Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G3

Nillkin имат много хубави стъклени протектори. В ибей са около 10-на долара. Вярно вече имат микро драскотинли, ама са по-хубави от фолиото. А, и гръбчето от Техномаркет е супер, само дето нямат цветове. Но черното добре му стои. Много добре е изработен и най-важното е оригинален.

 s24 ultra, galaxy s21 ultra, pixel 8 pro
Цитирай
Аксесоари

gozzu написа:От Мтел си купих Quick Circle CCF-340G. Цената е 51,90 лв. с точки ми излезе 1,90 лв.
За сега нямам забележки.

И аз днес го взех с точки от Мтел, наистина много качествена изработка. Струва си парите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

В момента повечето аксесоари за телефони LG в Техномаркет са намалени с 25%. Уточнявам, че намалението е само при online покупка.
http://www.technomarket.bg/products/0913...345g-black
Цитирай

Никакви аксеоари, телефона е достатъчно красив да го загрозявам с тем подобни калъфи!
Цитирай

Телефона е красив, но Quick Circle го прави още по красив и елегантен. Но все пак е въпрос на вкус, и на мен адски ми допада Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Тези калъфи подържат ли безжично зареждане от Техното ?
Цитирай

martoo написа:Тези калъфи подържат ли безжично зареждане от Техното ?

Quick Circle да! Бях го взел от Технополис. Не знам дали имат версии без безжично зареждане в България. Разбира се можеш да питаш и хората там за всеки случай. Smile

LG G3 + LG Watch Urbane
Цитирай

gozzu написа:От Мтел си купих Quick Circle CCF-340G. Цената е 51,90 лв. с точки ми излезе 1,90 лв.
За сега нямам забележки.
а колко точки даде

LG G3 White
Цитирай

ups13ups написа:
gozzu написа:От Мтел си купих Quick Circle CCF-340G. Цената е 51,90 лв. с точки ми излезе 1,90 лв.
За сега нямам забележки.
а колко точки даде
2500=50 лв.

Samsung Glaxy S 9+ Duos, Midnight Black, 64 GB/64 GB SD Card, sim-Vivacom
Цитирай

Някой има ли представа, къде мога да намеря G watch R?
Цитирай

Тъй като и аз сега ще си търся аксесоари, мисля да пробвам това тук : http://www.technomarket.bg/products/0913...345g-black
Това ли е най-евтиният вариант оригинален? Който ще работи без проблеми.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай

BuRn написа:Тъй като и аз сега ще си търся аксесоари, мисля да пробвам това тук : http://www.technomarket.bg/products/0913...345g-black
Това ли е най-евтиният вариант оригинален? Който ще работи без проблеми.

Този модел май беше без безжичното зареждане. Иначе всичко друго би трябвало да му е същото.

LG G3 + LG Watch Urbane
Цитирай

Electron написа:
BuRn написа:Тъй като и аз сега ще си търся аксесоари, мисля да пробвам това тук : http://www.technomarket.bg/products/0913...345g-black
Това ли е най-евтиният вариант оригинален? Който ще работи без проблеми.

Този модел май беше без безжичното зареждане. Иначе всичко друго би трябвало да му е същото.

Аз съм със същото и го зареждам безжично без проблеми Smile

Пробвах със калъфа и без него, мисля че за едно и също време се зарежда... мисля че няма проблем.

LG G3 16 Gb / Samsung S6 / Huawei P Smart / Note 9 128 GB 
Цитирай

Цитат:Аз съм със същото и го зареждам безжично без проблеми Smile

Пробвах със калъфа и без него, мисля че за едно и също време се зарежда... мисля че няма проблем.

Значи разликата е, че за този не трябва да махаш задния капак само. Така ли да го разбирам, защото иначе ми се вижда странно един и същи калъф с едни и същи функции да има два модела за него?

LG G3 + LG Watch Urbane
Цитирай

С какво безжично зарядно сте?
Цитирай

Аз си поръчах едно китайче и го чакам да доиде. Ако всичко е наред, ще споделя от къде съм го взел.

        
Цитирай

Здравейте. Гледах доста ревюта и четох на доста места за да мога да си избера хубав case и протектор за дисплея. След доста обмисляне и четене на мнения, стигнах до решението, че следните 2 продукта са много добри решения, също така и като цена са в средният клас:

1. протектор
2. case

Case-a, го има и в amazon uk, но не е сигурно дали няма да дойде с изрязано ъгълче, за версиите на телефона от Азия, където имат антена. Което е дразнещо, защото при нас това не ни трябва.
Протекторът, просто го няма никъде другаде освен в US или поне аз не можах да го открия.

Същността на този пост всъщност е, тъй като с доставката цената се покачва доста повече, и става твърде скъпо и не си заслужава да се купят. Някой дали знае от къде могат да се намерят тези продукти, за да може да се поръчат за UK примерно и с Грабко да се доставят до БГ за 2лв. Или ако има хора, които биха искали да си поръчаме заедно продуктите (наистина съм гледал и чел много преди да избера точно тези 2), за да може доставката да стане минимална и да бъдем облагодетелствани няколко човека примерно.

Какво мислите и има ли хора, които биха искали да си поръчаме заедно? Или някой ако успее да намери съответните продукти (най-вече протектора за дисплея) с нормална доставка за UK, може да сподели.

Очаквам поне коментари Smile)
Цитирай

Колеги препоръчайте някакъв протектор които може да се купи от български сайт. Smile

LG G5
Цитирай

Vankata2 написа:Колеги препоръчайте някакъв протектор които може да се купи от български сайт. Smile
Аз си купих този:http://www.aliexpress.com/item/NEW-2-5D-...2.html?s=p
пристигна безплатно за около две седмици, доволен съм.
Поръчах и този за резерв http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-A...46422.html който е уж по-добър и го чакам.

Samsung Glaxy S 9+ Duos, Midnight Black, 64 GB/64 GB SD Card, sim-Vivacom
Цитирай

Здравейте, знате ли от къде в БГ мога да си взема този кейс http://m.aliexpress.com/item/32232919708.html, защото през зимата ще ми е нужен Big Grin... Пази се борче, идва скиорче Smile

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Колеги подариха ми много хубава броня за Г3 и имам една Слим Армор графитен цвят(подходяща за титаниевия Г3)ще я дам за 10 лева на някой и тя ми беше подарък,ако я иска някой да пише на лично.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

Искам да попитам някой който има опит с quick circle case a, да ми каже дали все още knockcode има смисъл и работи добре заедно с кейса. Благодаря предварително.
Цитирай

Coventry написа:Искам да попитам някой който има опит с quick circle case a, да ми каже дали все още knockcode има смисъл и работи добре заедно с кейса. Благодаря предварително.

То си е по твоя преценка. В настрйките има опция за това дали когато отвориш кейса, телефона да ти стои заключен или да го отключва. Аз съм го оставил да си е заключен и не съм имал проблеми, но вече използвам стандартното отключване, просто защото knockcode ми омръзна Smile

LG G3 + LG Watch Urbane
Цитирай

Electron написа:
Coventry написа:Искам да попитам някой който има опит с quick circle case a, да ми каже дали все още knockcode има смисъл и работи добре заедно с кейса. Благодаря предварително.

То си е по твоя преценка. В настрйките има опция за това дали когато отвориш кейса, телефона да ти стои заключен или да го отключва. Аз съм го оставил да си е заключен и не съм имал проблеми, но вече използвам стандартното отключване, просто защото knockcode ми омръзна Smile

Aha. Ами аз го използвам в случай че си изгубя телефона и попадне в чужди ръце. Но мерси за информацията
Цитирай

Здравейте,
има ли желаещи да споделим доставка Amazon.co.uk?
Аз лично съм се спрял на следните артикули:

LG G3, LG G Vista Bicycle Bike Mount Holder

Athlete Fitness Gym Sports Running

Kit Me Out UK Car Charger

3.5mm Jack To Jack 1 Metre Flat Music AUX Auxiliary Audio Cable

Beat Rotating Car Phone Holder

Ringke SLIM Case

Доставката е около 45 лв.
Моля, пишете на лично, за да не спамим излишно темата.

Поздрави,
Александър

HTC Sensation Rom: ViperS 5.2.1
LG G3 16 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)