Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI HONOR 6 /THE FASTEST/ - Инфо, ревю, съдействие при проблеми.

Разбрах как да сменя лаунчъра по подразбиране и въобще всичко по подразбиране.В emui е по-различно.От настройки-приложения-разширени-наст. на приложения по подразбиране и от там стартов панел ако искате да смените лаунчъра,но също може да се смени приложението за обаждане,съобщения,камера,галерия,музика,имейл,браузър и гласово въвеждане.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
Аксесоари

а за honor h60-l02 каква е занимавката да стана с андройд 6 ,че съм още на 4.4.2

sent from honor 6

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Предполагам, както при L04 - първо lollipop и след това 6 за твоята версия.
Някой да знае как може да се прескочи заключения екран на 6-ицата?
Цитирай

l04 е едно симов l02 e с две сим карти и май има разлика.

sent from honor 6

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Има, затова казвам да си потърсиш инсталационни пакети за твоята версия. Като начало прочети това: http://www.patchworkoftips.com/huawei-ho...date/4976/
Който е запознат по-изтънко с версиите да помага!
Цитирай

Имам един проблем,нещо не мога да инсталирам модерн комбат 4.Пробвах една камара апкове,все пише приложението не е инсталирано,не е от апка тъй като други хора пишат че бачка.
Мисля че проблема е някъде в секюрити пача или подписването на апковете,не знам...има ли някакъв начин да се оправи без руут?
За модерн комбата-оправих се частично.При руснаците има 100 апка на 1 версия,единия проработи,евала на тях,но пък той дава невалиден лиценз,което ще рече че не е кракнат...тъпа работа.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Ъпдейтнах си хонора х60-л02 от 4.4.2 на 5.1.1 само ,че деволъпър версията 6.2.1 - от сайта дето го ъпдейтвах пишеше ,че трябва да съм билд б526 - стабилна версия ,ама не.
След това гледам ,че има б532 и б535 от който трябва да се ъпдейтне на б807 - маршмелол-а.
Безопасно ли е от деволъпър версия да сложа стейбъл и коя - 532 или 535?

Оправих се като свалих един ъпдейт файл дето симулира доунгрейд - без реално да прави нищо само рестарт системата е ъпдейтната и ти зарежда пак телефона.
След това направо на б535 и от там на б807 на маршмелоу.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Днеска видях че от хаяуеи са пуснали сорса за 6.0,та може да получим cyanogenmod 13 Big Grin

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Знае ли някой кое приложение или разрешение блокира възможността да не се заключва екрана?
Цитирай

Ако си с 6ца андройд на разрешения пише кое приложение до какво има достъп ,но като цяло виж последните инсталирани

sent from honor 6

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Този номер ми го направи и преди месец. Пробвах всичко писано в нета, без резултат и се наложи да върна фабричните настройки и всичко на ново. Сега пак, а бях на път да го мисля за перфектният телефон. Нямам идея за какво са тия излишни усложнения.
Цитирай

Той си е добър тела някое приложение се ебава

sent from honor 6

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

То е приложение, но кое от 50-ината? Доста е писано точно за това по чужди форуми, дадени са дузина решения, но нищо не помогна. Начина е пак да го зачистя, но е голяма разправия.
Цитирай

Намерих страхотно приложение Theme Editor специално за Huawei. Можеш да промениш дори и софт бутоните, иконите за сигнала, wi fi, абе всичко.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Хубаво-лошо аз на моята дърта каруца не можах да го подкарам ! Bu

Smile
Цитирай

Аз темите от доста време ги знам.Сложих си една пиксел тема,слим лаунчър,ruggon иконки и се получи това:
http://prikachi.com/images.php?images/920/8941920N.png
най-яките теми са от тук: https://plus.google.com/communities/1142...5227891217 от магазина за теми освен хоум скриина нищо не променят.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Повечето са добри, но предпочитам сам да си ги направя

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Поредното разочарование от този вече условно добър телефон. Този път самоволно изключване за втора поредна нощ. Без никакви мои намеси по настройки или съмнителни приложения. Май HiCare направи някакъв самоъпдейт и "грижата" веднага си пролича.
Жалко, поредната марка, която няма да ползвам повторно!
Затвърждава ми се убеждението, че смартфоните не са предназначени за обикновени хора, а за вманиачени индивиди, които живеят в тях. Толкова приказки за процесори, производителност, незнам какво си ... Добре поне, че не ми е гръмнал в джоба, да ме осакати. Засега.
Цитирай

Аз нямам никакви проблеми с изключвания,проблема трябва да е в теб.В момента съм с най-новия Б860 андроид 6.0 и за 3 месеца ползване съм забелязал единствено 2 бъга който карат телефона да се софт рестне:
-понякога когато сложиш музиката на пауза и не затвориш приложението,след което заключиш тела,той се софт рества
-ако влезеш във режим за супер спестяване на енергия,задържиш хоум бутона и се отвори гугъла,когато се пробваш да му влезнеш в настройките оттам-софт ресет.
За сега единствените негативни впечатления са,че за кирин чипсетовете няма почти никакви ромове(единствено имаме моднати стокове,цм11,,миуи 7 и флайм ос 4.5,а напоследък получихме бъгав аосп 6.0 за който се надявам да се подобри в бъдеще,че взе да ми писва от емуи-а) и че няма да получим андроид 7(официално потвърдено е,че от хонърите 4ц,4х,6 и 6 плюс няма да го получат).

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Жалко за Андроид 7! Апарат с параметри за 2016?!?!? Хонор не са кой знае колко много модели, не проблем да разработят и Нуга дори и за всичките си модели! Би било въпрос на ЧЕСТ все пак!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

То и Note 4 е с параметри за 2016,но е модел 2014
Нищо нередно не виждам,ако не помирише Нугата
Цитирай

Не съм съгласен.Вече мина времето на 2 годишните ъпдейти,но производителите не са го разбрали.Виня гугъл,дава пример да си ъпдейтват флагманите само за 2 години и след това да им бият шута,а голяма част от хората купуват телефон когато вече е на година-година и половина модела и почти никакви ъпдейти не получават.Междувременно,айфон 5 дето е от 2012 го ъпдейтнаха до иос 10.Например,много по-тъпо е да знаеш че някои боклуци като мото г4 плей ще получат 7.0 а нашия телефон дето е 2 пъти по-силен няма.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Много точно казано! За три години колко модела Honor са излезли? За това си купуват айфон, и след 5 години си с най-новия софт! В крайна сметка ние не даваме 2 лева за тях! Инвестираме за поне 3-4 години и параметрите на Honor 6 го доказват. Параметрите на Р9 лайт да не са по добри или на Р8? Процесор, РАМ, Дисплей, Камера??? Всичко се крие в Името: Въпрос на HONOR!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Някой може ли да ми каже, защо нямам иконата за заключване на дисплея? Приложението го имам, но го нямам на дисплея. Сложа ли друг какъвто и да е лаучар се появява и работи, на стоковия я няма?!?!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Koя икона точно?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)