Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#51

Ако имате проблем с батерията след ъпдейт до 4.4.3 направете един/два пъти фактори ресет от Power+VolumeDown. При мен от първият път не се оправи, но от втория който направих вчера всичко е наред. Държи се доста стабилно устройството. Много съм доволен!

Благадарства към @Boby13 !!!

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
Аксесоари
#52

Няма кой знае колко революционно или нещо супер ново в ъпдейта, та не знам за какво е тоя зор. Бъгове забелязвам и след него и преди които е имало , но не са болка за умиране.

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#53

thedeivis написа:Няма кой знае колко революционно или нещо супер ново в ъпдейта, та не знам за какво е тоя зор. Бъгове забелязвам и след него и преди които е имало , но не са болка за умиране.

Какви бъгове си забелязал?

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#54

Goshofigo написа:
thedeivis написа:Няма кой знае колко революционно или нещо супер ново в ъпдейта, та не знам за какво е тоя зор. Бъгове забелязвам и след него и преди които е имало , но не са болка за умиране.

Какви бъгове си забелязал?

Да, интересно ми е какви бъгове си забелязъл.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#55

Имам 4 пощи и почти постоянно ми излиза грешка в мрежата при актуализация. Не са пипани настройките от както съм взел апарата, съответно от преди ъпдеѝта. в началото го нямаше това съобщение, след това се появи и го има и след ъпдеѝта. все пак актуализира пощите, но не когато аз искам... Ще опитам да направя скрииншот да постна

[Изображение: Screenshot_2014-08-02-19-48-57.png]

Друго което забелязах, е че скриването на софт бутоните в стоковия браузър работи, но обратното им извикване понякога изисква доста усилия...
Понякога и отговор на разговор от отключен екран, се налага по няколко пъти да натискам за отговор.
Не винаги сработва и отговора с доближаване до проксимити сензора /доближаване до ухото/, но 7 от 10 опита си е добре.
Както споменах тези дреболии ги имаше и преди ъпдейта,
Но общо взето машинката е добре...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#56

Изчисти кеша и данните, ако имаш проблем Smile И никой не е казал , че ъпдейта е революционен Smile Такъв ще е Андроид 5 Smile
Цитирай
#57

Boby13 написа:Изчисти кеша и данните, ако имаш проблем Smile И никой не е казал , че ъпдейта е революционен Smile Такъв ще е Андроид 5 Smile

МИНУСА НЕ Е ОТ МЕН

Благодаря, и аз затова си мислех. След твоя пост вече съм сигурен че това трябва да пробвам. А за революционното, просто отговорих на един колега който много се тюхкаше че при него го нямало Smile , сякаш с ъпдейта ще получи и нов апарат...


EDIT чистенето на кеша не помогна, чистенето на данните, няма ли да изтрие и настройките на акаунтите...

EDIT2 дааа затри всичко, дано поне да има ефект от процедурата, ако ли не ще го репортна като Бъг

ЕDIT 3 БЪГ си е!!! Първия акаунт го прие нормално и го ъпдейтна. При регистрацията на втория излезе пак въпросната грешка и не иска да го синхронизира... и двата акаунта са в mail.bg. Сега остава да разбера сървърите на пощата ли бъркат апарата или си е от него... Sad
От самия акаунт е. Изтрих пак всичко и вкарах само този от които прави проблем. Няма синхронизация... и постоянно грешка. Лошото е че това е фирмения акаунт...

БЪГ е с друго мейл приложение няма проблем с вграденото има. Приключвам с цапането по темата и отива в темата с проблеми...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#58

пробвал ли си на друга wi-fi мрежа? Защото при мен също го правеше (но изписваше грешно (или невъзможно) влизане в акаунта. И като смених безжичната мрежа си влезе!

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#59

OGIER написа:пробвал ли си на друга wi-fi мрежа? Защото при мен също го правеше (но изписваше грешно (или невъзможно) влизане в акаунта. И като смених безжичната мрежа си влезе!

2G , 3G няколко WiFi-та с които преди не е имало проблем... в момента сложих още два мейл клиента в телефона, с тях няма проблем...

а тази грешка за която си писал, ако не се лъжа излиза като има проблем със сървъра на пощата, тогава и през УЕб е затруднено влизането, и това ми се е случвало

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#60

За минуса си има човек, който много ме обича Smile Относно пощата, поне според мене, проблемът си е в акаунта , а именно mail.bg Smile Лично мнение, което не ангажира никого Smile Чакам редовния минус Smile
Цитирай
#61

И аз имах проблеми mail.bg и затова спрях да използвам тази поща. И вече нямам такива проблеми.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#62

не знам дали е бъг или е нормално след ъптдейта, но забелязах нещо което преди го нямаше - когато играя игри и ги минимизирам и пускам някви други програми буумсаунд-а ми показва че е включен.Преди това не го правеше, тоест когато излезеш от играта изцяло или дори и да минимизираш буумсаунд-а се изключваще и съответно сам се включваше при пускане на някоя игра.Някой да е забелязвал подобно нещо?

п.п. Каква програмата ползвате за да слушате музика онлайн? (освен тубата) Търся нещо идентично на тубата но без клипове?

Android Sony Ericcson Xperia Neo Android
Android HTC One (M8) Android
Цитирай
#63

gogov67 написа:И аз имах проблеми mail.bg и затова спрях да използвам тази поща. И вече нямам такива проблеми.


Да, но както споменах "с два други мейл клиента няма проблеми" - в момента успоредно с вградения ползвам BLUE mail и MyMail при тях проблема го няма...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#64

Още не съм пуснал ъпдейта и пак имам проблеми с вдигането от зелената слушалка или автоматичното с приближаването до ухото.Най вероятно е софт.проблем,защото като го доближа звука на звънене намалява и след това се усилва пак,което значи ,че проксимити сензора засича доближаването,но не вдига по някаква причина.Не съм установил ,кога точно се получава проблема ,но имам чувството ,че е при по-топъл телефона,например в колата или след ръчкане...

HTC H8 .Xperia Go 2.37. Nexus 7,32,3g Timur's kernel,CM 10.1 usb ROM
Цитирай
#65

thedeivis написа:
gogov67 написа:И аз имах проблеми mail.bg и затова спрях да използвам тази поща. И вече нямам такива проблеми.


Да, но както споменах "с два други мейл клиента няма проблеми" - в момента успоредно с вградения ползвам BLUE mail и MyMail при тях проблема го няма...

Именно. Пробвай да си настроиш на вградения поща различна от mail.bg. Аз го използвам за служебната поща и нямам абсолютно никакви проблеми.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#66

IvoG написа:не знам дали е бъг или е нормално след ъптдейта, но забелязах нещо което преди го нямаше - когато играя игри и ги минимизирам и пускам някви други програми буумсаунд-а ми показва че е включен.Преди това не го правеше, тоест когато излезеш от играта изцяло или дори и да минимизираш буумсаунд-а се изключваще и съответно сам се включваше при пускане на някоя игра.Някой да е забелязвал подобно нещо?

п.п. Каква програмата ползвате за да слушате музика онлайн? (освен тубата) Търся нещо идентично на тубата но без клипове?

И при мен е така след ъдейта. Като минимизирам играта иконата стои. Като я затворя и иконата изчезва.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#67

gogov67 написа:
thedeivis написа:
gogov67 написа:И аз имах проблеми mail.bg и затова спрях да използвам тази поща. И вече нямам такива проблеми.


Да, но както споменах "с два други мейл клиента няма проблеми" - в момента успоредно с вградения ползвам BLUE mail и MyMail при тях проблема го няма...

Именно. Пробвай да си настроиш на вградения поща различна от mail.bg. Аз го използвам за служебната поща и нямам абсолютно никакви проблеми.

Малко изгубих логиката... нали въпроса е да работи със сървърите на пощата която аз искам, в случая мейл.бг . А не да търся поща с която няма да има проблем. Щом с други мейл клиенти няма проблем, значи не е проблема в сървъра на пощата , а във вградения мейл клиент... Поне веднъж годишно сменям апарата, до сега с пощите не съм имал проблем с други апарати. Ако ще трябва да търся пощенски сървър които да угоди на мейл клиента... ще сменя апарата без, значение марката. За момента все още съм доволен от М8, и според мен ако има начин се търси разрешение на даден проблем , а не заобикалянето му.
Стига толкова че вече излязохме много OFF от темата, отнесох проблема в тази за "фабрични и възникнали"

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#68

Ако ще трябва да търся пощенски сървър които да угоди на мейл клиента... ще сменя апарата без, значение марката.
Offtopic Надявам се, че не е сериозно написаното ?
Цитирай
#69

Boby13 написа:Ако ще трябва да търся пощенски сървър които да угоди на мейл клиента... ще сменя апарата без, значение марката.
Offtopic Надявам се, че не е сериозно написаното ?


Напротив, мисля че е написано съвсем сериозно. Друг е въпроса че явно колегата не иска да разбере че щом мейл клиента има проблем само с mail.bg, проблема не е в клиента, а в пощенския сървър. Offtopic

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#70

Boby13 написа:Ако ще трябва да търся пощенски сървър които да угоди на мейл клиента... ще сменя апарата без, значение марката.
Offtopic Надявам се, че не е сериозно написаното ?

Ако толкова лесно зарязвах нещата които са ми "накривили" отдавна щях да съм го зарязал. Повече от ясно личи в поста ми, че щом мога да открия алтернативи, значи няма да променям генерално нещата.

А колегата gogov67 се опитва да ме убеди, че щом с вградения не работи, а с други ДВА не е дин, всичко е нормално. Значи повредата е в сървъра. Нали ако беше вината в сървъра със всеки мейл клиент резултата щеше да е грешка. С предните ми апарати /да не споменавам марки и модели, че ще го обърнем в друга крайност/ също нямаше проблеми.

Живи и здрави всички, и това да са ни ядовете в живота... Smile по едно Наздраве от мен и до скоро из темите на форума...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#71

Здравейте, аз само да попитам, защо не ми излиза да имам актуализация до 4.4.3 все още, телефона ми е купен от Виваком ? Smile

Самурай без меч е като самурай с меч, само че без меч!
Цитирай
#72

mansol написа:Здравейте, аз само да попитам, защо не ми излиза да имам актуализация до 4.4.3 все още, телефона ми е купен от Виваком ? Smile


Никой не може да ти даде точен отговор. Продължавай да проверяваш. Все ще дойде. :thumbup:

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#73

Има нова малка актуализация от около 44 МБ Smile
Цитирай
#74

Boby13 написа:Има нова малка актуализация от около 44 МБ Smile

Какво идва с нея?

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#75

Пише, че освен общи подобрения се оптимизира специално GPS-a Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)