата.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

Тя темата наистина се поразводни.Повече от 100 поста а единствения реален проблем е надраскването и изтриването на УВ филтъра на камерата.Другите проблеми са по-скоро от неподходящи настройки. Нека се придържаме все пак към темата,за да не се създава грешно впечатление.
Цитирай

shisharkata написа:Може би,защото си сгрешил темата.

Не мисля че съм я сгрешил! Все пак ви предупреждавам за проблем. Нищо че сам си го докарах.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Здравейте! Имам един проблем на телефона, свързан с музикалния плейър. Като вляза в него и постоянно ми изписва, че има някаква грешка, след което натискам "пращане на отчет", но след известно време пак си излиза. Адски много ме побърква. Ако някой знае как да го отстраня, моля за помощ Smile С google play music го нямам този проблем, но аз искам да си влизам в другият.
Благодаря! Smile
Цитирай

Ако става въпрос за enhancer-a трябва просто да му изчистиш кеша&data от settings->apps->all и всичко си се оправя.

Успех!
Цитирай

Вчера загледах един, на който му е "изгорял" дисплеят долу в ляво и така като го пипам по дисплеят сано там е по-топъл(не горещ). Пожълтява и се вижда на бял фон, петното е около сантиметър. Тази бройка вероятно дисплеят е постоянно пуснат и от там проблемът. Дефект си е, от където и да го погледнеш, така че пазете ги.

Вярвам е този модел и не съм ги объркал Lol

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Mitku написа:Вчера загледах един, на който му е "изгорял" дисплеят долу в ляво и така като го пипам по дисплеят сано там е по-топъл(не горещ). Пожълтява и се вижда на бял фон, петното е около сантиметър. Тази бройка вероятно дисплеят е постоянно пуснат и от там проблемът. Дефект си е, от където и да го погледнеш, така че пазете ги.

Вярвам е този модел и не съм ги объркал Lol
Малко си ги объркал това е миналогодишния М7 Smile

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай

открих нещо което не трябва да е така според мен...

ето линк към поста

https://www.androidbg.com/forum/post1208...l#p1208222

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

Eто че и най-лошото нещо ми се случи.. първото изпускане на моят м8 :wall: (падане от джоба при качване в кола - обърнете внимание на това действие за да не берете и вие грижи) Сега имам 3 сериозни дупки по корпуса и една вдлъбнатина на страничния профил. Някой знае ли дали могат да ми го поправят в сервиз, защото гаранцията мисля че няма как да покрива щети при изпускане (всъщност може ли въобще да се поправи или единственият начин е замяната му с нов) Това е любимата ми джаджа и го пазих като очите си.. направо ми се ревеше като се изхлузи от джоба. Моля помагайте ! :capitulation:
Цитирай

да беше алуминиева джанта имаше начин, но тоя корпус. даже не знам как си си помислил, че могат да се оправят вдлъбнатините... но все пак може да пробваш при тенекиджия...
съжалявам за случката ти, но темата е за възникнали проблеми, а не такива които сами сме си създали

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

Offtopic
Малко кит, филерче и ще стане като нов. Tooth

iPhone 14 Pro
Цитирай

Не се шегувайте с човека. На него му се плаче сигурно. Ако вие бяхте на неговото място, как щяхте да се чувствате?

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Здравейте! Преди седмица си купих моя М8 от Мтел. Искам да Ви попитам някои работи дали трябва да са така. а 4-5я де го изпуснах, естествено, след като бях махнал за малко протектора. Но беше много леко от 30 сантиметра макс. Нищо му няма. После започнах да се филмирам Big Grin и последващите впечатления може да да са продукт единствено на притеснение. А може и да са факт, но да не са свързани с изпускането. Горния панел, където е спикъра сякаш не е изравнен с дисплея. В левия край като си плъзна пръста и задира съвсем леко. Другият проблем е, че отново в най-горната си част диплея сякаш има линия по-светла. Ясно че има светлина за диплея, но а такъв хай-енд телефон не бива ли да е еднакжа и да е пуска повече светлина? Благодаря много, че ми изслушвате тирадата! Big Grin Big Grin
Цитирай

Ако направиш скрийншот дали се вижда линията ? И винаги може да има малки неравности, които трудно се забелязват Smile Според мен май се филмираш малко повече Smile
Цитирай

За неравостите, да, сигурно Big Grin , но линията, си я има. Трудно забележима е, но прави малко по-светла горната част на дисплея. Не знам дали при други го има това и дали е проблем или просто така е залепен дисплея.
Цитирай

Извинявам се за качеството ама с това разполагам, о все пак се вижда най-отгоре.
Цитирай

adanev написа:Извинявам се за качеството ама с това разполагам, о все пак се вижда най-отгоре.


Къде да гледаме?

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Бяха големи снимките и ги качих в dox. , съжалявам за закъснението , а за горния коментар не видях откъде да го изтрия.

Ето ги: http://dox.bg/files/dw?a=f98620b405 http://dox.bg/files/dw?a=1cdd9a000c
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)