Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ Samsung Google Nexus S [Въпроси && Отговори] -update 31.12
#26

имам проблемм, като си включа телефона към пц-то и почна да прехвърлям файлове, човечето става зелено, все 1 се изключва от усб-то и се прецаква от време на време ? от кво може да е тва

Nexus S
ICS
Цитирай
Аксесоари
#27

Кабела или от USB хъба. В моя случей беше от хъба. Пробвай в някой друг хъб.

i9023 Nexus S 4.2.2
Цитирай
#28

Един бърз въпрос от мен:при съобщенията нали е като чат и се вижда снимката на другия потребител.Въпросът ми е мога ли да си сложа моя снимка в прозорчето до името ми в чата?Не съм много добра в обясненията,надявам се,че ме разбрахте. Smile
Цитирай
#29

трябва да си направиш контакт с твоя номер

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#30

chazz написа:трябва да си направиш контакт с твоя номер

След това какви настройки трябва да задам? Smile
Цитирай
#31

никакви, просто му сложа снимка - в случая твоя Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#32

(sajalqvam za latinicata no nqmam bg klaviatura) kato se opitam da kacha ne6to ot kompa na tela mi izpisva "path too deep"..kakvo da napravq?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#33

сайта има собствен кирилизатор, опитай пак Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#34

. [box]Пиши на кирилица!!! Доло на страницата има поле за ново мнение, над него емотикони, над тях функции за текста и разни други екстри и точно в края на този ред пише Клавиатура: EN. Цъкни на това EN да стане BP и пиш и най-после на кирилица.[/box]

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#35

Когато се опитам да кача нещо от компа на тела, ми изписва "path is too deep". Какво да направя?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#36

Преименувай файла на нещо по късно и пробвай да го копираш така. Ако не стане, премести го в C:\ и от там пробвай. Общо взето, трябва да намалиш, сбора от символите на пътя + файла.
Цитирай
#37

plamen031 написа:Когато се опитам да кача нещо от компа на тела, ми изписва "path is too deep". Какво да направя?
През какво се опитваш да качваш:
-кабел
-Bluetooth
-Wifi
Може и през dropbox да си синхронизираш файлове. Но все пак сподели как и какво правиш, че не става. Аз през гореспоменатите начини съм прехвърлял файлове не един път Smile
Цитирай
#38

С USB прехвърлях...давам копи, после пейст и ми пише ерора, който споменах

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#39

А пробва ли, да намалиш дължината на пътя? Погледни тази статия: http://www.tech-faq.com/cannot-copy-the-...-deep.html
Цитирай
#40

Странен проблем...наскоро опитах да качвам неща на тела, както вие ми казахте, но като вкюча УСБто и мишката ми апиря да работи...защо става така?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#41

Най-верояният проблем, е нещо да се е омазло по драйверите. Или за телефона, или за мишката, или не достига достатъчно ток през USB порта (тука зависи от лаптоп/десктоп и т.н.)

Пробвах да включиш в друг порт телефона.
Цитирай
#42

има ли начин да се включи телефона към телевизор. приемникът ми има usb-ta и Hdmi изходи както и за лалета Smile

Nexus S
ICS
Цитирай
#43

Nexus S не поддържа TV-out през 3.5мм изход. За MHL кабел(micro-usb->hdmi) съм сигурен, че не работи на i9023(този от Mtel).
От телефона толкова, всичко зависи от телевизора ти Smile Ако можеш от телевизора да пуснеш филм от флашка, значи ще стане и от нексуса.

Nexus S GT-I9020T (на ремонт) + Galaxy Nexus GT-I9250 + Nexus 7
Цитирай
#44

Има ли информация дали телефона ще може да записва 720p HD като получи ICS?
Цитирай
#45

Едва ли. Поне с готвени ромове не може.
Цитирай
#46

Здравейте: Имам един въпрос имам Nexus s и телефона сам си избира снимки от галерията и си ги слага на mp3 като обложка пък аз не искам може ли да ги махна по някакъв начин. Ас търсих но не можах да се оправя. Благодаря предварително Smile
Цитирай
#47

plamenven написа:Здравейте: Имам един въпрос имам Nexus s и телефона сам си избира снимки от галерията и си ги слага на mp3 като обложка пък аз не искам може ли да ги махна по някакъв начин. Ас търсих но не можах да се оправя. Благодаря предварително Smile
Обложката би трябвало да е качена в мп3-ката още преди да си я изтеглил. Това става с Tag Editor. Със същия едитор би трябвало да можеш да махнеш обложката(ако ти се занимава) По едно време ме беше обзела идеята да обзаведа всички мп3-ки с обложки, ама бързо ми мина Big Grin Big Grin Big Grin

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#48

Привет, нов съм и искам да питам ъпдейт на софта (версията на андроида) на нексуса може ли да стане посредством usb, компютър и програма или става единствено чрез wi-fi и ОТА ?
Цитирай
#49

aphala написа:Привет, нов съм и искам да питам ъпдейт на софта (версията на андроида) на нексуса може ли да стане посредством usb, компютър и програма или става единствено чрез wi-fi и ОТА ?


Може. Всички сготвени ромове се качват по този начин: usb-компютър Christmas

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#50

Smile Тогава явно аз не правя нещо като хората, защото като го вържа тела през usb-то и изобщо не ми дава опция check for updates и така, иначе ми разпознава тела и има връзка с компа. Дали пропускам нещо?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)