Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за MiPad
#51

georgekodinov написа:Само да кажа че на устройствата от тази фирма фабрично е инсталиран шпионски софтуер.

Christmas Christmas Christmas Да, инсталират го едни мармоти като поставят специален чип обвит в станиол, а информацията се изпраща директно до кравата Лила в централата на Милка Christmas Christmas Christmas

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#52

georgekodinov написа:Само да кажа че на устройствата от тази фирма фабрично е инсталиран шпионски софтуер.
Аз си мислех, че е коледа пък то било 1 Април. Big Grin
Весели Празници на Всички!

OnePlus 3T
Цитирай
#53

Arrived at Sort Facility HONG KONG - HONG KONG 26 december
Дали ще дойде преди нова година, как мислите ?
Цитирай
#54

Има два варианта. Или ще дойде преди Нова Година, или след. Smile Още не е тръгнал ако не се лъжа.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#55

s_l_a_d_u_r_ написа:Има два варианта. Или ще дойде преди Нова Година, или след. Smile Още не е тръгнал ако не се лъжа.
Интелигентен отговор, признавам. Пратката е в Германия, ако всичко е ок утре или в неделя. :power:
Цитирай
#56

Ако си от София, може и утре да е при теб. Макар, че при мен от Германия до Сливен дойде за 3 дена. Абе щом е в Германия, няма проблем. При мен 3 дена беше в Хонг Конг, после още 3-4 докато дойде. И друг път съм поръчвал с DHL, и дойде доста бързо, а сега се проточи като... Ама си струва чакането де. Айде весели празници.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#57

Очаквам го за новогодишната вечер с него да си правим видео.
Едит:
Неделя престоя в Германия и понеделник пътува->митници-> логистика -> доставка.
Явно политиката е такава, че се доставят пратките в понеделник.
Цитирай
#58

В България продава ли се калъф за MiPad, устройва ме за друг модел, който да става на таблета??
Цитирай
#59

(2015-01-07, 10:43:00)Winner написа:  В България продава ли се калъф за MiPad, устройва ме за друг модел, който да става на таблета??

Доколкото ми е известно - не се продават в България. Аз за моя MiPad си поръчах оригинален Flip-cover и протектори от Ibuygou заедно с малъкия рутер и едно телефонче за познат в общ пакет - така всчико ми дойде по DHL за няколко дена. Другия вариант е да поръчаш с безплатна поща и да си отчакаш между 2-4 седмици за калъфа.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#60

По пощата ще е, че то смешно 20$ за калъф и пак толкова за доставка.
Цитирай
#61

Забравих за калъф, че ми трябва. Този дали ще пасне на таблета ??
Цитирай
#62

Сравни габаритите на двата и ще разбереш.

П.С. мен ме домързя.


Цитирай
#63

С мулти рома съм и имам проблем с инсталирането на нови приложения от Google play. Дава ми "your device isn't compatible with this version” Става въпрос за не всички, но не са малко такива пр. Waze, whatsapp, Zara и др.
Вие срещате ли този проблем, има ли оправия?
Цитирай
#64

(2015-01-24, 06:24:50)ruil4o написа:  С мулти рома съм и имам проблем с инсталирането на нови приложения от Google play. Дава ми "your device isn't compatible with this version” Става въпрос за не всички, но не са малко такива пр. Waze, whatsapp, Zara и др.
Вие срещате ли този проблем, има ли оправия?

Оправията е да си изтеглиш apk файловете - в гугъл пише как, има си apk downloader директно от маркета. Единствения проблем е, че някои от така инсталираните апове водят до дрейн на батерията и трябва да им забраняваш нон стоп да търсят локация при положение че няма GPS приемник в MiPad.
Успех Smile

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#65

Дали ще получим ъпдейт до Android Lollipop?
Цитирай
#66

Надявам се, че ъпдейт ще има, ама кога никой не знае!
Относно неподдържаните приложения, така правя. Свалям ги от плейстора през някакъв сайт. Поставям линка от гугъл плей, НО НЕ СТАВА номера с приложенията, които съм си купил от друго устройство!! Наложи се да рутна другото устройство и да копирам и преместя АРК файла на mipad-a!! Кофти работа!
Цитирай
#67

Ъпдейт дали ще има според мен не е толкова важно, нали е с MIUI 6. Процесорът така или иначе не е 64-битов така че полза голяма няма да има от този ъпдейт!
Иначе за купените приложения, след като си сваля apk-то от маркета и ги кача си ги разпознава по акаунта че са купени и са си с пълната функционалност.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#68

Здравейте, отново ме вълнува въпроса дали ще има ъпдейт до Android Lollipop?
Цитирай
#69

Здравейте, тези таблети на Xiaomi дали се предлагат в България или само от чужди сайтове се купуват? Марката има ли таблети, които са 10 инча екран или по-големи?

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#70

Масово се предлага от китайците. Може да намериш някой от БГ да го продава, но са единични бройки, закупени от Китай. За сега нямат 10 инча екран!
Цитирай
#71

Има няколко търговеца, които предлагат таблета. Аз го имам 64GB версия със smart cover от около година и съм страшно доволен! Виждам, че сега в IBG e $240, което си е ОК въпреки високият долар.
Няма грешка - изработка, ъпдейти, батерия, съвместимост!
Факта, че няма GPS мен лично ми е ОК, никога не ми е трябвало на таблета!

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)