Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI HONOR 6 /THE FASTEST/ - Инфо, ревю, съдействие при проблеми.

И.....батрията пада доста, доста по-бързо Smile Тъкмо се бях зарадвал, че зареждам на 3 дни веднъж. Пада около 2 пъти по-бързо. Иначе 3.0 е много красив, интуитивен и приятен за работа.

Prestigio Multiphone 4500 DUO
Цитирай
Аксесоари

моя е от vickmall.com с доста подаръци го пращат.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Reload написа:И.....батрията пада доста, доста по-бързо Smile Тъкмо се бях зарадвал, че зареждам на 3 дни веднъж. Пада около 2 пъти по-бързо. Иначе 3.0 е много красив, интуитивен и приятен за работа.
При мен батерията се държи доста прилично. Тези дни ситуацията е следната: сутрин в 8:30 започва на 100%. През целия ден стоят включени Wi-fi и мобилен интернет едновременно. Ползвам ФБ, Месинджър, малко ровене в интернет, евентуално някое-друго приложение за кратко и 2-3-4 часа слушане на музика от youtube. Резултатът е 40-50% батерия вечерта към 20:30. Ако не тормозя телефона с youtube-а, батерията ще е на поне 80% сигурно.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

Получих си машинката H60-L12, на пръв поглед е доста добре. Забелязах вече някакви бъгове:
1- Използвах зарядното на моето HTC , при което телефона постоянно му светваше и изгасваше екрана и за цяла нощ се зареди до 69% . Пуснах го на неговото зарядно , което подава 2А и не гаснеше и светваше по същия начин.
2- Звукът му е доста калпав, това определено е голям минус.

Не знам вашите впечатления такива ли са ,за тези два проблема.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай

Suffocation, предполагам хард ресет ще реши проблема със зареждането. Ъпдейтни го до последна версия после, но това е доста притеснително.
Звукът към слушалките на мен ми се струва приличен и доста силен. За жалост сравнението ми е само с Prestigio.

Prestigio Multiphone 4500 DUO
Цитирай

Със неговото зарядно няма проблем и зарежда бързо, няма проблем и през USB на компютъра.
За звукът на самия телефон става дума от говорителчето - много слаб и с ниско качество.
Вчера докато човърках камерата забелязах ,че настройките за ISO , баланс на бялото и коригиране на изображението не могат да се пипат, при вас така ли е?
Как го ъпдейтвате до нова версия , като влезна на актуализации , казва ,че е последната.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай

Suffocation написа:Вчера докато човърках камерата забелязах ,че настройките за ISO , баланс на бялото и коригиране на изображението не могат да се пипат, при вас така ли е?
Как го ъпдейтвате до нова версия , като влезна на актуализации , казва ,че е последната.
При мен няма проблем с настройките на камерата, мога да пипам всичко. Ако обаче е на HDR режим май не могат да се пипат настройки.

Може би ъпдейта още не е стигнал до теб, но при мен се появи нормално и само ми изписа, че има ъпдейт до EMUI 3.0.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

Странно за камерата.... , ъпдейта да не е дошъл , защото модела ми е L12. Може за това да го няма още ,не знам.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай

nastykb написа:моя е от vickmall.com с доста подаръци го пращат.
Може ли малко инфо за този магазин, тъй като досега не съм пазарувал от тях - срокове за доставка, комуникация с тях, проблеми и т. н. Благодаря предварително.

Huawei Honor 6 L-02
Цитирай

Поръчах си го през пейпал в четвърък след обяд - демек не работеха вече.
В петък го бяха опаковали и пратили в сингапурските пощи - в понеделник беше пратен за към мен.
След 20дена беше в наща поща - без митница.
Давати си ти тракинг номер - принципно на сингапурските пощи имало отпред или отзад беше 2те букви и от тях зависи колко бързо ти обработят пратката и май доставката ,ама не съм сигурен - моята си беше с от бързата обработка.Доставката беше фрее.Принципно те ти пишат на пратката гифт ,но на лайф чата може да си кажеш номера на поръчката и да ти напишат каквото искаш ти.
Като поръчваш телефона имаш да си избереш флип ковер на нилкин намален.Отделно ти дават силиконов кейс и протектори общо са ми 4броя.
Поръчах си стъклен протектор за отзад пак на нилкин - доволен съм от него.
Имаш си опция да ти инсталират гугъл плей-а още от там.Може и да го рутнат ако искаш.
Гледам бяха го пробвали как работи - имаше проведени разговори от 2те сим карти.
Само дето му беше паднала батерията като си го взех - май го бяха оставили вкл и на малко батерия и за тези 22 дена от поръчката беше му паднала батерията.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Здравейте колеги.И аз си поръчах Honor 6 FDD LTE L-12 Version. Казвате че е възможно да дойде и да няма гугъл плей така ли ? Ако няма как може да се инсталира ?
Цитирай

Ще има инсталиран китайски маркет на телефона - app center
В него влизаш и пишеш гугъл плей - инсталираш и си ти.
Също така има и всичките други неща на гугъл там - като карти ,ютуб , за контактите - каквото се сетиш Wink

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

А най-добре вместо да се мъчиш с китайския маркет,на първата страница на тази тема благодарение на колега има инсталационния файл на гугъл плея.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай

Това с гугъл плей е най-лесното , важното телефона да е наред. Аз вече си използвах и HiSuite , доста добре е направено.ЗА сега съм много доволен от телефона . Единствено не мога да разбера , когато всичко е изключено ,защо дърпа пак доста от батерията.А за младежа по горе , моя телефон дойде за 13 дена и то не за друго за , защото вися в китайската митница 7-8 дена.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай

Zdraveite.
Kupih si honorr 6 i imam edin problem. Kogato bodia razgovor po viber ili skype i natisna butona za videocall vrazkata prekasva. Pri razgovor niama problem. Kak mislite tova softuearen problem na honor 6 li e ili neshto ne e nared s viber / skype? Niakoi drug ima li podoben problem?
Blagodaria predvaritelno za pomoshta ako niakoi se nareme da mi otgovori Big Grin
[note=Модерaтор]4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници".
Правила на форума.[/note]
Цитирай

Колеги,не разбирам защо известията от вайбър и от фейсбук нещо не ми ги показва като ми пишат ... вие имате ли такъв проблем ?Като дам на месинджъра на фейсбука Open chat head да ми седи отвън кръгчето за момент излиза и изчезва после и не ми показва че ми пишат ... трябва да вляза във вайбър или във фейса за да разбера дали са ми писали.
Цитирай

И аз имам сащия проблем. Само от скайп излизат. От вайбьр и фейс не. Ама убии ме не знам защо. А и горния ми проблем остава.
Цитирай

Вайбъра го издокарах.В settings/general/Show viber status icon и вече няма проблем с вайбъра.Но със фейсбука явно софтуерно или от месинджъра нещо трябва да се направи.Може като излезе нов ъпдейт ли нз ..
Цитирай

Проблема е в секюрити ограниченията на phone manager-а. За да работи вайбър, фейс и др. такива трябва да ги пуснете да работят в бекграунд режим. Аз съм спрял всякакви нотификации и ограничения от phone manager-а. По принцип когато се инсталира приложение през app manager-а на телефона те пита дали това приложение е trusted и го слага в white list-а, но когато се инсталират през гугъл маркета го няма това и трябва всяко приложение да си го пускаш поотделно.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай

Проблемът се решава по следния начин: Phone Manager -> Notification Manager -> Dropzones и там давате права на приложенията, които искате.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

Здравейте!
Имам проблем със синхронизирането на контактите в Гугъл акаунта, изписва "Синхронизирането понастоящем среща проблеми. Ще продължи скоро", и така вече месец. Другите приложения като календар, диск, подробности за хора и т.н. се синхронизират коректно.
Някой има ли идея къде е проблема?

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай

Влез си в каунта на gmail и виж от там - ще ти е по лесно.
За разрешенията - трябва да зададетот Защитени приложения , кое да работи , когато се изключи екрана.
На мен от скоро започна да ми прави друга мизерия.Когато играя нещо или гледам видео ми изгасва екрана след определеното време за изключване, а по принцип при такива гледания на клип и игри не би трябвало да гаси.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай

Момчета продавам чисто нов черен алуминиев кейс за хонор 6 + подарък преден скрийн протектор.Цена 20лв.
Цитирай

Изпробвах телефона за DTS звук , оказа се , че не поддържа , въпреки че има бутон за вкл/изкл на този тип звук.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай

Та вчера реших да се ъпдейтна през wi-fi до емуй 3 ,че си седях на билд 117 :Д
Това с ако си с записан тел.номер с +359 се оправя с рут и малко ръчкане в две папки да си смениш от cn на bg
Ама ако го рутна после като излезне нова версия пак ли трябваше да го ънрутна?
Че ако трябва рут - оправяне на това с номерата ънрут за ъпдейт и пак същото по-добре да си оправя телефонния указател с един ден игра :Д
2рия по интересен случай е ,че на билд 117 - телефона ми се зареждаше за 2ч макс дори и от под 10% - вчера от 20% до 100% - 3ч.
Сега от на 50% го слагам на зарядното и ми пише за 2 и 30мин ще се зареди....
В началото един колега се оплакваше от бавно зареждане дори и без да е на емуй 3.
При вас как се зарежда?
И ако му дам едни фабрични настройки - ще се оправи ли ,че иначе като гледам всичко си ми работи без проблеми в телефон приложения игри след ъпдейта.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)