Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много лесен начин за връщане на стоков ром на LG G2
#76

(2015-04-01, 19:11:05)LeFate написа:  1.77 Gb, свалих ги всичките и всичките са по толкова, сега ще пробвам едно по едно дано да стане. Драйвърите уж открива телефона, а това с администратора сега ще го пробвам. Да за първи път.

/ докато пишех, стигнах 80%та и пак същата работа Sad явно ще е голяма играчка...

//edit2: стана с Испанското kdz и всичко изглежда точно с Близалката! Мерси за предложенията, но не знам защо ставаше така и съответно не мога да кажа къде е бил проблема.

И при мене така даде - но забиваше на 95% и долу с червени букви изписваше ASSET или нещо подобно, след което сам се рестартира и влизаше в download режим сам. Рестартирах компютъра, вързах телефона на друго USB и този път мина.
Точно след като стана на 100% LG Flash Tool заби и се затвори, телефона се рестартира , но всичко е наред Smile
сега да видим с root-a какво ще стане Smile

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
Аксесоари
#77

Най-новите драйвери на LG за компютъра ви - 3.14.1:

http://www.mediafire.com/download/kgzy63...3.14.1.exe

Колегата, ако реши, може да ги сложи в шапката на темата си


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#78

Аз ги сложих, благодаря.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#79

Телефонът не иска и не иска да влезе в Download Mode...как да го накарам да влезе ?

LG V10
Цитирай
#80

A как се опитваш да го накараш?
Цитирай
#81

Е както си се влиза по принцип с Volume Up ,но си се оправих и без Download Mode.

LG V10
Цитирай
#82

Здравейте колеги,имам проблем ,ще съм много благодарен, ако някой се отзове. Вчера се опитах да си флашна телефона- LG g2 -32 gb ATT, през recovery, флашна се успешно и при стартиране ми дава син екран и ми изписва грешка на sub system, влизам в download режима свързвам го с компютъра,инсталирам драйверите ,всичко точно,пускам lg flash tool 2014 пробвам и по двата начина за флашване и нормалния и с пълно изтриване и когато започне да се флашва на 2 % спира и ми дава upgrate stopped due an error и отдолу изброено да изключа телефона, и да го пусна пак пробвах ,пробвах с retry бутона ,пробвах и как ли не и не иска стига до тези 2 % и дава това съобщение, ще съм много благодарен ,ако някой помогне.
Цитирай
#83

Четеш внинателно тази тема и действаш - http://forum.xda-developers.com/showthre...p=58854118
Този метод е само за D802!

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#84

Моят е D800 това означава ли че няма да стане този вариант,иначе благодаря за отзоваването Smile,при мен проблема е, че когато се опитах да го флашна той ми дава син екран и изобщо все едно в момента телефона няма софтуер мога да вляза само в download mode режима и от там опитвах с lg flash tool и с lg flash tool 2014 и нищо, когато опитам с lg flash tool с .tot файл ми дава, че има несъответсвие в модела когато пробвам с firmware за d800 и ми изписва че моя е f320k, когато сваля firmware за f320k .tot ми дава грешка за previous load
Цитирай
#85

Да, няма да стане за съжаление. Трябва да видиш за твоя модел в XDA как ще стане. С tot файл трябва да бъде, но сега не мога да ти кажа нищо повече понеже съм на работа. Потърси там.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#86

Благодаря все пак ,пробвам с tot файл и когато му дам файл за модела изписва че има несъответствие с модела защото бил f320k, a когато сваля tot файл за f320k пък ми изписва failed previous load,ако имаш идея и време ще съм страшно благодарен
Цитирай
#87

Много ще е трудно понеже не е интернационалния модел. Кажи малко повече инфо. Какво си флашнал през рековери? Ако имаш рековери може да флашнеш примерно рома на Cloudy от XDA.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#88

Това е VDT-V27 Super Lite LG G2 F320K.zip файла който флашнах през recovery като предо това root нах телефона даде ми че е флашнато успешно,след ребут на телефона даде син екран и надписи за subsystem crash и когато отида в download mode и го свържа с която и да е от двете програми за флашване не успявам да го флашна със стоковия firmware дава грешка в несъответствие на моделите ,а с f320k изписва failed previous load, точния модел на телефона е lg g2 d800 att 32 gb.
Цитирай
#89

Добре де. Защо си флашнал за корейския вариант, като твоята модел е D800?Ето за това ти дава син екран и сега ти излиза, че модела ти е F320K.Опитай се да влезеш в рековери и да флашнеш рома на Cloudy.Ще го намериш в XDA. Първо кажи дали може да влезеш в рековери.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#90

С бутоните на телефона не мога да вляза в рековери,ако знаеш друг метод кажи , влизам единствено в download mode режим. Ами защото не успях да намеря точно за d800 но вече виждам, че е от съществено значение това.
Цитирай
#91

Мисля, че някой от модераторите може да смени в заглавието "връщане" с "инсталиране", тъй като не само можеш да се върнеш, но и да качиш некст левъл (в масовия случай Лолипоп) Wink


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#92

БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО КОЛЕГААААААААА !!! Бях си брикнал телефона и седеше само на security error ... мъчех се над 3 часа да го върна на сток ром и да си оправя брика ... безкрайно благодарен съм ти !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#93

Е така щом е станало, е още по-лесно. Радвам се, че се оправи.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#94

Всичко при мен стана но, свалих туула от xda .От линкът тук cse flash просто не стартираше. Всичко става за около 3-4 минути. Направих downgrade от 5.0.2 (30b) до 4.4.2(20h) без проблем.
Цитирай
#95

Работата стана донякъде, но като започна да се флашва рома, пише че телефонът не е свързан с компютъра. Цъкам retry няколко пъти и стигам до 60 процента.
Цитирай
#96

Пробвай да смениш Usb порта при следващия опит за флаш.
Сложи тези драйвери ако все още не си. >> http://www.mediafire.com/?kgzy634to3xuu6q


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#97

Същата работа. Смених порта и пак същия проблем. Стига до 60% и до там. Sad
Цитирай
#98

Ако на телефона се местят процентите, не натискай retry на компютъра в никакъв случай. Така ще се флашне без проблем. Прочети на предната страница какво съм писал за това.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#99

Точно това е, че като ида в тоя режим и пусна от компютъра флашване, телефона има само тия команди на него: Fastboot mod started - Reset - portcharge... И после дава че някви файлове са феилнали и това е.
Цитирай

Пробвай да рестартираш компютъра.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)