Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Фенерчето... силата на звука... уф...
Цялостно системата е оптимизирана толкова много, вие сте тръгнали за фенерчета да говорите! Tongue
Цитирай
Аксесоари

Аз и тук да кажа на ползващите скайп, че ще трябва да си смените езика на Английски за да работи. Както и да е, на мен лично ли изглежда по бърз, по добре върви някак си на тела, батерията ДЪРЖИ ПОВЕЧЕ! не знам дали си внушавам, особено като е в deep sleep. Например вечерта към 1-2 го махам от зарядното оставям го и на сутринта към 10-11 като го проверя си е на 100%,98% батерия.Като бих казал всичко е положително в ъпдейта, аз не виждам причина да не ъпдейтвате. Мое мнение Smile
Цитирай

(2016-01-20, 10:59:22)Константинов написа:  vlaf май се засегна. Не ме разбирай погрешно, колега. Цялостното ми впечатление е положително, но не може да не признаеш, че това с фенерчето например е абсурдно...
Колкото до моушън лънча се допитвам до всички ви, защото не изключвам проблема да е само в моя "телевизор". Smile

Глупости, защо да се засягам Smile, аз не работя за HTC.Просто на фона на всички подобрения, това с фенерчето е......, а и има достатъчно приложения в маркета.
Знам, че винаги ще има недоволни, но е хубаво и да бъдем обективни и да не гледаме само лошотоSmile.
Този ми пост не е насочен само към тебSmile.
Относно motion launch, опитай да рестартираш, ако трябва и hard reset направи....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Преди да пиша обикновено пробвам всичко което ми дойде на ум. Още след ъпдейта направих ресет. ОС-а е рестартиран няколко пъти. Пробвах и различни комбинации от възможните, но без резултат.
Да разбирам, че при теб работи без проблемно?

iPhone 14 Pro
Цитирай

Някой забеляза ли че след ъпдейта всичко от СД картата се премести в тела.
Цитирай

(2016-01-20, 11:43:51)Константинов написа:  Преди да пиша обикновено пробвам всичко което ми дойде на ум. Още след ъпдейта направих ресет. ОС-а е рестартиран няколко пъти. Пробвах и различни комбинации от възможните, но без резултат.
Да разбирам, че при теб работи без проблемно?

Да, работи.Четох, за само още един случай, като твоя, но няма отговор за момента.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

И при мен работи.Всъщност не виждам никакви драстични проблеми.Намерих си тема, при която клавиатурата ми харесва най-много.Казва се Karsten.Само едно приложение не ми работи, но ще го оправят след време с ъпдейт.Това за спиране достъпа до интернет за избрано време, с цел пестене на батерията,  не го намерих.Явно вече го няма като опция.Тук-там усещам съвсем леко забавяне, но не знам дали има разлика отпреди.Например, като вляза в настройки -> приложения и отнема малко време да зареди.В общи линии при мен всичко си е наред и съм доволен.
Цитирай

Ако говориш за DND (do not disturb), май и него са го махнали.....
Абе не знам и аз.Имам го, но аз не съм със стоков ром.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Тази функция за която говорите не беше ли от настройките/захранване/ режим сън?!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Не са го премахнали. DND си го има и е с повече опции за настройка. При мен само GarminStreetPilot не тръгва, но това не е болка. Всичко 6 и смятам, че е по-добре. Без ресет съм за сега. Не мисля, че има нужда.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай

След ъпдейта, IGO-то работи ли ви?.......да кажат тези,които го ползват.......

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай

(2016-01-20, 12:51:22)iveshko написа:  След ъпдейта, IGO-то работи ли ви?.......да кажат тези,които го ползват.......

Не. Сега ще го  мъча

п.п. 
И сиджик не тръгва

п.п. 2

Тръгна с нова инсталация и нова сборка.По-прясна

п.п. 3
Сиджик тръгна с нова прясна сборка
Цитирай

Някои знае ли начин за Multi window функцията, но без руут?

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

Мисля, че няма такъв начин (трябва редакция на build prop, а без root не може) и честно да ти кажа, хич не е удобен, пробвал съм го.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Аз имах предвид точно това, което mirchev87 е написал.В захранване имаше режим сън, при който си бах задал от 1 до 6 да спира интернет достъпа.Сега не го виждам, но при положение, че са оптимизирали работата на батерията като цяло, не е проблем.За сега всичко работи добре.След като обновят някои приложения всичко ще си дойде на мястото.
Цитирай

(2016-01-20, 14:55:26)vlaf написа:  Мисля, че няма такъв начин (трябва редакция на build prop, а без root не може) и честно да ти кажа, хич не е удобен, пробвал съм го.

Аз също го пробвах и... има защо да е толкова дълбоко скрит.
Цитирай

(2016-01-20, 14:59:17)Plamen11 написа:  Аз имах предвид точно това, което mirchev87 е написал.В захранване имаше режим сън, при който си бах задал от 1 до 6 да спира интернет достъпа.Сега не го виждам, но при положение, че са оптимизирали работата на батерията като цяло, не е проблем.За сега всичко работи добре.След като обновят някои приложения всичко ще си дойде на мястото.

Затова аз си спирам мобилните данни вечер като си лягам,едно да не ти пищи фейса или някое друго приложение при получаване на известия, друго че като спреш интернета е излишно да слагаш този режим сън.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Имам драма с достъпа на приложенията до картата (Аpp Permition) - в раздела Storage - настройвам кое да има и кое не достъп, бек и не се запомнят. Не мога да дам достъп до картата на ЕS explorer и Poweramp и още 15-ина програмки. И не мога да слушам музика, защото тя е на SD картата, разбира се... Bu Bu
Някакво решение, или трябва да се чака да се ъпдейтнат?
#баситъпото

Here we go again on a 747
Looking at the clouds
From the other side of heaven
/Motorhead | Going To Brazil/
Цитирай

Аз съм много доволен,без да правя хард ресет и телефона ми работи една идея по-бързо.Не,че преди беше бавен де. SmileПоздравления за работата на HTC,аз лично съм доволен от ъпдейта като цяло Smile

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

(2016-01-20, 17:26:43)Дачев написа:  Имам драма с достъпа на приложенията до картата (Аpp Permition) - в раздела Storage - настройвам кое да има и кое не достъп, бек и не се запомнят. Не мога да дам достъп до картата на ЕS explorer и Poweramp и още 15-ина програмки. И не мога да слушам музика, защото тя е на SD картата, разбира се...  Bu  Bu  
Някакво решение, или трябва да се чака да се ъпдейтнат?
#баситъпото



Отиваш на приложения, намираш es explorer, цъкаш върху него, след това разрешения и включваш отметката за съхранение.
Ако правилно съм те разбрал, това е всичко, същото го правиш и с плеъра.При мен всичко работи.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2016-01-20, 17:47:30)vlaf написа:  Отиваш на приложения, намираш es explorer, цъкаш върху него, след това разрешения и включваш отметката за съхранение.
Ако правилно съм те разбрал, това е всичко, същото го правиш и с плеъра.При мен всичко работи.

връща ги на тези дето той си реши демек - на достъл отказан... за това питам друг с тази "драма"...

Here we go again on a 747
Looking at the clouds
From the other side of heaven
/Motorhead | Going To Brazil/
Цитирай

Не, проблема е някъде при теб, но нямам идея къде.Не е от това, че приложенията не са ъпдейтнати, още повече, що се отнася до es file explorer.Нещо не правиш, както трябва.



Ето го как е при мен и няма проблем със запомнянето:


Прикачени файлове Миниатюри
   

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2016-01-20, 18:00:59)vlaf написа:  Не, проблема е някъде при теб, но нямам идея къде.Не е от това, че приложенията не са ъпдейтнати, още повече, що се отнася до es file explorer.Нещо не правиш, както трябва.



Ето го как е при мен и няма проблем със запомнянето:

пускам го, и като се върна да видя и пак е изключено Wink
на еxplorer-a версията ми е 4.0.4.1 Smile

(2016-01-20, 18:05:55)Дачев написа:  пускам го, и като се върна да видя и пак е изключено Wink
на еxplorer-a версията ми е 4.0.4.1 Smile

Ънинстал и пак инстал от плейстора на ES Еxporer и се оправи!
Да се има предвид и от други с този проблем Smile

Here we go again on a 747
Looking at the clouds
From the other side of heaven
/Motorhead | Going To Brazil/
Цитирай

Ми освен да разглеждаш и пробваш всички настройки, не знам, какво да те посъветвам.Хард ресет в краен случай.
Нещо си цъкнал според мен и от там идва проблема.



Edit:браво, че се е оправилSmile

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Независимо от мрънкането за уведомленията (не мож го преглътна и това е Smile ), ъпдейта е супер и телефона се държи много добре. Особено батерията трае значително повече, някой да ми каже как да си сменя цвета на клавиатурата за набиране, това бялото ме изкарва извън равновесие.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)