Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI HONOR 6 /THE FASTEST/ - Инфо, ревю, съдействие при проблеми.

(2015-01-08, 13:11:19)mrasnikavip написа:  
(2015-01-08, 11:36:12)skvelichkov написа:  От доста време се мъча да вържа контактите от указателя с ФБ, но не мога да намеря как става. Някакви идеи?

И при мен е така!Само няколко контакта са синхронизирани може би защото е видяло че имат сходни мейли или не знам как се е получило.Но някой ако има идея нека сподели как го е направил!

Случайно видях в една тема тази програма и с нея оправих нещата автоматично + малко ръчно за акаунтите, които не можа да разпознае: https://play.google.com/store/apps/detai....syncmeapp

Само внимавай какво иска да прави програмата, че едното нещо, което искаше беше да трие контакти (незнайно защо) и го отрязах, а му дадох само да вземе информация и да модифицира контактите.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-14, 10:20:42)skvelichkov написа:  
(2015-01-11, 02:19:03)Godkill написа:  Здравейте на всички!

От няколко дни гледам офертите из сайтовете и търся надеждните продавачи.
Някой имал ли е проблем при доставката от Китай по нормални пощи(Сингапурски поши и т.н.), или използвате куриерите?
Малко съм скептично настроен какво ще ми пристигне през родната ни поща и дали пакета няма да е вече изпразнен по пътя.
Единственото нещо, което знам е че през DHL  е почти сигурно, че ще ме обмитят с 20%, а през нормалното(макар и дълго пътуване на пратката), може и да се мине метър.
Ще съм благодарен за съвет, може и на личен!

Благодаря предварително и поздрави!

Здравей,

Аз нямах проблем с поръчката на моя телефон от huaweimobileshop. Пристигна със Сингапурските пощи. По принцип всички пратки над 15 долара минават през митница. С куриерите това е задължително, а с пощите е възможно да се мине между капките. Чувал съм, че понякога и пратки на по-ниска стойност спирали и искали разпечатка на плащането, за да се види реалната стойност, защото знаят че хората са се изучили да пускат всичко на ниска стойност.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Тази сутрин като пуснах интернета на телефона и се обнови. Вече е версия H60-L02V100R001CHNC00B310, но не знам какви са промените, защото информацията е на китайски Bu

При мен също се ъпдейтна до B310. Единствената разлика, която забелязвам засега е, че йероглифите след номера при повикване вече не се появяват. Пише си Bulgaria. Мислех да го руутвам само заради тези йероглифи, но по-добре, че ме домързя. Big Grin
Цитирай

Сега тествах при мен. Помолих един приятел, чиито номер е запаметен в контакт, да ми звънне и ми излизат йероглифи. В същото време си звъннах от другия телефон, който не е запаметен в Huawei-а и ми изписа Bulgaria. Реших да запиша съответния номер в указателя и да звънна пак => йероглифи. Изтрих номера от указателя и пак звъннах => йероглифи. След рестарт на телефона ми изписва Bulgaria. Записах телефона в указателя и пише йероглифи. След рестарт на телефона вече не изписва нищо като държава (нито Bulgaria, нито йероглифи) Bu

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

След рестарт при мен вече не изписва "Bulgaria", а "България". Освен това забелязах, че резултата в Antutu се е вдигнал с близо 3000 точки.
Цитирай

(2015-01-19, 22:04:47)bobivr33 написа:  След рестарт при мен вече не изписва "Bulgaria", а "България". Освен това забелязах, че резултата в Antutu се е вдигнал с близо 3000 точки.

Май ще взема да направя един ресет и да видя какво ще стане.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

И аз вече мога да се похваля с ново притежание!
Досадно излиза всеки път логото на "China Unicom", но ще се свикне.
След ъпгрейд по трудния начин(не искаше да се ъпгрейдва през Wi-Fi), нещата са много по-различни, йероглифите намаляха, но когато го поразгледам още по-обстойно, ще споделя и повече!

Поздрави! 

Gsmart G1317D=>Samsung Galaxy S=>Sony Xperia P=>Huawei Honor 6(H6-L02) EMUI 4.0.3=>Xiaomi Mi A2 Lite
Цитирай

Китайските ги дейнсталираш.За клавиатурата съм свалил клавиатурата на андройд Л - има я в програми.
А за прехвърлянето не знам имам карта с памет 32ка клас 10 - качвам си филми спокойно.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2015-01-22, 00:17:01)nastykb написа:  Китайските ги дейнсталираш.За клавиатурата съм свалил клавиатурата на андройд Л - има я в програми.
А за прехвърлянето не знам имам карта с памет 32ка клас 10 - качвам си филми спокойно.

Благодаря за отговора, оправих се!
След ъпдейта можех да ги деинсталирам, а и проблема с прехвърлянето на големи файлове се оправи!
Само имам лек проблем с синхронизирането на контактите с gmail, или по-скоро липсата на синхронизация. 
Закачил съм си акаунта, дава ми само две опции за синхронизация, но не се изтеглят никакви контакти.
Ще съм благодарен на малко помощ и съвет!

Поздрави!

Може ли някой да ми даде съвет как си синхронизирахте контактите с google? Как се закача към контакти друг акаунт за синхронизация, различен от Хуавей Клауд(който ми дава, че не е достъпен за моя регион).
Нещата тук не са като на нормален андроид и срещам трудност. С Емуи 3.0 версия B310.

Благодаря предварително!

Gsmart G1317D=>Samsung Galaxy S=>Sony Xperia P=>Huawei Honor 6(H6-L02) EMUI 4.0.3=>Xiaomi Mi A2 Lite
Цитирай

Здравейте на всички!
След тотално омазване на телефона, превръщайки го в полутухла, благодарение на така услужливия съпорт на братския китайски народ, изпаднах в лека немилост, която приключи току що. Споделям двата варианта, които могат да се ползват при тотално омазване на системата:
http://forum.xda-developers.com/honor-6/...st58395045
https://www.youtube.com/watch?v=w1s801ozuuk

Дано помогнат в нужда!

Поздрави!

Gsmart G1317D=>Samsung Galaxy S=>Sony Xperia P=>Huawei Honor 6(H6-L02) EMUI 4.0.3=>Xiaomi Mi A2 Lite
Цитирай

Аз ударих един ресет на телефона, но проблемът с йероглифите на държавата при обаждане си остана. Засега няма да се занимавам повече с него и си го оставям както е.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

(2015-01-26, 14:31:49)skvelichkov написа:  Аз ударих един ресет на телефона, но проблемът с йероглифите на държавата при обаждане си остана. Засега няма да се занимавам повече с него и си го оставям както е.

Проблемът с йероглифите няма да се оправи самичък.Просто трябва рут на телефона и пипане на малко файлове.Описано е как става в руския форум.В предните страници има линк към него.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай

Проблема е при него само засега - ъпдейтнах се до емуй 3 с йероглифите си бях.Не ми работеше хоум бутона след един самоволен рестарт - фабрични настройки и всичко заспа.После дойде най-новия ъпдейт - инсталирах го и вече нямах йероглифи - без нови рестарти или фабрични настройки.Л-02 е телефона - не е уником версия.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Здравейте, колеги! В момента ползвам P7, но мисля да минавам във вашата група понеже ми трябва телефон с 2 сим карти. Изчетох целия раздел за Honor 6 и останах малко объркан от мненията! С две думи искам да попитам Заслужава ли си парите този телефон? От P7-то съм много доволен, но него съм го взел от Теленор и е направен за БГ. Благодаря Ви!

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

От 3 седмици ползвам L02 версията и съм изключително доволен. За парите си е идеален според мен. Ако имаш някакви конкретни въпроси или желания за някакъв тест съм насреща.
Все още не съм се решил да мина на EMUI 3.0, защото по форумите се оплакват, че доста повече яде батерията което си е нормално ( безплатен обяд няма Smile ).
Цитирай

Аз съм качил моя на EMUI 3.0 и съм доволен, като оплакване от батерия нямам. Искам да попитам доволни ли сте от камера, бързо ли фокусира и как снима? И доволни ли сте от бързината му при отваряне на някой сайт или фейсбук?

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

(2015-01-28, 00:34:59)doctorat написа:  От 3 седмици ползвам L02 версията и съм изключително доволен. За парите си е идеален според мен. Ако имаш някакви конкретни въпроси или желания за някакъв тест съм насреща.
Все още не съм се решил да мина на EMUI 3.0, защото по форумите се оплакват, че доста повече яде батерията което си е нормално ( безплатен обяд няма Smile ).

EMUI 3.0 не яде повече батерията.Ядеше я бета версията на 3.0.С  официалните няма такива проблеми.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай

(2015-01-26, 14:31:49)skvelichkov написа:  Аз ударих един ресет на телефона, но проблемът с йероглифите на държавата при обаждане си остана. Засега няма да се занимавам повече с него и си го оставям както е.
Аз съм с Уником-ската версия и след като го оттухлих, инсталирах ъпдейта(EMUI 3.0/B310) и имаше йероглифи, направих фактори ресет и всичко си е О.К. Йероглифи няма никъде, държавите си се изписват на латиница(използвам английски като език на телефона). Проблеми никакви и изцяло доволен.
Батерията ми заминава за два дни, сериозни разговори и постоянно включена мобилна мрежа и Wi-Fi, проверка на мейли Вайбър и т.н. Сега съм на 50% и 21 часа от както е на батерия.

Поздрави!

Gsmart G1317D=>Samsung Galaxy S=>Sony Xperia P=>Huawei Honor 6(H6-L02) EMUI 4.0.3=>Xiaomi Mi A2 Lite
Цитирай

Има и п7ца с две сим карти ,но 2рия слот е едновременно или за сим карта или за сд-карта.
Ест ще му пада повече батерията на п7 с две сим карти.На хонора процесора му е по-добър и нямаш ядове с програми и тем подобни.Допреди няколко месеца се оплакваха ,че фейсбука лагва бавно се отваря и др.доста хора с др телефони - аз не забелязъх подобни неща.
Като цяло хуавей имат доста добри двусимови - хонора е за предпочитане заради слота на сд картата.Новите модели са прецакани малко с това 2рия слот да е и за сд карта.Така е и на хонор 6 +.
И хонор 4х г7 са добри телефони - просто са с занижени характеристики и по-ефтини ест.
Ти си реши.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Да спрял съм се на хонор понеже е с най-добри показатели. Благодаря Ви, тези дни правя поръчката и скоро ще съм във Вашия отбор. Да видим после какво ще правя с тези йероглифи!

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

(2015-01-28, 19:04:03)honda_cbr написа:  Да спрял съм се на хонор понеже е с най-добри показатели. Благодаря Ви, тези дни правя поръчката и скоро ще съм във Вашия отбор. Да видим после какво ще правя с тези йероглифи!

При мен йероглифите изчезнаха след ъпдейт до 3.0 на EMUI, фактори ресет и всичко е наред. Без фактори ресет йероглифите си ги има, нямам си и идея какво се променя след ресета, но изчезват и не се появяват повече. Няма какво да се притесняваш от тях. Аз съм с Уникомска версия, йероглифи няма, лагове нямам на нито едн апрограма, всички гуугъл сървисес си работят перфектно, фейсбуук, гмейл и т.н. Единствено трябва д аактивираш статуса на вайбър, за да получаваш известия, че някой ти пише, или звъни на мига, в противен случай ще седи на стенд бай(заспал), докато не го стартираш от иконата.
Ще останеш доволен от машината, двете сим карти работят перфектно и са си активни едновременно, което е страшен плюс.
Единственото при мен е, че до сега не съм видял да иконата на 3G, когато използвам мобилна мрежа, но връзката си е бърза и без проблемна.

Ако имаш трудности ще помагаме!

Поздрави!

Gsmart G1317D=>Samsung Galaxy S=>Sony Xperia P=>Huawei Honor 6(H6-L02) EMUI 4.0.3=>Xiaomi Mi A2 Lite
Цитирай

(2015-01-29, 10:09:17)Godkill написа:  
(2015-01-28, 19:04:03)honda_cbr написа:  Единствено трябва дa активираш статуса на вайбър, за да получаваш известия, че някой ти пише, или звъни на мига, в противен случай ще седи на стенд бай(заспал), докато не го стартираш от иконата.

Колега, какво имаш в предвид 'активираш статуса на вайбър' ?

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай

(2015-01-29, 21:40:34)stobi написа:  
(2015-01-29, 10:09:17)Godkill написа:  
(2015-01-28, 19:04:03)honda_cbr написа:  Единствено трябва дa активираш статуса на вайбър, за да получаваш известия, че някой ти пише, или звъни на мига, в противен случай ще седи на стенд бай(заспал), докато не го стартираш от иконата.

Колега, какво имаш в предвид 'активираш статуса на вайбър' ?

Влез в настройките на самия Вайбър, отиваш на "General" и даваш отметка на "Show Viber status icon", но преди това трябва да дадеш разрешения на програмата от сетингите на телефона, кои приложения да са ти активни и да ти пращат известия.
При мен така се оправиха нещата. Ако има още нещо ще се опитам да помагам!

Поздрави!

Gsmart G1317D=>Samsung Galaxy S=>Sony Xperia P=>Huawei Honor 6(H6-L02) EMUI 4.0.3=>Xiaomi Mi A2 Lite
Цитирай

Да правилно го е описал Godkill. При мен правеше проблеми преди, но като го нагласих и от сетингса на телефона е ок.

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

А верни ли са ви часовниците?Днес установух ,че моя е с 5мин назад.Не е гасен падала батерията та да се изкл телефона.
Зададено е да се сверява автоматично от мрежата.Глася го колкото си е часа и като вкл пак автоматичното сверяване пак си се връща 5мин назад.На теленор съм като главна карта и на нея ми е интернета.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2015-01-27, 08:40:01)ovchara написа:  
(2015-01-26, 14:31:49)skvelichkov написа:  Аз ударих един ресет на телефона, но проблемът с йероглифите на държавата при обаждане си остана. Засега няма да се занимавам повече с него и си го оставям както е.

Проблемът с йероглифите няма да се оправи самичък.Просто трябва рут на телефона и пипане на малко файлове.Описано е как става в руския форум.В предните страници има линк към него.

При мен пък се оправи без root след инсталиране на B 310.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)