Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ Samsung Google Nexus S [Въпроси && Отговори] -update 31.12

имам интернет на лаптопа през лан картата, има ли начин да пусна интернет на телефона чрез wirelеss или с усб кабела ?

Nexus S
ICS
Цитирай
Аксесоари

screwer написа:имам интернет на лаптопа през лан картата, има ли начин да пусна интернет на телефона чрез wirelеss или с усб кабела ?
Има си тема за това: https://www.androidbg.com/forum/topic510...rtfon.html

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

plamen031 написа:Има ли някого (освен мен) ,на когото да му крашва YouTube?...днес ми се случва постоянно...и ми ги няма Subscription-ите...

не бях гледал коментари от бая време...мисля, че се оправи...мерси за отговорите все пак

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай

случайно да сте намирали работещо ФМ радио за нексус с?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай

plamen031 написа:случайно да сте намирали работещо ФМ радио за нексус с?
Хардуерно нексуса няма FM Радио

a1429 (p1000; i9020; n7000; i9300)
Цитирай

Момчета, с 4.0.3 съм как да го върна на 2.3.3, ще стане ли с описанието в началото на темата?

Google Nexus S, Nexus 4
Цитирай

Ludkartof написа:Момчета, с 4.0.3 съм как да го върна на 2.3.3, ще стане ли с описанието в началото на темата?
Съмнява ме да стане(поне аз не бих пробвал). Спомням си, че някой от колегите беше дал линк към XDA за доунгрейд тук в раздела. Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

Ludkartof написа:Момчета, с 4.0.3 съм как да го върна на 2.3.3, ще стане ли с описанието в началото на темата?
Пробвай Това

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

s3v3n написа:
Ludkartof написа:Момчета, с 4.0.3 съм как да го върна на 2.3.3, ще стане ли с описанието в началото на темата?
Пробвай Това

Аз на 2.3.6 искам да го върна, но по показания начин след като избера "Recovery" ми става черен екран, а не удивителен и пробвах различни варианти - да изчакам (нали си е бавен телефона след update...), после пробвах с volume up+power, което ме върна отново към миналото меню... Файла (update.zip) е качен в папката sdcard, която се появява при свързване с PC-то. В Android Assistant ми показва че е в /sdcard/sdcard, което ме наведе на мисълта да го оставя извън папката (т.е. главната директория). Резултат нямаше... Някаква идея къде греша? Благодаря предварително!
Цитирай

REB0RN написа:Защо Nexus-a няма Touch-to-Focus?
Та HTC Desire го има!
miui ROM-a уж има ..., ама не фокусира там където съм тапнал / същото е и с cyanMOD-a/
Решение?

+ след като ъпнах до сандвича, като си копирам музика и др работи забива на 1,39MB/s ,
а преди (Gingerbread) стигаше до 3MB/s .. (скорост на копиране на файловете...)
Решение?
.....
~4mb/s up и ~15mb/s down, нещо сандвича не е в ред, дано да го оправят
(ресторнах до 2.3.6 но все едно да се върна на Windows XP Big Grin )

a1429 (p1000; i9020; n7000; i9300)
Цитирай

аз с 2.3.6 копирам с 10mb/s

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай

Някой може ли да ми каже програма с която мога да зумвам с камерата на телефона,както и като записвам видео пак да зумва?

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай

kiusha написа:Някой може ли да ми каже програма с която мога да зумвам с камерата на телефона,както и като записвам видео пак да зумва?

Camera ZOOM FX или от колегата PROXIMO
Цитирай

Здравейте, отскоро съм с телефона, а и това ми е първият с Андроид. Чудех се има ли друг начин за отговаряне на повикванията, защото ми е много неудобно да слайдвам за да вдигам.
Цитирай

koko_kostov написа:Здравейте, отскоро съм с телефона, а и това ми е първият с Андроид. Чудех се има ли друг начин за отговаряне на повикванията, защото ми е много неудобно да слайдвам за да вдигам.
Има опция в настройките, да се затваря със пауър бутона. Ама за приемане.....

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

splendor написа:
koko_kostov написа:Здравейте, отскоро съм с телефона, а и това ми е първият с Андроид. Чудех се има ли друг начин за отговаряне на повикванията, защото ми е много неудобно да слайдвам за да вдигам.
Има опция в настройките, да се затваря със пауър бутона. Ама за приемане.....
Къде беше тази настройка, че не е намирам?
Цитирай

salsero написа:Къде беше тази настройка, че не е намирам?
settings/accessibility/power button ends call

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

Извинявам се за тъпия въпрос - може ли да се настрои някак телефона да вибрира, когато получавам смс, при тих режим.
Цитирай

koko_kostov написа:Извинявам се за тъпия въпрос - може ли да се настрои някак телефона да вибрира, когато получавам смс, при тих режим.
В настройките на см-сите има опция за вибрация.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

Здравейте.
Искам да попитам дали има начин или приложение с което да рестартирам телефона?
Цитирай

И още един проблем.
От известно време не мога да си синхронизирам контактите с gmail / като въведа нов контакт в телефона не се появява в gmail /.Дава ми някаква грешка със синхронизацията-знака за синхронизация е в червено и има удивителен знак до него.
Опитвам ръчно и пак не става. Какво да направя?
С ISC - андроид съм,ако е важно.

п.п. Всичко друго зададено за синхронизация си се синхронизира без проблем.
Проблем са само контактите.
Цитирай

radiboi написа:И още един проблем.
От известно време не мога да си синхронизирам контактите с gmail / като въведа нов контакт в телефона не се появява в gmail /.Дава ми някаква грешка със синхронизацията-знака за синхронизация е в червено и има удивителен знак до него.
Опитвам ръчно и пак не става. Какво да направя?
С ISC - андроид съм,ако е важно.

п.п. Всичко друго зададено за синхронизация си се синхронизира без проблем.
Проблем са само контактите
Пробвал ли си, да въведеш контакт в самия гугъл в раздела контакти и след това да синхронизираш от телефона.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

splendor написа:
radiboi написа:И още един проблем.
От известно време не мога да си синхронизирам контактите с gmail / като въведа нов контакт в телефона не се появява в gmail /.Дава ми някаква грешка със синхронизацията-знака за синхронизация е в червено и има удивителен знак до него.
Опитвам ръчно и пак не става. Какво да направя?
С ISC - андроид съм,ако е важно.

п.п. Всичко друго зададено за синхронизация си се синхронизира без проблем.
Проблем са само контактите
Пробвал ли си, да въведеш контакт в самия гугъл в раздела контакти и след това да синхронизираш от телефона.


Току що вкарах един контакт в gmail и той автоматично,без да пипам каквато и да е синхронизация след 10 минути ми се появи в телефона.
Обаче обратното не става- от телефона в gmail. Кво става не знам? Помогнете,моля.
Цитирай

Аз не мога да си синкна Facebook акаунта...като дам Add new account и цъкна Facebook нищо не става и ме връща пак там...идеи?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай

plamen031 написа:Аз не мога да си синкна Facebook акаунта...като дам Add new account и цъкна Facebook нищо не става и ме връща пак там...идеи?
Отговор

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)