Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G3
#26

Това зарядно взех : http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00C40OG...51_TE_dp_1 работи, но само с адаптера на г3. с адаптера на с2 трябва много наместване докато тръгне и то само с единия от двата, които имам.

К20 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

nnenno написа:колега би ли ударил едно рамо за един слим Армур като твоя, че и аз търся усилено, но нищо. Намерих в един единствен сайт, ам простеме 80,00 лева за ОЕМ флип ковер ми се струват малко мношко....
Нямаш грижи. Но ще мога да го направя чак след около 2 седмици, че в момента съм отпуска. Ако не ти е късно, остави си телефона на лично, ще ти звънна като се върна. Таман ще имаш време да си избереш цвят. Ако искаш и друго от там, няма проблем Smile

OutCold написа:от амазон си накупих безжично зарядно и скрийн протектор, а от мобайлфън зарядно за кола и стойка. от тук не съм и търсил.
В Dice.bg има готини универсални стойки за кола. Моята я бях купил за iPhone 5, в момента я ползвам успешно и с G3. За зарядно в колата - пак там има различни варианти. То и не ти трябва много - 2А (реални, не китайски) USB за запалката и обикновен кабел. Иначе безчижни зарядни все още няма а и кой знае кога ще има.
Цитирай
#28

е те тая стойка си взех : http://www.mobilefun.co.uk/dash-crab-fx-...p30552.htm. удобна е и не трака, което за мен е от основно значение.

К20 Pro
Цитирай
#29

Днес си взех един матов гръб менте, докато излезе нещо на оферта. Доволен съм, като за без пари е добре. Ако има желаещи ще кача снимки да се добие визуална представа.
Поздрави

        
Цитирай
#30

Quickcircle калъфчето е страхотно и много стилно и е само 52 лева.... Имат го в мтел само
Може да се настройва какво да имаш.... А има и игра зарибяващаBig Grin доста смешно
Но като тапнеш и светне часовника е много красиво, аз съм сложил и ми показва облак\слънце градуси....удобство е за всеки

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#31

FarmeReborn написа:Quickcircle калъфчето е страхотно и много стилно и е само 52 лева.... Имат го в мтел само
Може да се настройва какво да имаш.... А има и игра зарибяващаBig Grin доста смешно
Но като тапнеш и светне часовника е много красиво, аз съм сложил и ми показва облак\слънце градуси....удобство е за всеки

А от кой магазин на мтел си го купил, тъй като аз го търсих в два и (вероятно поради принципната им неадекватност) не можеха да ми кажат дали и в кой от техните магазини го има? Smile
Цитирай
#32

В понеделник ще взема една имитация на Quick circle за около 10 лв. от една борса. Ще пиша как е Smile
Цитирай
#33

Мтел В Гранд Мол Варна. Имитацийите не реагират на кръгчето, като натискаш... Трябва оригиналното. Gsm-bg.net го имат ,както и имитацийите, но на висока цена, а са неадекватни. С оригиналното ти бачка nfs, тъй като махаш гърба на телефона и самото калъфче става едно цяло с телефона и има нещо, като чипове отвътре... :S. В мтел е само 52 лева, в технополис е по-скъпо даже

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#34

Пичове кажете от къде с София човек може да се сдобие с някакви аксесоари?
Говоря за по-горен клас калъфи и протектори?
Благодаря.

Lg G3 32gb
Цитирай
#35

FarmeReborn написа:Мтел В Гранд Мол Варна. Имитацийите не реагират на кръгчето, като натискаш... Трябва оригиналното. Gsm-bg.net го имат ,както и имитацийите, но на висока цена, а са неадекватни. С оригиналното ти бачка nfs, тъй като махаш гърба на телефона и самото калъфче става едно цяло с телефона и има нещо, като чипове отвътре... :S. В мтел е само 52 лева, в технополис е по-скъпо даже

Много благодаря! Smile
Цитирай
#36

Отивам да видя дали и аз ще мога да докопам едно такова калъфче от МенТел Smile

        
Цитирай
#37

Здравейте, имам няколко въпроса за въпросния QuickCircle - удобен ли е, когато го отвориш? Доколкото видях във видео ревюта се загъва назад, но щраква ли например или не, трябва постоянно да го държиш, за да не стърчи?
Цитирай
#38

Аз живея в Дания и тук положението е същото -ниииищо по магазините, само тук таме някой калъф в интернет и толкова. Поръчах си кейс от Амазон и от ибей но докато дойдат...А за скрийнпротектор е още по-тегаво. По принцип вземам на zagg, но и те нямат още и за това си поръчах Panzer glass. Струва майка си и баща си, но съм го виждал в действие и мисля че си заслужава.
Цитирай
#39

Аз си взех един силиконов гръб и едно протекторче за стъклото да ми е спокойно!!

https://www.youtube.com/watch?v=K5mr9kMq...e=youtu.be

Мисля,че това е по надеждно от QuickCircle и телефона става по удобен за държене заради гумата.. иначе се пързаля!!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#40

Айде да се похваля с новата придобивка. Залепва уникално, телефона изглежда много стилен с него. Аз съм доволен от LG Filp Cover, цвят Титан, като телефончето Smile



[Изображение: 7501061i.jpg]

        
Цитирай
#41

Вчера в офиса на мтел на Графа и Раковски калъфът се е появил. Има различни цветове и не им били доставили много бройки, така че, който няма, да побърза. 52 лв. е, както вече стана ясно. Ако имате точки, ще е по-малко Smile
Цитирай
#42

mm23 написа:Здравейте, имам няколко въпроса за въпросния QuickCircle - удобен ли е, когато го отвориш? Доколкото видях във видео ревюта се загъва назад, но щраква ли например или не, трябва постоянно да го държиш, за да не стърчи?

Красив е калъфа, но е далеч от практичен, поне за мен. Приложенията, които можеш да достъпваш без отваряне са малко, а когато е отворен просто трябва да го придържаш и създава леко неудобство. Ще си поръчам Spigen slim armor, а този отива за резервен.

HTC Sensation Rom: ViperS 5.2.1
LG G3 16 GB
Цитирай
#43

Внимавай със Спигена защото за сега всичките имат отвори за антената на Корейската версия и си е доста грозно и непрактично.
Цитирай
#44

russy написа:Внимавай със Спигена защото за сега всичките имат отвори за антената на Корейската версия и си е доста грозно и непрактично.
вече го поръчах, ще видим след две седмици как е

HTC Sensation Rom: ViperS 5.2.1
LG G3 16 GB
Цитирай
#45

Откъде си поръча протектора на Спиген? Намирам в Амазон но са по 35 долара :power: :power:
Цитирай
#46

Колеги, като заговорихте за Spigen, някои от вас мисли ли да слага термо стъкло на същата фирма ?

        
Цитирай
#47

Да, аз. Бая пари са 35 долара, но навсякъде го хвалят доста, а и е най-тънкото - 0,23 мм
Цитирай
#48

Заслужава си всеки Лев, повярвай ми. Аз лично ще поръчам малко по нататък, заедно с едно безжично зарядно.

        
Цитирай
#49

Колеги, чакам от оператора информация дали имат белия вариант на телефона...и мисля още сега да поръчвам протектор и калъф. Насочил съм се към Spigen Slim Armor и Nillkin Tempered Glass. Има ли някой наблюдения относно протектора, забелязах че има доста хора поръчали slim armor-a и са доволни... и единственото ми притеснение е относно протектора. Просто 40 долара за GLAS.tR NANO SLIM от spigen ми идват в повече. Confusedtupid:

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardn...4620a5f165

http://www.ebay.com/itm/Spigen-LG-G3-Cas...2ed21dcf3f

Мисля да ги поръчвам от ebay, като доставката на калъфа е не малка. Ще помоля колегите които го имат да споделят от къде и на каква цена са го взели. Smile

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#50

това протекторче на нилкин ме зариби,ще си поръчам и аз
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)