Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА

Трябва да сложиш 1 ред в buildprop файла, а за тая цел ти трябва руут, така че не.
Цитирай
Аксесоари
Sad 

(2015-11-04, 09:09:03)neserioga написа:  ..... Отсранили са и бъга които беше ,когато говориш с някои и тръгнеш да затваряш екрана не светва а трябваше през power бутона да го накарам да светне за да затворя е вече е отстранено.

При мен си го има за съжаление.... Bu

POCO F1
Цитирай

При мен се появи и друг бъг. Иконката за мобилният нет изчезва от време на време.

Има си нет, а няма икона ... след изключване и включване ...... някой път се оправя Big Grin

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Много странно колеги ,защото при мен тези неща не се наблюдават ,но все пак чакаме финална версия да се надяваме че при всички ще бъде изчистено

Xperia Z , Black , C6603 , ver.4.4.2-Dirty Unicorns ROM ,Samsung Galaxy Note 2 ver.4.3;Samsung Galaxy S 3 ver.4.1.2 , NEXUS 5 ver.5.1.0 xtrasmooth 5.0
Цитирай

Нещо не разбирам #neserioga, каква финална версия чакаме???

Visslar

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Всяка следваща е финална

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

След ъпдейта до MRA58N, компютъра(Уиндоус 7) не разпознава телефона. Единствено зарежда, но не показва никакво съдържание. Влизам в настройките за Storage/USB, но там имам опция единствено за "Помощ и отзиви", няма никакви настройки. Гледам, че горе още един потребител е споделил за същия проблем, нека помогне как се е оправил бъга при него...Благодаря предварително!
Цитирай

В новата версия по подразбиране е зададено само да се зарежда телефонът. Затова след като го свържеш отвори полето за нотификации и влез в опциите за USB свързване. Избери втората опция:
   

Samsung S9+ (G965F) | Android Q 10 DBT | Vivacom
Цитирай

Получи се, благодаря ти!
Цитирай

И аз търсех дали по дефолт може да се зададе втората опция, но не може

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Аз имам въпрос. Един приятел от няколко месеца има Nexus 5. Беше си с 4.x.x Ъпдейтна го до 5.1.1 и има проблеми със слушалката и миркфона. Нито аз не го чувам ясно, нито той мен. Не е от обхвата. Опитах да върна 4.x.x, но проблема останах. Опитах и с 6.0.0
Цитирай

Днес wifi-то ми е свалил батерията с 1400мАх за нула време като е бил изключен.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

   
Сутринта при актуализацията ми изяде батерията

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

@mita6ki9 подобен проблем тука.


Прикачени файлове Миниатюри
               

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай

Дойде ми някакъв security update 2.5mb , обаче имам root и custom kernel. Мога ли свободно да го ъпдейтна или трябва да търся някакъв zip за TWRP за тоя ъпдейт?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Не можеш автоматично щом си го променял каквито и да е системни файлове т.е. имайки руут и къстъм кернел. Флашваш zip през TWRP и си готов, потърси го, аз не съм го сложил още.
Цитирай

https://developers.google.com/android/nexus/images
Честито !
Налично 6.0.1 (MMB29K) за теглене от страницата на Google !

POCO F1
Цитирай

Какво ново има в нея?

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Нови/повече емотикони на клавиатурата и секюрити ъпдейти Wink
Цитирай

Благодаря за отговора, а кога се очаква ОТА ?

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

(2015-12-09, 01:21:30)Dmitarcho написа:  Нови/повече емотикони на клавиатурата и секюрити ъпдейти Wink

А дали са оправили досадните бъгчета със светването на дисплея след приключване на разговор и WiFi проблема в статистиката на батерията ?
Цитирай

(2015-12-09, 01:44:46)eBOGOEV написа:  Благодаря за отговора, а кога се очаква ОТА ?

Тегли се в момента. ;-)

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Дойде ми ОТА ъпдейта, но съм руутнат. Ще има ли проблем ако го инсталирам?

Even when winning is illogical losing's still far from optional!
Nexus 5
Цитирай

Прочетох, че не си руутнат. Ако имаш руут, не можеш да направиш OTA update, изинявай.
Цитирай

Ъпдейтнах до 6.0.1, само 96MB ъпдейт, ще го видя.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)