Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4G lte max telecom
#26

Младежа в Мола на Цариградско инсталира на Нотата : Viaero 4g Toggle, барна настройки , рестарт и сега нета фърчи и за мен е ОК защото в колата и на работа ми е гот да имам бърз нет . Незнам дали операторите не правят нещо тъпо , моя е купен от слотмобайл

Galaxy Note III  & Galaxy S5
Цитирай
Аксесоари
#27

На кой от двата телефона в подписа ти е тръгнал нета? При мен на s5 приложението viaero 4g toggle извежда само черен екран и няма никакви менюта и настройки. В ревютата много други с различни апарати се оплакват от същото. Днес бях в Макс в Сердика център и на място преинсталирах, рестартирах, променях режимите на данни.. Нищо.

Galaxy S5; iPad Air; MacBook Pro Retina 13"; iMac 27"
Цитирай
#28

Подкарах го в крайна сметка по начина споменат от batalski в последния му пост, обаче не ми излиза обхвата на мрежата. Даже пише no service, но до него си има 4г икона и интернета си работи..
https://www.dropbox.com/s/f3wlj8mogkc246....58.47.png

Имах странни проблеми с липса на интернет в youtube, google maps и др. Оправи се след ръчна настройка на датата и часа.

[note=vladdark]Нарушена т.8 от правилата на форума.[/note]

Galaxy S5; iPad Air; MacBook Pro Retina 13"; iMac 27"
Цитирай
#29

DreamcatcheR написа:Подкарах го в крайна сметка по начина споменат от batalski в последния му пост, обаче не ми излиза обхвата на мрежата. Даже пише no service, но до него си има 4г икона и интернета си работи..
https://www.dropbox.com/s/f3wlj8mogkc246....58.47.png

Имах странни проблеми с липса на интернет в youtube, google maps и др. Оправи се след ръчна настройка на датата и часа.
Може ли малко по подробно за начинаещите? Smile
Цитирай
#30

аиде бе,даите по подробна информация как да подкараме 4г-то

едит:рутнах и успях да променя фаила и вкарам настроиките но 4г не тръгва и апн вкарах и пак без успех.още нещо трябва но какво е то.....

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#31

След като сте руутнали, инсталирайте си от стора това: https://play.google.com/store/apps/detai...info&hl=bg
Влизате в опцията най-долу на началния екран, след това Phone information и задавате от падащото меню LTE only.
Ще си позволя пак да попитам за моя проблем, телефонът си мисли, че няма мрежа, а всъщност има. Не ми изкарва името на оператора и ми се струва, че батерията пада доста бързо, дори без да го ползвам. Нормално ли е за 10 часа през нощта да падне с 15-тина % ?
https://www.dropbox.com/s/3nmp117bztofbd....16.09.png
https://www.dropbox.com/s/g7uecdp314t1ou....31.10.png

Galaxy S5; iPad Air; MacBook Pro Retina 13"; iMac 27"
Цитирай
#32

С указанията от последния пост тръгна на SG Note 3. Също като колегата липсва обхват, но пък скоростите са No1. На iPad mini тръгна без проблеми.
Масимална скорост на download-67 Mbps
Максимална скорост на upload -19 Mbps.
Мисля, че е добре!
Ще видим какво ще обявят като пари, предвид няколкото града, които имат покритие.

Samsung Galaxy Note 3 (N9005)
Samsung Galaxy Note 4 (N910C)
Цитирай
#33

аз из цяла Варна нямам обхват,да не би да са го спрели във Варна?

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#34

mavrut написа:аз из цяла Варна нямам обхват,да не би да са го спрели във Варна?

Аз мисля, че изобщо не са пускали 4G мрежа във Варна... :/
Цитирай
#35

Във Варна има мрежа по кварталите и в кв. Чайка Smile

Samsung Galaxy Note10+ 5G (SM-N976B) 512GB Black
Samsung Galaxy A40 (SM-A405FN) 64GB Black
Цитирай
#36

е явно са по централните квартали, във Владиславово едва ли ще има скоро

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#37

Някой с kitkat и карта на Макс може ли да сложи един шот, интересува ме сигнал индикатора показва ли, че има мрежа.
Защото с 4.3 дава, че няма мрежа при положение, че има.
И именно това ме дразни, но пък да слагам новия буутлоудър не ме кефи защото няма връщане назад.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#38

Здравейте. Виждам стара темичката но за да не спамим с нови теми направо ще попитам тук и в другата тема която намерих във форума .... 
Искам да помоля ако има някой който ползва ЛТЕ-то на МАКС да сподели ограничават ли го като му изтекът гигабайтите ? Аз съм им текущ абонат но вече и при мен пуснаха ЛТЕ и спират WIMAX-a който през изминалите година и месеци не ми се е ограничавал като трафик нито един път , дори съм имал месеци в които съм правил над 600 гъби трафик и пак си е седяло неограничено. Сега ми вкарват оферта за ЛТЕ но мацката казва ,че се ограничавало нали ... ако някои сподели ще съм ми благодарен за да знам какво да правя  Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#39

Offtopic 600 GB трафик си е сериозно число. Аз повече от 20-25 GB на месец не успявам да направя. Big Grin

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)