Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5

Привет,

Телефона показва че има обхват но не може да бъде избиран или да избира на моменти, единствено при промяна само GSM работи както трябва.
Цитирай
Аксесоари

Като задържиш на иконата от падащото меню за мобилния интернет и влезеш в Имена на точки за достъп и ще видиш настройките за мобилен интернет на твоя оператор. Примерно си на Мтел... влизаш и ако имаш в раздел Proxy нещо го изтриваш така правиш и на Port после натискаш бутон Меню >> Запази и рестартираш телефона. Ако не се оправи пишеш ...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да има зададени стойности за Прокси и Порт. Изтрих ги и ще тестваме дано да е ОК. Благодаря за помоща

За съжаление няма ефект. Пак дава че не може да бъде избран или е изключен а показва че има мрежа. Имамо е подобен проблем в мрежата на Мтел с S3 и е последвал някакъв ъпдейт. Ще тествам с официален английски ром доколкото виждам в момента според CSC е за Чехия. Ще наруши ли промяната гаранцията?
Цитирай

Не.

D_coffee
Цитирай

@v3s0_b0y, мисля че се опитва да каже, че при другите режими губи обхват или липсва такъв..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Не телефона показва пълен обхват но няма връзка с него. Или ако избираш от него се чуди 20 селунди и те изхвърля
Цитирай

Направи го на 3G и пробвай с друга сим карта. А как мина от 4.4.2 на 5.0 по WiFi или с Один? Щом ще инсталираш стоков задължително му чекни Phone Bootloader Update и да видим дали ще се оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

ОТА по WIFI пробвах с друга катта но пак от мрежата на Мтел - същата работа

Да ще направя опит през Odin с Английския РОМ с смяна на Boot loader
Цитирай

Някой успял ли е да реши 8ми проблем (дисплеят не свети, тъча и сензорите работят) посредством сервиз, смяна на софтуер или каквото и да е.
Цитирай

Колеги помагайте. С какъв плеър гледате филми? Имах МХ - той вече не чете аудио формата, после ползвах vlc - при него субтитрите пък сега излизат на маймуница,  вградения плеър също не подкарва аудиото.  Става въпрос за филми свалени от нета и прехвърлени на телефона от компютъра.  На един приятел леновото за 200лв  ги пуска всички файлове,  аз един час свалям от маркета плеъри и нищо не работи като хората.
Цитирай

За субтитрите на VLC.
VLC -> Settings -> Subtitle text encoding -> избираш Cyrillic.

D_coffee
Цитирай

Благодаря колега. Оправи се. Даже попаднах на една тема в xda и оправих и МХ плеъра.
Цитирай

Колеги, качил съм 20гб филм на външната сд карта и сега не ми дава да го изтрия. Пише файлът не може да бъде изтрит. От скоро съм с телефона и още не съм наясно с неговата работа. Може ли да ми помогнете!
Цитирай

Коя настройка трябва да се направи, за да не се размазват снимките при по-бързо движещи се обекти. http://www.digital.bg/tv/samsung-galaxy-...v1860.html В това видео може да видите как се заснема колелото, бързо движещ се обект и няма размазване, каква е настройката?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

(2015-11-25, 00:33:00)tisho9620 написа:  Коя настройка трябва да се направи, за да не се размазват снимките при по-бързо движещи се обекти. http://www.AndroidBG.com/tv/samsung-gala...v1860.html В това видео може да видите как се заснема колелото, бързо движещ се обект и няма размазване, каква е настройката?

Това е линк към клипа: http://vbox7.com/play:13717d0b49

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Колеги, как да видя кое приложение ми точи батерията през нощта? Преди на s3, като натиснеш на батерия показваше кое приложение и колко е ползвало батерията, а на s5 не мога да видя тези подробности.
Цитирай

(2015-11-26, 06:53:37)stoianmitkov написа:  Колеги, как да видя кое приложение ми точи батерията през нощта? Преди на s3, като натиснеш на батерия показваше кое приложение и колко е ползвало батерията, а на s5 не мога да видя тези подробности.

Влизаш в настройки и Батерия(Battery) и цъкаш Консумация на батерия(или Batery Usage)


http://cdn02.androidauthority.net/wp-con...ife1-e.jpg

Samsung Galaxy S5 Neo Android 5.1.1 >>> Huawei P10 Lite Sapphire Blue 7.0/P30 Lite Sapphire Blue Emui 10.0.0. 275  Android

..Фотографията е моята дрога ...
Цитирай

Подържат ли 4g нашите машинки

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай

Дааааа.
Цитирай

Благодаря за отговора, но въпросът ми беше защо не показва кои приложения и колко са точили батерията. Ето снимка. [Изображение: 850b7b175d556e1b5e90bc27be48714b.jpg]
Цитирай

изчакай 24ч и виж в този списък кое е с най-голям процент

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

Няма логика да го чакам 24часа , защото през деня нали го ползвам. Аз искам да разбера през нощта кое харчи батерията. На С3 -ката показва всяко едно приложение, което е работило през нощта, а тук е така, както съм го показал на снимката.
Цитирай

Е, погледни го на сутринта кое е с най голям процент.
Цитирай

Нали точно това е проблема, не показва кои приложения са харчили ток след зареждането. Снощи разцъках малко интернета , тази сутрин не ми показа нито консумацията на браузъра , нито нищо. Само батерия в готовност, екран и система андроид.
Цитирай

Колега, изтегли си gsam battery monitor.. Не е някое боклук приложение, добро е и ще даде отговор на въпросите ти Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)