Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#26

Следващият дали ще е вече L ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Да, той ще е Smile
Цитирай
#28

Обновен съм. Сега ще видим дали ще има някаква разлика.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#29

Новото е диспечер на файлове, който позволява да се работи пълноценно с мемори картата - изтриване, копиране, прехвърляне и т. н. Smile
Цитирай
#30

и аз в момента свалям, които забележи новите неща да драска...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#31

Само на мен ли ми се струва че батерията пада по бързо след ъпдейта Huh

Htc One М8
Цитирай
#32

Loshia написа:Само на мен ли ми се струва че батерията пада по бързо след ъпдейта Huh

Дай и малко време и почти съм сигурен че ще си работи както преди.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#33

Даааа, това с файл менажера е супер. Направо не мога да повярвам че са го пуснали. Перфектно! Dance Dance Dance

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#34

При сърфиране лентата с бутоните отдолу се прибира автоматично и отваря по-голям екран. Не си спомням преди така ли беше.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай
#35

E при мен защо още няма :angry: а моят по принцип беше от първите внесени бройки в Б-я

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#36

Зависи с какъв CID си, а не кога си го закупил Smile При информация за телефона е написана и версията на твоята машинка Smile
Цитирай
#37

Крайно не доволен съм от батерията след ъпдейта до 4.4.3. Докато бях на 4.4.2 ми държеше около 2 дни с непрестанно игране на Real Racing 3 и Leo`s Fortune, сърфиране в интернет и приложения. За сравнение в момента е на 70% за 2 часа и 30 мин. Използвал съм HTC BlinkFeed, Instagram, Facebook и съм играл Modern Combat 5(35 мин). :capitulation:

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#38

Крайно не доволен съм от батерията след ъпдейта до 4.4.3. Докато бях на 4.4.2 ми държеше около 2 дни с непрестанно игране на Real Racing 3 и Leo`s Fortune, сърфиране в интернет и приложения. За сравнение в момента е на 70% за 2 часа и 30 мин. Използвал съм HTC BlinkFeed, Instagram, Facebook и съм играл Modern Combat 5(35 мин). :capitulation:

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#39

Ако имаш проблеми правиш хард ресет Smile При мене няма промяна откъм батерията Smile Друго , което забелязах, че след ъпдейта ми се освободи около 200 МБ допълнително в телефонната памет Smile
Цитирай
#40

Това го коментирахме, направих Factory Reset от Power+VolumeDown. Още по плачевен резултат!

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#41

Аз много съм доволен от батерията сега , да ли да не почакам следващия ъпдейт направо ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#42

Нещо не ми се вярва този ъпдейт да източва батерията. Аз нямам никакви оплаквания след ъпдейта. Даже обратното :thumbup:

HTC One M8
Цитирай
#43

Goshofigo написа:Крайно не доволен съм от батерията след ъпдейта до 4.4.3. Докато бях на 4.4.2 ми държеше около 2 дни с непрестанно игране на Real Racing 3 и Leo`s Fortune, сърфиране в интернет и приложения. За сравнение в момента е на 70% за 2 часа и 30 мин. Използвал съм HTC BlinkFeed, Instagram, Facebook и съм играл Modern Combat 5(35 мин). :capitulation:


Аз също играя Real Racing 3 и мисля че в момента малко преувеличаваш. Няма как да играеш непрестанно тази игра и телефона ти да издържи два дена с един заряд. Да не говорим че казваш че играеш и други игри. Започвал съм да играя Real Racing 3 на около 95 % и след 2,5 - 3,0 часа максимум батерията изпищява. Тази сутрин си откачих телефона от зарядното и в момента, за 6 часа, след ровене във Фейса, разговори, малко браузване и постоянно на синхрон батерията ми е на 83 %. Ако твоята пада много бързо си провери програмите, защото сигурно имаш някоя която ти точи батерията толкова бързо.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#44

gogov67 написа:
Goshofigo написа:Крайно не доволен съм от батерията след ъпдейта до 4.4.3. Докато бях на 4.4.2 ми държеше около 2 дни с непрестанно игране на Real Racing 3 и Leo`s Fortune, сърфиране в интернет и приложения. За сравнение в момента е на 70% за 2 часа и 30 мин. Използвал съм HTC BlinkFeed, Instagram, Facebook и съм играл Modern Combat 5(35 мин). :capitulation:


Аз също играя Real Racing 3 и мисля че в момента малко преувеличаваш. Няма как да играеш непрестанно тази игра и телефона ти да издържи два дена с един заряд. Да не говорим че казваш че играеш и други игри. Започвал съм да играя Real Racing 3 на около 95 % и след 2,5 - 3,0 часа максимум батерията изпищява. Тази сутрин си откачих телефона от зарядното и в момента, за 6 часа, след ровене във Фейса, разговори, малко браузване и постоянно на синхрон батерията ми е на 83 %. Ако твоята пада много бързо си провери програмите, защото сигурно имаш някоя която ти точи батерията толкова бързо.

Предоставям All times и Screen Off логове. Мнение?

Може би и това трябваше да приложа: https://www.dropbox.com/s/xfq6g0o7tgjo77....12.58.png

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#45

Докладвам и аз - телефонът се държи прекрасно, батерията даже е по-добре отпреди. Никакви грижи. Радва появата и на файл-мениджъра.

Iphone 5
HTC One M8
Цитирай
#46

Ще помоля за мнение, от по горният ми пост...(нормално, не нормално, перфектно)?

Благодаря :capitulation:

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#47

За мене това, което си показал е нормално, имайки предвид и колко неоптимизирани са игрите на Геймлофт, които по-принцип си харчат доста Smile
Цитирай
#48

Твоят отговор ми е достатъчен

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#49

И при мен вече четвърти ден батерията се държи перфектно. Не знам дали е по - добре от преди,ако има разлика е много малка, но не е по - зле със сигурност. И съвсем спокойно продължавам да твърдя че нашето телефонче е с най - оптимизирания софтуер в момента. Няма лаг, няма рестарти и всичко си работи перфектно. Добре че си взех HTC - то вместо S5.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#50

А аз колко още трябва да почакам , някой може ли да ми каже :unknw: :unknw: :unknw:

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)