Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5

Ха, около "home" бутона почна да се "люспи". Току що го видях, все едно, като под скрийн протектора, когато има прашинка или въздух! Голям кеф... А е само на пет месеца! "Флагман"... Tooth







Цитирай
Аксесоари

CStoikov написа:Ха, около "home" бутона почна да се "люспи". Току що го видях, все едно, като под скрийн протектора, когато има прашинка или въздух! Голям кеф... А е само на пет месеца! "Флагман"... Tooth


Кой знае какво си направил, та си го обелил.....

Samsung Nexus S i9023 16GB -> Samsung Galaxy S III I9300T + Google LG Nexus 4 -> S5 Shimmery White/iPhone 5
Цитирай

nexus s написа:
CStoikov написа:Ха, около "home" бутона почна да се "люспи". Току що го видях, все едно, като под скрийн протектора, когато има прашинка или въздух! Голям кеф... А е само на пет месеца! "Флагман"... Tooth


Кой знае какво си направил, та си го обелил.....
Мхмм, само дето го пазя като "куфарчето" на Путин или Обама...
Ти сериозно ли написа това??? Както казва Degman - не ми отговаряй...







Цитирай

Е там нали е стъкло как се люспи стъклото? Дай снимка.
Цитирай

arrogant написа:Е там нали е стъкло как се люспи стъклото? Дай снимка.
Утре ще пробвам на светло, че сега от светкавицата нищо не се вижда... Точицата не е много голяма.







Цитирай

Здравейте,аз също имам проблем с Samsung Galaxy s5..
Няколко пъти подред както си работи телефона и изведнъж екрана става бял на черни ленти и известно време не изка да се включи телефона
На някой друг също да му се е случвало и да знае от какво може да става така?
Цитирай

iolinda написа:Здравейте,аз също имам проблем с Samsung Galaxy s5..
Няколко пъти подред както си работи телефона и изведнъж екрана става бял на черни ленти и известно време не изка да се включи телефона
На някой друг също да му се е случвало и да знае от какво може да става така?

Най-вероятно проблема е в батерията.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Батерията си е добре според мен,кара ме по 2 дена,в един сервиз ми казаха че може да е от софтуера на телефона
Цитирай

Дай му 1 update и може да се оправи Smile

[Изображение: G6HYac9.jpg]

I love rock/metal/pop but don't mind any other music genre except чалга...that thing sux
I also love cars

PS I'm friendly
Цитирай

CStoikov написа:Ха, около "home" бутона почна да се "люспи". Току що го видях, все едно, като под скрийн протектора, когато има прашинка или въздух! Голям кеф... А е само на пет месеца! "Флагман"... Tooth


При мен го има същото петно. Имам и едно съвсем малко до лявата странична лайсна. Изглежда все едно се е разляло нещо под стъклото.
Цитирай

Здравейте,
не знам до колко мога да го нарека проблем, но мен много ме дразни. Когато пращам и получавам ммс-и снимките винаги са размазани, когато кликна върху тях, за да ги видя на цял екран. Не знам на какво може да се дължи, до сега не съм имала такъв проблем. Вече два пъти пробвах да конфигурирам настройките от глобул, не пак нищо. Моля дайте ми съвет.
Цитирай

Аз пък нямам звук и вибрация на смс-те гледам в настройките всичко е наред и не мога да разбера от къде е

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай

did4etto написа:Здравейте,
не знам до колко мога да го нарека проблем, но мен много ме дразни. Когато пращам и получавам ммс-и снимките винаги са размазани, когато кликна върху тях, за да ги видя на цял екран. Не знам на какво може да се дължи, до сега не съм имала такъв проблем. Вече два пъти пробвах да конфигурирам настройките от глобул, не пак нищо. Моля дайте ми съвет.
При мен е същото.. И в Месинджъра се получава.. Някой?

LG Optimus 2x - SGS III - SGS5 : ))
Цитирай

За съобщенията, колега, освен в профила на звука, пробвай като влезеш в messages, от там менюто и settings->от там има едно Notifications. натисни го и вътре му дай да е он, и от там можеш да включиш вибрация и звук на съобщенията. Кажи после какво е станало.

За MMS- не съм ползвал никога ММС Обаче това което се сещам, е че има настройки за размера на съобщението и според мен има вероятност да е преконвертиране ан снимката в супер малък размер и за това на цял екран да е размазана защото се Strech-ва

Дано всичко е от някоя настройка не на мястото си в менюто, а не дефект колеги. Стискам палци.

Samsung Galaxy S5
Цитирай

за проблема от точка 8 какво е решението.дисплея не свети а само сензорите.два пъти го връщах в мтел и пак се появява проблема.някой знае ли нещо.благодаря предварително!
Цитирай

Добре, при настройките за мултимедийни съобщения няма нищо насочващо, гледах и на други места и пак нищо..

LG Optimus 2x - SGS III - SGS5 : ))
Цитирай

CStoikov написа:Ха, около "home" бутона почна да се "люспи". Току що го видях, все едно, като под скрийн протектора, когато има прашинка или въздух! Голям кеф... А е само на пет месеца! "Флагман"... Tooth

И при мен се появи една точица до хоум бутона и в началото реших, че нещо е влезнало там, ама се оказа, че леко се е олющило. :/ За щастие точицата е минимална и трудно забележима, по-големият ми проблем е, че се олющи капачето на порта за зареждане и ме дразни адски много на моменти. Иначе като цяло телефона работи безпроблемно и в никакъв случай не бих казал, че съм недоволен. :thumbup:

SGS1>SGS2>SGS3>SGS4>SGS5>SGS6Edge>SGS7Edge
Цитирай

Здравейте! Искам да Ви помоля за малко помощ! Имам S5 и от едно известно време забелязах, че не ми разрешава да правя никакви настройки на заключения дисплей. Примерно добавям настройка за излизане на дата и прогноза за времето, заключвам, рестартирам го дори, но нищо. Гледах клипчета в нета как да променям и добавям известия, но нищо. В клипчето става само със задържане върху часовника, а при мен където и да задържа нищо не се променя, абсолютно нищо. Вече взех да се съмнявам дали не съм заключила въпросния екран за промяна. Моля, ако някой знае как да оправя това, да ми пише, защото е изклщчително изнервящо да имаш такъв ултра - функционален телефон, а да не можеш да оперираш изцяло с него! Благодаря предварително!
Цитирай

Така, нека и аз да споделя моито "проблеми" със S5.
Камерата трака, странното е, че като пусна приложението за камерата и разклатя телефона не се чува нищо. Спирам го разклатя и започва да трака.
При по-продължителни разговори направо ми изгаря ухото. Пример, при най-дългия ми разговор от няколко месеца насам, точно 1 час сменях слушалката от едното на другото ухо все едно горещ камък имам а не телефон.
Капачето на зарядното се улющи, нищо ново. Не съм и очаквал да остане перфектно.
Около Home бутона започна да се лющи.

Тук вече ще спомена нещо което до някаква степен си е моя грешка, тъй като навсякъде където четох пишеше, че не е направен за подводни снимки, по-скоро за изпускане и може би моментално изкарване от водата.
Микрофона започна да се чува много зле. Наложи се да поразчовъркам с игла дупчицата му. Сега е "ОК".

И независимо от всичко изброено по-горе телефона си е номер 1 Rock

HTC Desire HD, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 - Gold
Цитирай

popity написа:Здравейте! Искам да Ви помоля за малко помощ! Имам S5 и от едно известно време забелязах, че не ми разрешава да правя никакви настройки на заключения дисплей. Примерно добавям настройка за излизане на дата и прогноза за времето, заключвам, рестартирам го дори, но нищо. Гледах клипчета в нета как да променям и добавям известия, но нищо. В клипчето става само със задържане върху часовника, а при мен където и да задържа нищо не се променя, абсолютно нищо. Вече взех да се съмнявам дали не съм заключила въпросния екран за промяна. Моля, ако някой знае как да оправя това, да ми пише, защото е изклщчително изнервящо да имаш такъв ултра - функционален телефон, а да не можеш да оперираш изцяло с него! Благодаря предварително!


Това включено ли е ?



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

ами не знам какво е включено като настройки и какво не, но гледах това --- http://gs5.wonderhowto.com/how-to/get-cu...5-0155968/ и не ми излизат последните неща за персонализацията на екрана. Пича казва да плъзна надолу от часовника и колкото и пъти да плъзгам не става нищо, пробвах да задържа върху часовника и да плъзна и става същото... Дори приложението Smart Remote има опция да показва дистанционното на заклщчен екран, но дори и то не ми излиза! ЗАЩО НЕ ЗНАМ!!!
Цитирай

Как не знаеш какво е включено ! Влез в настройки >> Заключен екран и провери.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Прикачвам настройките на заключен екран!
Цитирай

Двойния часовник го включи и пробвай.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Включих го, но нищо дори не ми излиза двоен,а си стои на нормален часовник, до скоро бях във Франция и там си работеше, но моя приятел реши да смени софтоера с такъв от сайта на самсунг и се съмнявам, че проблема произтича от там
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)