Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG L70 мнения.

Един приятел си купи L 70 dual, като това му беше първото LG. Има 3 карти и още един телефон.
Ползва го доста време, няколко пъти го изпусна и през цялото време го хвалеше. Единствено, понякога му забавяло (ползва всички известни месинджъри за Андроид), но като цяло беше много доволен. Беше изненадан от живота на батерията и други екстри, които според него са налични само при флагманите.
Продаде телефона (офертата беше много добра, за поочукания си екземплар взе пари, все едно е нов, посъветвах го да приеме офертата. От икономическа гледна точка, нямаше как да се изпусне такова предложение)...
Та продаде си телефона и оттогава щом се видим ми обяснява колко му е било хубаво LG-то.
Човекът сменя телефоните много често и щом е успял дори да запомни, че го е имал, това си е постижение от страна на телефона.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари

jorrddan написа:Един приятел си купи L 70 dual, като това му беше първото LG. Има 3 карти и още един телефон.
Ползва го доста време, няколко пъти го изпусна и през цялото време го хвалеше. Единствено, понякога му забавяло (ползва всички известни месинджъри за Андроид), но като цяло беше много доволен. Беше изненадан от живота на батерията и други екстри, които според него са налични само при флагманите.
Продаде телефона (офертата беше много добра, за поочукания си екземплар взе пари, все едно е нов, посъветвах го да приеме офертата. От икономическа гледна точка, нямаше как да се изпусне такова предложение)...
Та продаде си телефона и оттогава щом се видим ми обяснява колко му е било хубаво LG-то.
Човекът сменя телефоните много често и щом е успял дори да запомни, че го е имал, това си е постижение от страна на телефона.

И аз съм с двусимовия и съм доволен а недостатъка му е малкото вътрешна памет.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

n12333 написа:Здравейте обмислям от няколко дена дали да не си взема LG L70 едносимовия вариант, но още се чудя. Може ли да ми кажете вие доволни ли сте от него и заслужава ли си, защото аз постоянно се ровя из нета(facebook,viber,instagram,youtube и т.н.) и обичам да играя игри. Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете в изборът. Smile
За парите телефончето си е супер. Справя се с повечето игри, приложения вървят гладко, но има малко вградена памет и смятам, че това му е единственият недостатък. Но пък може да си сложиш карта памет и да си прехвърлиш приложенията на нея (изисква root). Проблеми засега съм нямал. Батерията ме учудва колко много време държи.

D_coffee
Цитирай

Днес имах ъпдейт на едносимовият D320 ,обаче след като ми се актуализира не виждам никаква разлика в инфо за софтуера

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Има един ъпдейт за аповете на LG, който е около 80МБ, няма да има промяна в номерацията, но ъпдейтва разни неща. Ти не прочете ли преди да инсталираш за какво става въпрос?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Мисля ,че беше за приложенията ,но ми се добавиха и нови тапети включително и този от аватара ми защото го нямах

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Хора някакви идеи за root, не съм чел скоро. Версията ми е 10е .

Devices: Sony Ericsson Xperia Neo 4.0.4  *rooted* ,  iPhone 3GS 16 GB Black *jailbroken* , iPhone 5S 16GB *jailed*, LG L70
OS: Windows 8.1, 10;
Цитирай

Hackera13 написа:Хора някакви идеи за root, не съм чел скоро. Версията ми е 10е .
Кога ти се ъпдейтна до 10е аз съм още с 10D

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Към средата на октомври . Crazy

Devices: Sony Ericsson Xperia Neo 4.0.4  *rooted* ,  iPhone 3GS 16 GB Black *jailbroken* , iPhone 5S 16GB *jailed*, LG L70
OS: Windows 8.1, 10;
Цитирай

Моят пък е 10c

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

От когато направих ъпдейта като включа WIFI да се свърже към рутера в нас от начало ми изписва ,че "мрежата "името на самата мрежата" не отговаря за интернет " . Малко по-културно е написано ,но не си го спомням с точност Smile . Нямам интернет, няколко секунди след този надпис се появява . Преди не съм го имал този проблем .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Въпросът ми е следния без да искам изтрих всички контакти как мога да ги върна, пробвах с импорт/експорт но ми дава че няма нито един контакт а съм google акаунта си.
Цитирай

Колеги, скоро няма ли да има отделен раздел за нашето телефонче,понеже виждам, че има доста собственици??? Confusedtupid:
Цитирай

Собствениците са доста, проблемите с него- малко.
Няма мнения, няма теми...
Бая сух ще да бъде раздела.

Всичко в телефона се описва в едно изречение:
"Супер як телефон с малко памет и посредствена камера."

LG G4
Цитирай

Дали ще ни огрее за ъпдейт с близалката ?

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Добре де, колко "малко" е тази вътрешна памет от която всички се оплакват?
И още нещо - радиото има ли RDS?
Цитирай

Около 1 гигабаит и нещо остават за приложения, като голяма част се заема от глупости като Услуги за Google Play, Google Play Павилион, Facebook, Gmail, Google Търсене, Google+, Hangouts, и още някои такива, които са си стандартни на телефона и не можеш да ги преместиш на SD картата. Като сложиш и още 5-6 други приложения и свърши мястото. Дори да са останали 200мб свободни, пак понякога като се обновяват приложения ми дава, че няма място в хранилището.

LG-D325 LG L70
Цитирай

Да обаче можеш да ги махнеш вградените и се освобождава памет . Аз не се оплаквам нищо не съм махал от вградените приложения,инсталирал съм си всичко ,което ми трябва и имам 400 мб свободна

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Аз съм спрял ъпдейтите на стоковите приложения които не ги ползвам и така не ми заемат излишна
памет.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Никой не каза дали радиото има RDS. Също така в нета виждам снимки на които апарата е с три или с четири бутона отпред, това някакви разновидности на модела ли са?
Цитирай

Версията с една карта има три бутона отпред-един хардуерен и два сензорни, а версията с две СИМ карти има 4 сензорни бутона.

D_coffee
Цитирай

megatone написа:Никой не каза дали радиото има RDS. Също така в нета виждам снимки на които апарата е с три или с четири бутона отпред, това някакви разновидности на модела ли са?
Ако до колкото съм разбрал питаш дали когато пуснеш станция ти показва някаква информация . Сега пробвах на радио Веселина и ми изписва сайта й като инфо Smile

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

От когато си ъпдейтнах софтуера на едно симовият тел започна да ми дава този надпис при свързване на Wifi или когато си откл. телефона и той е свързан към wifi . Не всеки път го изписва ........ интернет си имам ,може би един път когато пробвах след като ми показа този надпис за 3-4 секунди нямах нет и след това си имаше . Някви идеи ??

[Изображение: rgh1417515268v.png]

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Някой пробвал ли е да запише 2-3 клипчета едно след друго със звук, защото на всяко 2-ро клипче звука се чува слабо и грачи едно такова Sick

П.С. Оказва се ,че е при "гласов запис " при по-тих звука пръщи ,а при по-силно си се чува ясно . Някой може ли да пробва и да каже как е при него .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Привет на всички...Имам следния въпрос.....как може да си снимам прозореца на месинджера на фейса. Благодаря и Весели празници...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)