Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi4 обявен официално и наличен в Ibuygou

@head, ако пратката е от европейския склад - няма такси, ако директно от Китай - ще има.Smile

 
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
Да попитам, мога ли да разчитам на оригинален телефон, ако поръчам от xiaomi shop bg?
Четох, че са партньори на buygou.

Благодаря!
Цитирай

Искам да благодаря на колегата NoMaD, заради който от утре ще се сдобия с Mi4! Поръчах го от cbuygo.com и ми казаха, че утре ще е при мен. Явно съм взел последната бройка, защото в сайта им вече пише изчерпан. Дано сайта е сигурен и всичко да е наред!!!
Цитирай

@daesoner, със здраве да го ползваш като дойде и чакаме първите ти впечатления от него! Smile

@KM*, засега бих изчакал с поръчка оттам - имат представени стоки, които все още не са налични, както и при поръчка на MI4 с памет 16 GB и 64 GB ми каркулира една и съща цена, което, поне за мен, е малко странно! Бих изчакал за първи мнения за сайта, стоката и плащане. Cool

 
Цитирай

Писах им мейл. Отговориха, че в момента не е наличен Mi4, 64 GB. Ще го заявят в следващата си поръчка и ще ми пишат, когато е наличен в сайта - към края на месеца. 
Чудя се още...
Цитирай

@KM, а като им писа, не ги ли попита за цената на тази версия? Сигурен съм, че цифрата ще е друга. Най-вероятно ще ти предложат само бял цвят, LTE версия, защото нея съм я виждал да се предлага по другите сайтове, виж черен цвят - не.

 
Цитирай

Предполам това ми предлагат:
http://www.xiaomishop.bg/телефони/Xiaomi-Mi4

Мрежата е WCDMA. Аз по принцип искам бял. Всъщност предпочитам розов, но няма  Smile .
За цената - в сайта е 651 лева. Попитах за доставката - около 6 лева с Еконт.
Цитирай

@KM*, ами то и 16gb е на същата цена - нещо не се връзва.

 
Цитирай

Цената на версията с 16gb е с 58лв. по-ниска
Цитирай

Сега са го променили!
Цитирай

Да, писах им и го оправиха.
И само черен имат в наличност.
Цитирай

Ако е така, е доста е добра оферта за цената си.

 
Цитирай

Защо има толквоа малко стоки в EU DIRECT в ibuygo. От седмица има само 1+2 и кейсчета и слушалки ?

Xiaomi Mi a1
Цитирай

@head, тази опция при тях е отскоро и затова стоките като избор са още малко.

 
Цитирай

Aз вчера си поръчах от тук https://www.fastcardtech.com/goods.php?u...7&id=12120
Телефоните им са оригинални а и сега тече промоция на Mi4.
Платих 5$ за да мине през Холандия и 6$ за PayPal такси.Общо ми излезе 225$
В сайта предлагат и различен цвят задни капаци които пак са на промоция.
Цитирай

Миналата седмица поръчах един 64ГБ като сделката стигна до плащане което не се реализира на финала. Сделката стои и чака плащане. Реших да се откажа защото прецених че ще с митото ще ми е скъпо. Писах на сайта и в същия момент поръчах друг телефон но от ЕУ Директ, но при поръчката не съм разбрал къде да отметна да е от ЕУ склада. Платих и гледам на ордера пише с ДЛчел от Китай. Писах пак че се отказвам ако е от Китай. И за двата отказа сайта отговори автоматично че ще се разгледат но до сега нищо. Стоят си в сайта, единият чака плащане а втория платен.  Първият отказ е от петък през нощта а вторият от понеделник. 
Имате ли идея какво следва и по двата казуса, че ми е притеснено и трябва ли да правя нещо. Също и това че сделките са през Пей пал.
Цитирай

@io6o, ще започна отзад напред.Smile Това, че си платил с Paypal да не те притеснява, сигурен начин е за плащане и ако се наложи, парите ще ти бъдат възстановени, макар и със забавяне. Сега за EU Direct. Поръчка може да се направи само за стоки, които са в този раздел. В случая си поръчал нещо, което не се предлага директно от европейски склад, затова системата те е калкулирала като опция с доставка с DHL от Китай.  Имаш пуснат ордер и имаш ID на транзакцията нали? Пиши им на съпорта support@ibuygou.com или тук : http://helpdesk.ibuygou.com/support/login, ако имаш достъп. Напиши им, че имаш пусната при тях поръчка,(посочваш № на ордера и транзакцията) и би искал, ако е възможно, да ти я пуснат през EU. Стойността на услугата е 43$. Ако си съгласен, ще ти пуснат линк за доплащане до тази сума. Това е. Ще получиш трек номер за проследяване на пратката. Поръчката ще престигне по-бавно. Eдна седмица до Spanish warehouse, оттам още толкова до България. За отказ на другата поръчката просто им пишеш, че не я искаш. Успех!

 
Цитирай

(2015-08-18, 08:29:18)NoMaD написа:  @io6o, ще започна отзад напред.Smile Това, че си платил с Paypal да не те притеснява, сигурен начин е за плащане и ако се наложи, парите ще ти бъдат възстановени, макар и със забавяне. Сега за EU Direct. Поръчка може да се направи само за стоки, които са в този раздел. В случая си поръчал нещо, което не се предлага директно от европейски склад, затова системата те е калкулирала като опция с доставка с DHL от Китай.  Имаш пуснат ордер и имаш ID на транзакцията нали? Пиши им на съпорта support@ibuygou.com или тук : http://helpdesk.ibuygou.com/support/login, ако имаш достъп. Напиши им, че имаш пусната при тях поръчка,(посочваш № на ордера и транзакцията) и би искал, ако е възможно, да ти я пуснат през EU. Стойността на услугата е 43$. Ако са съгласен, ще ти пуснат линк за доплащане до тази сума. Това е. Ще получиш трек номер за проследяване на пратката. Поръчката ще престигне по-бавно. Eдна седмица до Spanish warehouse, оттам още толкова до България. Успех!
Писах така ама не са отговорили още а вторият го имаше с опция за Е директ но при поръчката не съм отбелязал като мислех че е по подразбиране . Сега в офертата няма вече за Е директ. Ще изчакам за отговор.
Отговориха. Едната я птмениха а за другата ще изчакам седмица и ще доплата 24 долара за Е директ.
Благодаря ти

(2015-08-17, 21:19:32)ndd написа:  Aз вчера си поръчах от тук https://www.fastcardtech.com/goods.php?u...7&id=12120
Телефоните им са оригинални а и сега тече промоция на Mi4.
Платих 5$ за да мине през Холандия и 6$ за PayPal такси.Общо ми излезе 225$
В сайта предлагат и различен цвят задни капаци които пак са на промоция.
Защо предлагат към телефона карта памет като няма слот. Може ако мине номера за некой лев отгпре
Цитирай

Крайният резултат.
Един месец чакане и дойде телефона точно като офертата. Оригинален.

43 долара за транспорт общо през ЕУ склад
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)