Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG L70 мнения.
#76

Руута ми е важен заради Link2SD и Multi Mount SD.Ползвам и Xposed модули които искат руут, най вече G2 TweaksBox.
Цитирай
Аксесоари
#77

Докато ти е рутнат няма да се обнови.
Цитирай
#78

Как си прехвърляте файлове между пц и телефона.Имам платена версия на wifi transfer pro и с предишните телефони не съм имал проблеми,обаче с този не ми дава да прехвърлям.С усб кабела пак имам някакъв проблем като го свържа като усб памет ,на win 7ми изписва че може песента да се ползва от др програма и др глупости

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#79

Използвам USB, до сега не съм имал проблеми.

LG G4
Цитирай
#80

ianiovski написа:Как си прехвърляте файлове между пц и телефона.Имам платена версия на wifi transfer pro и с предишните телефони не съм имал проблеми,обаче с този не ми дава да прехвърлям.С усб кабела пак имам някакъв проблем като го свържа като усб памет ,на win 7ми изписва че може песента да се ползва от др програма и др глупости
Пробвай с AirDroid пак е през wifi и е доста удобно
https://play.google.com/store/apps/detai...roid&hl=bg

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#81

Имам телефона от повече от месец, работи много добре, до сега не съм имал проблеми. Моя е с 2 SIM карти и няма NFC. Някои от приложенията могат да се местят на SD картата. Вътрешната памет свършва наистина много бързо.
Преди няколко дни получих ъпдейт на софтуера, при инсталирането на който ми изписа че е за оптимизиране на приложенията. Единствената разлика, която виждам е че се смени картинката, която седи като фон на менюто. Също имам чувството, че батерията почна да издържа повече (може и да си въобразявам, трябва да тествам още). До момента батерията издържа най-много 2 дни, ако го ползвам само за говорене и нищо друго може и 3 дни да изкара.

Искам да попитам при вас оригиналните слушалки имат ли вграден микрофон, защото при мен или няма или не работи и когато съм със слушалки трябва да говоря на телефона след като го изкарам от джоба

LG-D325 LG L70
Цитирай
#82

Имам същите наблюдения, батерията като че ли държи повече.
С две сим е нормално да пада по- бързо, при мен държи около 3 дни с нормална работа. Ако е само телефон може и 5 да изкара.
След ъпдейта забелязвам, че свободната рам е повече.
Като изчистя всички приложения свободната е около 450мб. Преди беше около 360мб.

LG G4
Цитирай
#83

Как излизате от вградения аудио плеър като изляза със стрелката назад и изтрия отворените приложения продължава да си седи горе в лентата дори днес като го заключих постоянно ми се седеше в lock screen-а не знам как го махнах Big Grin . Сега пробвам да вляза в плеъра за да ми остане в лок скриина, обаче не се получава или може тогава да се е сбъркал нещо андроида Big Grin ,иначе си ми седи горе в лентата

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#84

Влизаш в приложението-> настройки-> show notification.
махаш тикчето и си готов.

LG G4
Цитирай
#85

Плъзгаш го, в която и да е посока горе в лентата със задачите и ще се махне.

Life is good
Цитирай
#86

Здравейте...Бих желал да попитам този телефон работи ли едновременно с две сим карти - мтел и виваком. Интересува ме едновременно дали може да получават повиквания и ако се говори по едната, другата карта може ли да регистрира повиквания и да задържаш разговора по едната и да отговориш по другата. Благодаря и лека вечер
Цитирай
#87

Благодаря ви за инфото махнах тикчето и се оправи ,а явно това с оставането на плеъра в лок скриина е бил някакъв бъг, защото сега като стопирам плеъра и се маха от лок скриина не остава както преди .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#88

ianiovski написа:Благодаря ви за инфото махнах тикчето и се оправи ,а явно това с оставането на плеъра в лок скриина е бил някакъв бъг, защото сега като стопирам плеъра и се маха от лок скриина не остава както преди .
Не се ли оправи с моето предложение, на моето Г2 Мини така го махам Smile

Life is good
Цитирай
#89

Johnny написа:
ianiovski написа:Благодаря ви за инфото махнах тикчето и се оправи ,а явно това с оставането на плеъра в лок скриина е бил някакъв бъг, защото сега като стопирам плеъра и се маха от лок скриина не остава както преди .
Не се ли оправи с моето предложение, на моето Г2 Мини така го махам Smile
Не съм прочел вярно написаното от теб , извинявай Big Grin

Life is good
Цитирай
#90

dani722003 написа:Здравейте...Бих желал да попитам този телефон работи ли едновременно с две сим карти - мтел и виваком. Интересува ме едновременно дали може да получават повиквания и ако се говори по едната, другата карта може ли да регистрира повиквания и да задържаш разговора по едната и да отговориш по другата. Благодаря и лека вечер

Не става, сега го тествах, с вивакомската набирам 123 и го оставям да ми говори, после набирам мтелската от друг телефон и ми казва, че телефона на абоната е изключен или извън обхват.
Обаче като ползвам интернет на едната карта, мога да приемам повиквания и от другата

LG-D325 LG L70
Цитирай
#91

Искам да попитам възможно ли е да инсталирам ъпдейта на андроида докато телефона е на зарядно или да изчакам да се зареди?

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#92

Plamenchooo написа:Искам да попитам възможно ли е да инсталирам ъпдейта на андроида докато телефона е на зарядно или да изчакам да се зареди?
Можеш. Smile

D_coffee
Цитирай
#93

Имам въпрос случвало ли ви се е някой път да не може да отключите телефона с Knock code все едно не реагира и трябва с power бутона да го събудиш и след това се оправя ??? 2 пъти ми се случи така

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#94

Да, понякога трябва да го чукнеш по-силно. До сега единствено не ми се получава с по-силно чукване ако е включен да се зарежда или към компютъра

LG-D325 LG L70
Цитирай
#95

Понякога се отключва със закъснение от 2-3сек.

LG G4
Цитирай
#96

Да има го този момент след 2-3 секунди да се отключи ,обаче някой път няма отключване дори и с по-силно почукване пробвам 4-5 пъти и накрая се ядосам и си го отключвам с бутоните Lock Big Grin

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#97

Излезна нов ъпдейт от 137.78 MB сега го свалям. С LG L70 D325 съм.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#98

Plamenchooo написа:Излезна нов ъпдейт от 137.78 MB сега го свалям. С LG L70 D325 съм.
Нещо ново интересно?

D_coffee
Цитирай
#99

mitko1pr написа:
Plamenchooo написа:Излезна нов ъпдейт от 137.78 MB сега го свалям. С LG L70 D325 съм.
Нещо ново интересно?
Още го свалям и след като се инсталира ще пиша.
Edit: За сега не намирам промяна или нещо добавено.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Здравейте обмислям от няколко дена дали да не си взема LG L70 едносимовия вариант, но още се чудя. Може ли да ми кажете вие доволни ли сте от него и заслужава ли си, защото аз постоянно се ровя из нета(facebook,viber,instagram,youtube и т.н.) и обичам да играя игри. Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете в изборът. :)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)