Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5

на някой случвало ли му се е като му звани някой да не му светне екрана и да продалжава да звани на мен днес така ми стана 2 пъти има ли решение на проблема и от какво може да е плс за съвет Smile
Цитирай
Аксесоари

(2015-04-30, 17:28:21)dontspame написа:  на някой случвало ли му се е като му звани някой да не му светне екрана и да продалжава да звани на мен днес така ми стана 2 пъти има ли решение на проблема и от какво може да е плс за съвет Smile

Случвало ми се е и продължава да ми се случва. Още от 4.4.2 та до наши дни с последния BOD3, макар че с новите ромове е по-рядко. При мен става по-често на светло и не само когато ме търсят. "Лекувам го" като съм увеличил яркостта на екрана (+8 и включено авто) и понякога с поставяне на пръст върху сензорите (когато ме търсят, а екрана не "светва").  
Цитирай

може ли от падащото меню да се махнат тия бързо свързване и S finder ?
Цитирай

Може,но трябва руут достъп Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Здравейте, при мен го има проблема от точка 6. При нормален разговор нямам никакви проблеми, но включа ли на високоговорител по време на разговор става страшно. Аз ги чувам перфектно, но те чуват страшно пукане, писукане, пращене и все такива неща. И така не мога да го ползвам в колата примерно като е на стойката. Питах един майстор ама ми каза, че ремонта бил сложен трябвало да разлепя дисплея и т.н. което ме отказа. Моля ако някой защо се появява този проблем и как се решава да сподели. Благодаря предварително.
Цитирай

(2014-12-10, 19:02:39)Jared89 написа:  
PKPENEV написа:Някой да има проблем с FaceBook днешния ъп. Адроид 5 (Полски)
[Изображение: Screenshot_2014-12-09-17-25-07_zps7fcdaac4.png]

На мен не само фейса ми се прецакваше. Smile Да не говорим, че и телефона ми насичаше от време на време и беше много по-бавен. Затова си го върнах на 4.4.2 и реших всички проблеми. Няма и да ъпдейтвам, когато ми дойде официалния.
Аз съм сега със 5.0 как да си го върна на 4.4.2 телефона ми прави много проблеми един път се опитах да го върна със една програма Один изтеглих си версията която искам от саммобиле и инсталирах със один но след като мина всичко телефона ми си остана на логото когато се включва на самсунг закарах го на сервис и трябваше да давам 40лв за да ми събуди телефона моля помогнете ми как как да си го върна 
Цитирай

Има Важна тема по твоят въпрос.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Здравейте! И аз имам същия проблем с GalaxyS5- включвам камерата и е черен екрана. Изтривам кеша, спирам програмата, но не помага. Единственото решение е да рестартирам телефона, но това помага само за следващото използване на камерата и после пак се появява проблемът. Въпросът ми е от новата версия Лолипоп ли е, или е от телефона? Само с архивиране и нулиране на информацията в телефона ли се оправя това ?
Цитирай

В повечето случаи ресет след ъпдейта оправя подобни бъгове при повечето приложения.

 
Цитирай

@ TodorT ,проблема ти не е от Лолипоп-а,а от някое приложение ползващо камерата,като вайбър,скайп,месинджър и др. такива.Пробвай да ги дейнсталираш и да използваш телефона известно време без тях да видиш дали ще има разлика.Или си инсталирай техни по-стари версии това също решава проблема.В доста теми е писано за проблема с камерата.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

S5 16GB - казва ми, че ми остават 30 МВ свободна памет. Независимо колко трия все ми остава малко. Впрочем - като изтрия нещо, паметта се покачва и после стремглаво слиза пак надолу.

Качих купища неща в Google Drive, която е настроена да НЕ записва нищо за офлайн ползване на самия телефон. Независимо от всичко паметта просто изчезва.

помощ.
Цитирай

Здравейте,

Някой знае ли какво е DCMProvider и защо смуче батерията като за последно? Търсих доста в интернет, единствено намерих, че вероятно е свързано с галерията, но спрях да я ползвам, а лакомника пак ми хапва батерията.

Имате ли някаква идея как да се реши проблема без руут?

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C Black
Цитирай

http://forums.androidcentral.com/samsung...drain.html
Пост #3 най-вероярно ще ти свърши работа.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Колеги, някой от вас да има идея какъв е този "мултимедиен сървър" , който така бясно ми яде батерията  Sad 
[Изображение: Screenshot_2015_05_12_12_24_41.png]

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

До колкото си спомням може да се получи от прецакана снимка или СД карта.. Провери в галерията си за "празни" снимки..  При кит-кат ми се е появявал няколко пъти, въпреки, че нямах проблеми със снимките или картата, след рестарт спираше.. Разбира се не изчезва веднага от списъка, както повечето хора си мислят, че трябва да се случи. Но постепенно пада надолу в класацията..
При лолипоп не ми се е появявал.. Извод - британския BOD3 ... няма media server, няма camera deamon,  няма camera failed... Всичко е точно Smile

Разгледай тук още мнения Smile  https://forum.androidbg.com/showthread.p...dia+server
Цитирай

Момчета,ще питам тук един бърз въпрос Smile
Как се оправяше ето това:



EDIT: Оправих се бях сигурен,че го бях мяркал из форума проблема и го открих Smile .От настройки-защита,се трият инсталираните сертификатите и се оправя Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Приятели,Моля, Помагайте ми , не мога да отключвам телефона си със SWIPE или да не му слагам парола ... Пише ми : TURNED OFF BY ADMINISTRATOR,ENCRYPTION POLICY OR CREDENTIAL STORAGE ... Как да го оправя ?



Оправих го вече Smile Извинявам се ! 

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

е над твоето мнение не прочете ли?

Sony CMD Z1 - > Siemens C25 - > Nokia 3310 - > Nokia 7650 - > Nokia 6230i - > Nokia N73 - > Nokia C6 - > Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S5 - > Samsung Galaxy S8+ - > Samsung Galaxy S21 ULTRA
 
Цитирай

Друго питане колеги Smile Няма ми ги песните в музикалния плейър ,как мога да си ги върна ? Песните ги имам в телефона,отварям ги там дето са,но когато реша в музикалния плейър да ги пусна ,там не съществуват ...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Здравейте,телефона ми загрява до 41 градуса повреме на зареждане.Топлината се усеща по целия дисплей.Имам го от пет месеца и при всяко заревдане винаги много загрява.Какво да права проблем ли е това да го нося ли в сервиз.
Цитирай

(2015-05-02, 02:30:34)sinclar81 написа:  Здравейте, при мен го има проблема от точка 6. При нормален разговор нямам никакви проблеми, но включа ли на високоговорител по време на разговор става страшно. Аз ги чувам перфектно, но те чуват страшно пукане, писукане, пращене и все такива неща. И така не мога да го ползвам в колата примерно като е на стойката. Питах един майстор ама ми каза, че ремонта бил сложен трябвало да разлепя дисплея и т.н. което ме отказа. Моля ако някой защо се появява този проблем и как се решава да сподели. Благодаря предварително.

Бих искал да чуя тазни решения по този въпрос, тъй като и аз имам същия проблем и съм учуден, че дори няма отделна тема за него. Когато записвам впйсове на други програми напр. Воксер, месинджър, уатсъп, рекордера и т.н. се чува перфектно записа, колкото и тихо да говоря и от далечно разстояние, но в режим разговор хората не ме чуват освен, ако не говоря буквално на микрофона, викайки. И не от маханетп и слагането на noise reduction-а няма промяна.

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай

Здравейте,

Като използвам вградения браузер само ми пълни табове, които не мога да махна. Като пробвам да махна някой ми дава no tabs...Някой има ли подобен проблем?

HTC EVO3D -> Samsung S5
Цитирай

някой има ли на идея като ми звъни някой телефона понякога не се събужда и стой черен екрана и не мога да видя кой свети трябва да натискам някое копче че да светни екрана
Цитирай

Здравйте, може ли някой да ми каже защо когато пусна s healt и почне измерване на сърдечния ритъм телефонът забива и се оправя само с изваждане на батерията ,благодаря предварително

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай

Март 2015 си купих Samsung S5 от Виваком. Ден след покупката update-нах телефона (OTA) с: Lollipop 5, Baseband Version-G900FXXU1BOA3. Телефона работеше нормално точно един месец и половина. След което се появи познатия проблем с камерата. След restart (и clean cache partition) проблема се оправяше за няколко часа или най-много ден и след това пак се появяваше. След reset телефона работи точно една седмица нормално, след което камерата пак спря да работи. Дадох го на сервиз. След две седмици ми върнаха устройството с: Lollipop 5, Baseband Version-G900FXXU1BOD3. Откакто телефона е с ...BOD3 не съм имал никакъв проблем с камерата или с каквото и да било. Вече почти месец устройството работи безпроблемно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)