Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Не ви трябва ресет. Аз никога не съм правил,при никое нтц което съм имал
Цитирай
Аксесоари

Хард ресет, ако имаш сериозни проблеми след ъпдейта и нищо друго няма вече какво да се направи .
Цитирай

Аз инсталирах 3те ъпдейта малките, но не ми дойде друг. Защо така?

П.С. Рестартирах телефона и ми дойде голям ъпдейт, но е 1.09GB. До колкото четох по-нагоре ъпдейта е по-голям.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

При мен всичко премина добре.Усеща се леко забавяне, в сравнение с преди ъпдейта.Вероятно ще направя ресет, за да видя дали ще доведе до нещо положително.
Цитирай

Ако искате телефона да работи, както трябва, направете по един ресет. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2016-01-19, 18:58:57)Dakata87 написа:  Ако искате телефона да работи, както трябва, направете по един ресет. Smile

Няма нужда! Ресет се прави при проблем!
Цитирай

При мен преди да умре, батерията беше около 60%. Бях вързан на WiFi. Пуснах ги, на края пойска рестарт и от тогава не спря да се рестартира докато не умря батерията. Опитвах да го изключа, включва се сам и пак, после опитах хард ресет с комбинацията от копчета, докато ги държа се рестартира и пак. Ще опитам да го заредя и да го вкарам в боот, за да инсталирам друг андройд, ако не стане ще го занеса гаранционно.
Междудругото, скоро не ми се беше налагало, вече сервиза не е в мост, отидох до там - преместили са го около женския пазар.
Цитирай

HTC One M8 вече получава Android 6.0 и в Европа : http://www.mobilebulgaria.com/news/36748...0%BF%D0%B0

 
Цитирай

Аз ъпдейтнах преди около 15 мин. приключи. Всичко мина ОК, ъпдейта продължи точно 1 час при мен. Усеща се леко забавяне, но след малко ръчкане всичко е 6. Само не ми е ясно как се обединява SD-то с паметта на телефона. Някои ако може да съдейства? Някои може ли да даде тема с всички новости, защото аз не намирам?

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

А аз като съм на 4.4.4, трябва ли да upgrade-на до 5.0, за да ми излезе новият update?

HTC One M8 Gunmetal Grey 16GB (6.0)
Цитирай

Да, трябва.
Цитирай

А след като вдигна до 5.0 да правя ли ресет преди да пусна 6.0?

HTC One M8 Gunmetal Grey 16GB (6.0)
Цитирай

Здравейте. Пуснах ъпдейта, но съм сигурен, че повече от час ми стои на екран Android is upgrading... Starting apps. Какво мога да направя? Или просто трябва да го изчакам, но ми се струва, че доста време мина.
Цитирай

Чакай. И при мен бая време се бави.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Преди можеше да се регулира звука на уведомленията и звъненето отделно, а сега не е така, само при мен ли се случва?

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Обединих си картата памет с телефона и вече имам 45GB на разположение. Всичко, което инсталираш от плей стора отива в картата памет.. Мн готино.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

Добър вечер колеги. След ъпдейта до 6.0 за М8 възникна следното нещо. Нов съм с Андроид и нямам представа какво да направя. 
Свалих трите малки ъпдейта, инсталираха се, телефона се рестартира, свалих големия файл за ъпдейт и той се инсталира и при рестарт на телефона се озовах на това.
Ще съм благодарен за малко съдействие


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колега как го направи това с обединяването на картата памет и вътрешната.И някой знае ли дали мога да си сменя цвета на клавиатурата

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

Само не мога да разбера, защо като дам да се оптимизират всички приложения от Захранване новата опция, след като изляза пак вляза и пише, че не сачоптимизирани, а давам да на филтър и всички приложения да се оптимизират
Цитирай

Ситуацията почва да става смешна Big Grin Всички които доизчакаха ОТА имат проблеми, а тези от нас които свалиха зипа даден от колегата вчера нямат нито 1 проблем Big Grin just sayin'

UPGRADED TO HTC ONE M8 Android 6.0 HTC Sence 7.0
Another perfect upgrade -  OnePlus 5T 8/128 _ Oreo 8.1
Samsung Galaxy S22+ - it was about time
Цитирай

Инсталирах го и аз, сега остава да го разцъкам. Всичко мина добре(за момента). Направих два ресета преди инстал и след инстал.
Хайде лека вечер и успех Smile
Цитирай

(2016-01-19, 20:25:29)Marinow написа:  А след като вдигна до 5.0 да правя ли ресет преди да пусна 6.0?
Така или иначе след 6.0 пак ще го правиш.

 
Цитирай

(2016-01-19, 22:31:31)barovecca написа:  Колега как го направи това с обединяването на картата памет и вътрешната.И някой знае ли дали мога да си сменя цвета на клавиатурата

Ами влизаш в Storage & USB и цъкваш на картата памет даваш най-отдолу на Erase и нещо си мисля, че беше(преди това си прехвърли всичко от картата памет в телефона или някъде да си го запазиш, защото ще трябва да се изтрие всичко от нея). После даваш "Еrase" и чакаш само. С две думи е елементарно, съжелявам за тъпото обяснение, но аз вече го направих и незнам какво точно пише. По-добре прочети в нета за по-сигурно. Късмет!

П.С. за сега и аз съм доволен от андроида, няма проблеми никакво забавяне. Само не ми е ясно това с батерията как става, някой отгоре беше споменал.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

На някой ще му се занимава ли да направи едно подробно описание на новостите/промените/разликите и евентуално препоръки за настройки относно новите неща. Все пак има хора като мен, които се чувстват като изгубени в android 6.0 Big Grin Благодарности предварително Smile

HTC One M8 Gunmetal Grey 16GB (6.0)
Цитирай

Здравейте Колеги, след час ъпдейт и почти 40% батерия се здобих и аз с новия андроид.Върви ми добре ,но едно нещо ме подразни ,че няма модуса ''Internet pass through''.Преди много лесно си споделях интернета през компютъра понеже нямам вкъщи интернет и долавям комшията Big Grin Също така имам и проблем с драйверите. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 11 гост(и)