Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G3

Мисля да си купя един такъв http://www.case-mate.com/products/black-...there-case 20 лева е, но малко ме притеснява, че не покрива ръбовете на телефона горе и долу. Някой който има наблюдения от такъв тип калъф да сподели дали си струва и дали е ефективен, аз търся гръб, за да не ми се хлъзга телефона от ръката, a не броня Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Ползвам стъклен протектор, а кейсове не спирам да си поръчвам от Aliexpress. Според доставчика зависи след колко време ще го получа, винаги е различно и съм много доволен особено като правим разлика в цената.....тук са много скъпи а от там си ги поръчвам за 2-3 долара Smile
Цитирай

(2016-02-13, 22:03:20)oNes написа:  Мисля да си купя един такъв http://www.case-mate.com/products/black-...there-case 20 лева е, но малко ме притеснява, че не покрива ръбовете на телефона горе и долу. Някой който има наблюдения от такъв тип калъф да сподели дали си струва и дали е ефективен, аз търся гръб, за да не ми се хлъзга телефона от ръката, a не броня Big Grin

Ако не искаш да носиш броня и искаш да направиш телефона още по-красив ти препоръчвам да си вземеш Slim Hard Case..Не осигурява кой знае каква защита, пази гърба и острани.Усещането също е много приятно и не се хлъзга..Аз имам черен и вишнав, невероятни са.
Цитирай

(2016-02-15, 17:28:58)Nerdy написа:  Ако не искаш да носиш броня и искаш да направиш телефона още по-красив ти препоръчвам да си вземеш Slim Hard Case..Не осигурява кой знае каква защита, пази гърба и острани.Усещането също е много приятно и не се хлъзга..Аз имам черен и вишнав, невероятни са.

Нещо не ми хареса на живо тоя гръб и много инцидентно си купих точно такъв hard case. Нещо средно между нормален TPU калъф и броня тип Spigen, но не е толкова обемист като Spigena, просто отзад има силиконова и пластмасова част.
Цитирай

За този хард кейс ли говориш ?
 [Изображение: IMG_6784.jpg]
Цитирай

Стои наистина много добре. При мен като ми омръзне Quick circle case, го слагам за седмицата две.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

(2016-02-15, 19:54:49)Nerdy написа:  За този хард кейс ли говориш ?
 [Изображение: IMG_6784.jpg]
Не е такъв, но този е доста добър. Някакъв линк към него имаш ли?
Цитирай

От тук си поръчах черния, но за жалост вече е свършил.Кафявия също не е лош.От техномаркет си поръчах кафявия за 17лв, но дойде вишнав.Здраве да е, не е никак лош.Обаче черният кърти.
Цитирай

@oNes колежке знам за какъв кеис говориш. Имам същия. С безжично зареждане е. Взех го от техно.... за 40 лева. Снимка ще кача довечера

        
Цитирай

Колеги оригиналния бял quick circle за нашите телефони се цапа зверски ... Пазя го постоянно го търкам с мокри кърпи и все тая стои си леко зацапан особенно в краищата. Някой ако е намерил сполучлив начин да го чисти нека сподели.
Цитирай

Няма как колега, бялото е много елегантно, но много се цапа и трудно се подържа...

        
Цитирай

Ааааа туй е лесно, аз намерих решение.................................купих си черен. Smile

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

(2016-02-17, 14:21:31)Dimitrov_88 написа:  Колеги оригиналния бял quick circle за нашите телефони се цапа зверски ... Пазя го постоянно го търкам с мокри кърпи и все тая стои си леко зацапан особенно в краищата. Някой ако е намерил сполучлив начин да го чисти нека сподели.

Аз съм със златния, но и там се цапа и личи особено на светлина. Преди  го миех със сапун под мивката, но оставяха отново тъмни петна, след което пробвах със спирт на памук и с леко търкане изчезнаха.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

Нужна ми е малко помощ за закупуването на нов батерия и зарядно за LG g3 D855.

Сегашната ми батерия тотално се е прецакала и мисля да си купя нова.
Проблемът ми е че телефона седи цяла нощ на зарядно и сутринта като стана батерията е на 80%.
Играех доста време една игра и мисля, че така си прецаках батерията. Сегашната просто не може да се зареди докрай.
С две думи пада бързо и се зарежда адски бавно.

Имам оригиналното зарядно, но не съм сигурен дали проблема е само в батерията или и в зарядното.

Нужен ми е съвет от къде да потърся батерия на територията на град Пловдив или от къде да си поръчам от интернет.
Също бих искал да знам дали мога да си купя по-мощно зарядно. Оригиналното ми е с изходна мощност 2.08А
Интересува ме дали изобщо има по-мощно зарядно и дали е добре да използвам по-мощно.

Благодаря предварително!
Цитирай

Батерия закупих от тук,бърза доставка и две години гаранция.
http://dice.bg/lg-battery-bl-53yh-origin...-item18285
Цитирай

Аз също смених батерията си с нова преди 3 месеца от същия магазин като колегата kzigm и съм доволен поне засега. Спряха самоволните рестарти на телефона.
Много добро зарядно си взех от китайците и съм впечатлен от него. Води се умно зарядно устройство и само определя какъв ток да пусне на изхода и най важното е че с него си зареждам едновременно двата телефона и таблета без никакви проблеми. Малко е скъпичко, но за сметка на това премахва необходимоста от носене на няколко зарядни. Утре очаквам още едно такова устройство за мой приятел. В магазина има доста добри различни умни зарядни устройства, така че всеки може сам да си избере най подходящото.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

Някой да знае къде мога да намеря безжично зарядно за телефона във Варна?

Huawei P20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)