Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G3

От странен материал е направен... Утре ще пробвам със спирт, мокри кърпи отново и препарат за стъкла + яко търкане. Страх ме е само да не взема да го разсипя..

Huawei P9 Titanium Grey
ex Huawei P8 Titanium Grey
еx LG G3 16GB White
ex Samsung Galaxy S3
ex Samsung Galaxy S2
ex Nokia 5800 XpressMusic
ex Nokia 8250

Цитирай
Аксесоари

Пробвай с паста за зъби, с малко количество намажи и изтрий леко, не да търкаш с всичка сила. Избери си едно местенце и пробвай.

< LG G3 Titan 16 GB Marshmallow 6.0 >
Цитирай

И аз имах химикал по калъфа, с времето и чистенето с мокри кърпи се маха спокойно.
Цитирай

Мокри кърпи, препарат за стъкла, паста за зъби - НЕ, чист спирт - ДА Big Grin + 15-20 минути яко търкане кейсът стана като нов.

Huawei P9 Titanium Grey
ex Huawei P8 Titanium Grey
еx LG G3 16GB White
ex Samsung Galaxy S3
ex Samsung Galaxy S2
ex Nokia 5800 XpressMusic
ex Nokia 8250

Цитирай

(2016-01-09, 20:38:04)dancho2000 написа:  Предната част не е ли направена от някакъв плат? Ако да.....освен да се размаже химикала, друго няма да стане...

Ако с чист/медицински спирт не се изчисти, не знам с какво друго..? Има вариант с някакъв перилен препарат и с твърда четка и яко търкане, ама...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Какво мислите за тези стъклени протектори от aliexpress ?
Цитирай

@junior123, ако са на Nillkin - стават.

 
Цитирай

Колега NoMad, започвам да си мисля, че си търговски на Nillkin. Това разбира се е шега. Има и други марки в али... който не са за подценяване

        
Цитирай

@nnenno, тази марка ползвам и затова я препоръчвам, можеш да препоръчаш нещо друго, иначе поста ти е излишен и в случая си е чист спам.

 
Цитирай

Намерих си аз в един магазин страшен "стъклен протектор" ! Big Grin Цената му беше невероятните 4 лв, а самият протектор е пластмасов по-скоро, но пък според мен доста добре направен. За цена от 4 лв. просто супер. Big Grin
Цитирай

Дайте предложение за някой хубав кейс до 20 лева
Цитирай

Аз съм с такъв https://www.google.bg/search?q=future+ar...gB#imgrc=_ за екстремно носене и съм доволен + закалено стъкло на дисплея.
От Китай излезе под 10 лв.

Samsung Glaxy S 9+ Duos, Midnight Black, 64 GB/64 GB SD Card, sim-Vivacom
Цитирай

Мисля да си поръчам този : http://www.aliexpress.com/item/Amazing-9...18400_6151 вие какво мислите :? дали става за нещо
Цитирай

И какво трябва да му мислим,няма и три лева,поръчай.
Цитирай

Има ли кожени задни панели като на G4? Но да не се поставят върху стандартния капак като кейс, а да го заменят. Търсих из ибей, но без успех.

Honor Play


Цитирай

и аз търсех преди нова година но без успех,в алито провери ли?
Цитирай

(2016-01-12, 23:55:17)amateur написа:  Намерих си аз в един магазин страшен "стъклен протектор" ! Big Grin Цената му беше невероятните 4 лв, а самият протектор е пластмасов по-скоро, но пък според мен доста добре направен. За цена от 4 лв. просто супер. Big Grin

Аз имам такъв и съм много доволен, перфектно обгръща телефона и предпазва добре.
http://www.aliexpress.com/item/New-arriv...18400_6148

Относно кожен капак като на G4, беше дискутирано малко по назад в темата, в алито имаше някакви кейсове които го наподобяваха, но сега не мога да ги намеря.
Потърсете в по старите мнения, ще ги видите.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Някой има ли представа от къде мога да си намеря оригиналните слушалки на G3 ? Взех си още 1-2 ама не ми допадат ..
Цитирай

Търся протектор за задната камера ако има и за капака както при Iphone. Че тези калъфи ми омръзнаха.
Цитирай

Преди време бях решил да взимам кожен капак за телефона и се бях спрял на този модел но така и не го поръчах. 
Доста положителни отзиви има от купувачи. Доколкото се вижда от снимките се слага върху задния капак на телефона. Визуално се доближава малко до този за G4.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

@amateur, от къде си ги взе? Виж в OLX. Аз от там си взех моите, обаче за HTC One Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

dancho2000 къде ли не търсих, но нищо няма .. ето тези бяха моите, но искам някъде от България да са, с гумичка не ми стават на ухото - изплюва ги Big Grin
Цитирай

Ако им сложиш по-малките гумички и ги пъхнеш в ухото като хората ще стане работата Big Grin.

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Е, сигурно, но не се чувствам комфортно така Big Grin
Цитирай

http://olx.bg/ad/lg-g3-protivoudaren-kal...6db63d6a20
Мисля да поръчвам този, ако някой е с такъв да каже мнение ще съм благодарен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)