Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА
#26

ndsbg написа:Е щом създават толкова теми за тези ъпдейти и толкова се пише в тях за разни уж "ефикасни" методи да получиш ъпдейт, значи има на някои дето им пука. Ама не се сещат че дали след 2 или 10 дни ще получат е все тая. Така или иначе всички нексуси си получават ъпдейтите.

И това всичкото го правят да не се получи като с иос имаш нотификация за ъпдейт ама не можеш да я изтеглиш щото сървърите са претоварени от заявки.

Абсолютно прав си! Сигурно е, че ще дойде - няма значение дали ще се забави 2, 5 или 10 дни - човек може да е сигурен, че ще го получи. А и по-добре да се забави няколко дни, но да мине мазно и бързо, отколкото да си първи и на всеки 5 мин. да получаваш Request timed out и Server is busy, please try again later .... Smile

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай
Аксесоари
#27

За предния ъпдейт и аз трябваше да трия кешове, ала бала, но този си дойде самичък токущо Big Grin
Цитирай
#28

При мен се актуализира на 4.4.4 преди 10 мин. Dance
Цитирай
#29

И при мен дойде,само някой по-наблюдателен да каже какви са разликите, с 4.4.3.,че аз не ги намирам.
Цитирай
#30

Предимно кръпки по сигурността.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#31

Ако се флашне Stock Android L Developer version гаранцията ще падне ли?

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#32

Вчера отново се прояви проблема с лед индикацията... Няма поправка явно.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#33

Току що получих ъпдейта Smile По нормалния си начин, нищо не съм пипал...
Цитирай
#34

L или 4.4.4 ?


Цитирай
#35

mitko_9405 написа:Ако се флашне Stock Android L Developer version гаранцията ще падне ли?
Ако това е свързано с РУТ или направо слагаш нов Ром гаранцията ти пада. Дай линк да видим какво е това.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#36

http://developer.android.com/preview/index.html

Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Watch 46mm
Цитирай
#37

Някой с 4.4.3 или 4.4.4 (предпочитам 4.4.3) ще направи ли една екранна снимка на about phone менюто и да я качи тук, ще съм му много благодарен. Мерси предварително Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#38

Прилича ми на друг ром. Дори и да е нещо официално трябва от гугъл да потвърдят, че рома става и за нашите телефони. Иначе да го флашнеш ще ти трябва рут и къстъм рекавъри. Да изчакаме още малко и ще се разбере.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#39

mitko_9405 написа:Ако се флашне Stock Android L Developer version гаранцията ще падне ли?

Да, защото ще трябва да отвориш bootloader-a, но ако ти се наложи (дано не), винаги може за 5 мин с достъп по компютър да го върнеш в абсолютно стоково състояние, без да има и 1 следа какво си качвал преди това.

costi.kocev написа:L или 4.4.4 ?

4.4.4 трябва да е. "L" ще си се сдобие с цифри и име есента, като го пуснат официално, това сега е сниик пийк и неща като бета (по-безбъгаво е от бета) за разработчици (може би за всеки с нексус 5 и нексус 7 (2013) от Images) за флашване.

mohax43 написа:
mitko_9405 написа:Ако се флашне Stock Android L Developer version гаранцията ще падне ли?
Ако това е свързано с РУТ или направо слагаш нов Ром гаранцията ти пада. Дай линк да видим какво е това.

Това е, Developer preview, (както съм казал горе по-безбъгава бета) на предстоящия андроид, наричан засега Android L Release, демек името ще е с L (ще си следи закона) и най-вероятно цифра 5.0. Рома, по-косро имиджа ще е напълно официален, и ще може да го флашваме направо с туулкита. И да ще падне гаранцията. Очакваме го днес по някое време.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#40

Защо да пада гаранцията? Флашваш си го през ADB, както другите официални имидж файлове на Гугъл и след това си заключваш буутлоудъра. Все пак, това е официален фърмуер, бил той и предварителен, пуснат от Гугъл, за да могат потребителите и най - вече разработчиците, да насочат работата си към следващата версия на Андроид. А и да се изчистят бъговете. Епъл прави това от години, добре че и Гугъл решиха така.

Само да го качат и веднага го слагам Big Grin

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#41

e34v8 написа:Защо да пада гаранцията? Флашваш си го през ADB, както другите официални имидж файлове на Гугъл и след това си заключваш буутлоудъра. Все пак, това е официален фърмуер, бил той и предварителен, пуснат от Гугъл, за да могат потребителите и най - вече разработчиците, да насочат работата си към следващата версия на Андроид. А и да се изчистят бъговете. Епъл прави това от години, добре че и Гугъл решиха така.

Само да го качат и веднага го слагам Big Grin

Аз бих го сложил и преди да са го качили ако можех Lol . Като мечка стръвница чакам да го пуснат. Иначе по темата, в момнта в който отключи бутлоадера вече е без гаранция, без да го плаша, единственото, което мен ме плаши е, изгаряне на USB-то, тогава край. Иначе всичко е възстановяваемо, както съм го написал по-горе.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#42

naskox написа:
e34v8 написа:Защо да пада гаранцията? Флашваш си го през ADB, както другите официални имидж файлове на Гугъл и след това си заключваш буутлоудъра. Все пак, това е официален фърмуер, бил той и предварителен, пуснат от Гугъл, за да могат потребителите и най - вече разработчиците, да насочат работата си към следващата версия на Андроид. А и да се изчистят бъговете. Епъл прави това от години, добре че и Гугъл решиха така.

Само да го качат и веднага го слагам Big Grin

Аз бих го сложил и преди да са го качили ако можех Lol . Като мечка стръвница чакам да го пуснат. Иначе по темата, в момнта в който отключи бутлоадера вече е без гаранция, без да го плаша, единственото, което мен ме плаши е, изгаряне на USB-то, тогава край. Иначе всичко е възстановяваемо, както съм го написал по-горе.

Това с изгарянето на USB-то те плаши заради невъзможността после да го вържеш с компютър и да заключиш буутлоудъра ли? На Галакси Нексуса ползвах някаква програмка и от телефона си заключвах/отключвах буутлоудъра. За Нексус 5 няма ли нещо подобно и така да отпадне и това притеснение?

Едит: За това говоря - https://play.google.com/store/apps/detai...otunlocker

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#43

mitakvd написа:
naskox написа:
e34v8 написа:Защо да пада гаранцията? Флашваш си го през ADB, както другите официални имидж файлове на Гугъл и след това си заключваш буутлоудъра. Все пак, това е официален фърмуер, бил той и предварителен, пуснат от Гугъл, за да могат потребителите и най - вече разработчиците, да насочат работата си към следващата версия на Андроид. А и да се изчистят бъговете. Епъл прави това от години, добре че и Гугъл решиха така.

Само да го качат и веднага го слагам Big Grin

Аз бих го сложил и преди да са го качили ако можех Lol . Като мечка стръвница чакам да го пуснат. Иначе по темата, в момнта в който отключи бутлоадера вече е без гаранция, без да го плаша, единственото, което мен ме плаши е, изгаряне на USB-то, тогава край. Иначе всичко е възстановяваемо, както съм го написал по-горе.

Това с изгарянето на USB-то те плаши заради невъзможността после да го вържеш с компютър и да заключиш буутлоудъра ли? На Галакси Нексуса ползвах някаква програмка и от телефона си заключвах/отключвах буутлоудъра. За Нексус 5 няма ли нещо подобно и така да отпадне и това притеснение?

Едит: За това говоря - https://play.google.com/store/apps/detai...otunlocker


"BootUnlocker for Nexus Devices -- Unlock your bootloader without fastboot!
This application REQUIRES a Galaxy Nexus (GSM, Verizon, or Sprint), Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (2013), or Nexus 10, with root."

Мерси колега, ето вече и единственото нещо дето ме възпираше е оправено.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#44

Амии, добре че сподели. Big Grin Аз не я знаех тази програма. Все си отключвах/заключвах през ADB или туулкита (дори и като бях с Galaxy Nexus).

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#45

e34v8 написа:Амии, добре че сподели. Big Grin Аз не я знаех тази програма. Все си отключвах/заключвах през ADB или туулкита (дори и като бях с Galaxy Nexus).

Моля! Да, чудесно е приложението. Браво, че са го ъпдейтнали и работи и на нашите телефони.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#46

Заключването става и с Android root toolkit от play store. С него може и да се флашне рекавъри (поне на галакси нексуса).

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#47

и аз съм вече официално с 4.4.4 ^_^
Цитирай
#48

naskox написа:
e34v8 написа:Защо да пада гаранцията? Флашваш си го през ADB, както другите официални имидж файлове на Гугъл и след това си заключваш буутлоудъра. Все пак, това е официален фърмуер, бил той и предварителен, пуснат от Гугъл, за да могат потребителите и най - вече разработчиците, да насочат работата си към следващата версия на Андроид. А и да се изчистят бъговете. Епъл прави това от години, добре че и Гугъл решиха така.

Само да го качат и веднага го слагам Big Grin

Аз бих го сложил и преди да са го качили ако можех Lol . Като мечка стръвница чакам да го пуснат. Иначе по темата, в момнта в който отключи бутлоадера вече е без гаранция, без да го плаша, единственото, което мен ме плаши е, изгаряне на USB-то, тогава край. Иначе всичко е възстановяваемо, както съм го написал по-горе.

Ето ти го. Ако се решиш да го сложиш сподели как е.

https://www.dropbox.com/s/2y0ag431mp7rca...1d8a8e.tgz

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#49

[Изображение: 7428767x.png]

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#50

naskox написа:[Изображение: 7428767x.png]
Браво :thumbup: Е на това се вика НОВОСТ... Много добре изглежда Dance

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)