Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G3

Наистина седи дебеличък
Цитирай
Аксесоари

Предложете ми ,някой добър протектор(тънък) за Lg g3 .. за дисплея и като цяло за телефона.
Цитирай

Тествай стъкления на Nillkin, стабилни и качествени са.

 
Цитирай

Здравейте,

Искам да попитам дали този flip case (ЦЪК) е съвместим с quick circle функцията на LG G3 ?
Цитирай

Ако се затваря читаво, така че магнита да опира до екрана, да ще бачка.

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
Video 

https://batteryservice.bg/%D0%BF%D1%80%D...%B0-lg-g3/

https://www.youtube.com/watch?v=Mi0Cv9Skt58
Цитирай

dancho2000  читаво се затваря и всичко си е добре прилепнало. Проблема е,  че  телефона въобще не реагира през кръгчето когато е затворен  case-a. Също така  не ми  се  показва  часовника като затворя case-a.  Проверих в настройките на телефона за QuickCircle case и всичко е включено. Въпроса ми е има ли нещо  допълнително, което да се направи ?

[Изображение: Y58FPXG.png?1]
Цитирай

С официален ром ли си? Ако допреш само магнит до телефона, включва ли се "QuickCircle режима"?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Да, със стоковия официален ром съм. Телефонът е купен скоро. Не, отново не се включва "QuickCircle режима".
Цитирай

Не е нужно да е плътно прилепнал за да работи.При мен оригиналните мога да ги разтворя до около сантиметър без да реагира на отварянето или затварянето.Друг е въпросът това в капака което контактува с телефона точно какво е защото помня как беше станал скандал с един ъпдейт на самсунг след който чиповете на неоригиналните аксесоари бяха престанали да работят.Или тоя "магнит" е фалшив/дефектен или работи само с оригинални.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

Offtopic Странно, аз като го допра до магнит от хард диск, веднага ми е активира "QuickCircle режима". Даже така за първи път видях какво представлява "QuickCircle режима" на живо Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

dancho2000 абсолютно си прав !  Пробвах следното нещо:  извадих телефона от case-a, сложих го с гръб към  магнита на  case-a (т.е. отгоре върху case-a затворен) и QuickCircle режима се активира ! Излиза, че магнитчето и телефона са наред, но когато сложа телефона  в case-a  QuickCircle не действа. Някакви предложения ?  Или май съм се набутал с този case и трябва да търся друг ?
Цитирай

Някой може ли да ми помогне с намирането на оригиналните слушалки на G3, но ме тип с гумичка, а от стандартните. Моите бяха настъпани и .. да.
Цитирай

Някой може ли да ми препоръча такава гумена "постелка", която се слага в колата на пластмасата до скоростния лост примерно, и телефона се слага отгоре и не се плъзга и стои на едно място, защото е гумена постелката? В техномаркет видях такава ама беше 7-8лв и ми се видя много.

И още нещо да попитам от този сайт намерих протектора, който хвалите че бил добър Nillkin http://www.cbuy.bg/productInfoV3.aspx?pi...Protectors и се чудя дали пак доставката, ще е до 45 дни както от Aliexpress защото ми се вижда адски много
и не ми се чака толкова. Аз преди си бях поръчал от USA на iCarez и бях много доволен, ама го счупих.
Цитирай

Колега, аз взех този а е и на половин цена. Вероятно е оригинален, има си лепенки. Пак идва за 30-40 дена. Вариант е да използваш нормални протектори докато дойде стъкления.
ПП: не съм слагал Nillkin-a понеже взех и сложих на Rock. Доволен съм, но мисля, че Nillkin е по-добър (на допир)

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Aз си го поръчах от тука -> http://www.ebay.com/itm/NILLKIN-9H-Hardn...SwrklVMNaD. Доставката е от 15 до 40 дни

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Колеги, някой има ли такава поставка - цък? Опитвам се да намеря на нормална цена от 2-3лв, като ето в този сайт, но вече са се изчерпали. 
Не ми се дават 9лв за нещо, което го купуват от китай за 1лв... Някой може ли да помогне да си намеря? Ако имате и други такива предложения,
споделяйте. Гледах в един магазин за Всичко по 1 лев днес, но там имаше някаква голяма подложка, мен ми трябва колкото за телефона като тази, 
която показах Smile
Цитирай

striking@ Тук има за под 1 лев, но се чака Пълно щастие няма. Smile Ще взема да си поръчам и аз  Big Grin

Samsung Glaxy S 9+ Duos, Midnight Black, 64 GB/64 GB SD Card, sim-Vivacom
Цитирай

Колеги, "стъклото" на камерата се е надраскало доста и искам да го сменя. Да знаете някъде тука да се продава на разумна цена? След като бъде махнато старото, трябва ли да се сложи някакво лепило на новото?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Стъклото е с болченца и върви по 2-3 долара от Китай.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

@penmark, вярно бе, не се бях замислял, че мога цялото да го сменя Big Grin!

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

(2016-01-04, 00:02:19)striking написа:  Колеги, някой има ли такава поставка - цък? Опитвам се да намеря на нормална цена от 2-3лв, като ето в този сайт, но вече са се изчерпали. 
Не ми се дават 9лв за нещо, което го купуват от китай за 1лв... Някой може ли да помогне да си намеря? Ако имате и други такива предложения,
споделяйте. Гледах в един магазин за Всичко по 1 лев днес, но там имаше някаква голяма подложка, мен ми трябва колкото за телефона като тази, 
която показах Smile

Лично аз не се справям с тези подложки. Ако ти трябва стойка за кола, мога да ти препоръчам тази - http://www.aliexpress.com/item/Universal...18400_6148

Моята дойде с две пластини ( за съжаление изгубих по-голямата, сега с малката телефона малко се накланя при преминаване през дупка). Пластината може да се залепи на гърба на телефона, но този вандализъм може спокойно да бъде избегнат, ако ползвате калъфче или е мушната под капака на телефона.
Цитирай

Здрвейте, колеги!

Идеи как да си изчистя съркъл кейсът? Имам следи от химикал по него и с мокра кърпичка не падат? Говорим за предната част, а не за пластмасовият гръб. Smile

Huawei P9 Titanium Grey
ex Huawei P8 Titanium Grey
еx LG G3 16GB White
ex Samsung Galaxy S3
ex Samsung Galaxy S2
ex Nokia 5800 XpressMusic
ex Nokia 8250

Цитирай

С чист/медицински спирт, от аптеката. Примерно. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Предната част не е ли направена от някакъв плат? Ако да.....освен да се размаже химикала, друго няма да стане...

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)