Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Аз сложиш темата Karsten и си нагласих после другите неща, както ми харесва.Ако искаш пробвай я.Клавиатурата е черна и ми допада.
Цитирай
Аксесоари

Можеш да си направиш собствена тема и ако не ме лъже паметта една от стъпките те питаше каква искаш да е клавиатурата бяла или черна... https://themes.htc.com/

| Phone: HTC M8 Silver | ROM: Stock| Status: Rooted | BOOTLOADER: Unlocked
Цитирай

(2016-01-20, 19:53:45)alexdevil написа:  Независимо от мрънкането за уведомленията (не мож го преглътна и това е Smile ), ъпдейта е супер и телефона се държи много добре. Особено батерията трае значително повече, някой да ми каже как да си сменя цвета на клавиатурата за набиране, това бялото ме изкарва извън равновесие.

Settings/Personalize/Dialer Color(най-отдолу) има настройки едното е от темата другото е Default, но като го направя на него и то пак си го променя от темата и седи бяло и мен много ме товари така..

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

Ако в темата, която си избрал, клавиатурата е бяла, няма как да я направиш тъмна.Това зависи само от темата, която използвате.Има теми с бели клавиатури (както вградената) има и такива с тъмни.Просто трябва да търсите, коя тема ви допада най-много.На всяка тема има превю и там може да се види, какъв е dial pad, бял, черен или някакъв друг цвят.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

@vlaf Чудя се дали да направя руут, но не съм много наясно с нещата. Може ли малко съдействие, някоя тема примерно където е описано добре как се случват нещата и дс ми препоръчаш ROM или там както де води.

(2016-01-20, 20:27:52)blazarow написа:  @vlaf Чудя се дали да направя руут, но не съм много наясно с нещата. Може ли малко съдействие, някоя тема примерно където е описано добре как се случват нещата и да ми препоръчаш ROM или там както се води.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

Някой знае ли защо като вляза примерно в Facebook и ми излиза отгоре като известие за boomsound-а, че ме дразни.
Цитирай

Тази нотификация излиза, защото има видео клип, докато разглеждаш facebook.Ако няма клип, няма да я има.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Колеги направих си картата памет уж вътрешна но ми ги показва отделно и като качвам нещо ми пълни вътрешната памет.На компютъра ми изписва само вътрешна памет 16 гб.Не мога да разбера дали са се сляли и просто първо пълни вътрешната а след това външната.Като отворя апп2сд ми ги показва външна и вътрешна отделно но като отворя файлов мениджър дори не ми показва карта памет.Странна работа някой с разумно обяснение

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

(2016-01-20, 20:36:47)georginho написа:  Някой знае ли защо като вляза примерно в Facebook и ми излиза отгоре като известие  за boomsound-а, че ме дразни.

Влез в настройките на фейсбук и махни Autoplay на видео клиповете!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

И аз ги обединих още след ъпдейта, но нямам проблем. Явно проблема ти е в картата памет. Аз като инсталирам приложение и отива в картата памет.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

Ено снимка


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

[Изображение: 5053d2d6fc70ca5fec63256e7c76c736.jpg]

Ето и моя снимка, снощи изтеглих NFSMW от магазина и всичко е в картата памет. Дори си играх дс местя приложенията в картата, че имах 1GB свободни в телефона. Според мен проблема е в картата.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай

В Settings / App вече всички приложения са на едно, няма "свалени" и разни други. А и search-a е изчезнал, сега ако искаш да направиш някое DISABLE или да го стопнеш трябва да го търсиш.

Номера с фенера ми скри топката... Не го очаквах. Това с Notification sound пак липсваше пред 5.0.1 временно...

One X
Цитирай

Добре... забелязал съм един бъг със супер икономичният режим. Когато го включа и понякога се случва така че мобилните данни, блутут или ви-фи да останат включени (имаше го при 5.0.1 има го и 6.0)
Цитирай

Промените на Фенерчето не са от андроид 6, а от сенс 7... Smile
Но ако това ви е проблема, здраве да е. Пълно е с фенерчета в гугъл плей и то по-добри.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Нека да преместим дискусията за андроид 6 в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80802
Смятам, че ще е по прегледно и подредено, а и най-вероятно, това ще ни е последният голям ъпдейт за телефона.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здравейте.
Аз още не съм получил ъпдейт. Мисля, че съм с китайска версия. Процесора ми е на 2.5 Gh.
Има ли и други като мен или ако някой знае кога ще го получим?
Благодаря
Цитирай

И аз не съм/Т-мобил САЩ/Очакваме,но по отзивите не знам дали си струва/в момента работи супер добре 5,02
Цитирай

Какво им е на отзивите?! Положителните определено преобладават!
Цитирай

Веднъж ядох хурката с ъпдейт на HTC Desire кън 2,3,такава трагедия беше/първо бяха добрите отзиви и после като се почна
Цитирай

Нещо по темата ще напишеш ли!?В тотален офтопик си!Това е за последно!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Tongue 

(2016-01-26, 14:54:24)icooooo27 написа:  Здравейте.
Аз още не съм получил ъпдейт. Мисля, че съм с китайска версия. Процесора ми е на 2.5 Gh.
Има ли и други като мен или ако някой знае кога ще го получим?
Благодаря

Ако си със CID_622, сме от един отбор :-) , предишният ъпдейт се забави с около 2 седмици. Търпение, ще дойде!

Почна се, преди малко долетяха трите подготвителни ъпдейта. 15:20h
Само, че ги отложих, понеже батерията ми е на 20%  Явно довечера няма да се спи!  Stolt
Цитирай

Moже ли да питам защо се шашнахте толкова от фенерчето ? И защо са ви 3-те степени ? Мен лично това много ме дразнеше и се радвам ,че вече е само една.
Цитирай

Всичко мина без проблем, за сега единствено, Skype не работи, въпреки ъпдейтите му. Усещането е за лекота и стабилност, относно батерията, нищо не мога да кажа, преди половин час го ъпдейтнах. След няколко дни ще напиша впечатления. M8 CID_622 Android 6M software 6.16.708.1
Цитирай
Photo 

От HTC са решили да Ви предоставят около 30 минутно забавление с новата системна актуализация, която ще ви отнеме около 25% от батерията Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       

hTC ONE М8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)