Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi4 обявен официално и наличен в Ibuygou
#51

http://****/community/index.php?posts/11385
Mi Center
"
dspasov, post: 11385, member: 2107 написа:В новия им сайт цената на доставката си е 23 $ с DHL. За справка страницата им във facebook - http://staging.ibuygou.com/
"

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги, за черния цвят нещо да се чува, кога ще се предлага, някой да знае нещо? :unknw:

 
Цитирай
#53

krassiy написа:http://****/community/index.php?posts/11385
Mi Center
"
dspasov, post: 11385, member: 2107 написа:В новия им сайт цената на доставката си е 23 $ с DHL. За справка страницата им във facebook - http://staging.ibuygou.com/
"
Да, но там пък не е на намаление и е 415 долара, докато аз го поръчах на 390 снощи. Така че, май в момента е все тая.
За цената на доставката ги тормозих и вчера постнах отговора им в другата тема.
Ще го копна и тук за инфо:
Цитат:I get the point,because we can't choose the HK dhl these days as recently our local customs tracked down several batches llegally Smuggle items,
so they check every export parcel strictly now and it will cause 5-7 days delay
09:34:18
so we choose the another Continental dhl
09:34:36
it may cost more than the Hk dhl
09:35:02
But only for these days, maybe you can make an order next week
09:35:21
it seems everything will be ok next week
Цитирай
#54

ZinedineZidane написа:Да, но там пък не е на намаление и е 415 долара, докато аз го поръчах на 390 снощи. Така че, май в момента е все тая.
М-да, това че няма намаление ми е убягнало.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#55

Колеги, проблемът с доставката изглежда е решен. Вследствие на това, което им писах като мейл онзи ден са се раздвижили и са коригирали цената.
В момента вече е 29 долара. Само където аз се прецаках, поръчвайки вчера...

Това е, което съм получил като отговор на запитването си:
Цитат:Dear customer,
We will adjust the price latter
Pls try to make a order this afternoon and if you have any other question pls contact me

Have a nice day!
Bella
ibuygou team
Цитирай
#56

29$ само за телефон или за поръчката, която е възлизала на 33$ предходната седмица? Имам предвид този пост: https://www.androidbg.com/forum/post1235...l#p1235517

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#57

krassiy написа:29$ само за телефон или за поръчката, която е възлизала на 33$ предходната седмица?
29 $ е за същото, което поръчах вчера на 45. Т.е. 16 долара са намалили.
В случая 29 долара е цената, независимо дали поръчаш само телефон или телефон (в случая с бонус калъф), гривна и протектор (както направих аз).
Иначе за тази поръчка, която беше 33 долара миналата седмица, в момента излиза на 34 долара, т.е. почти същото.

Просто ме заблудиха, защото запитването, на което получих горния отговор беше от онази вечер и ми отговориха тази сутрин. Инфото от live chat, което беше съвсем друго и което ме подведе да поръчам вчера беше от вчера сутринта. Тъпо се получи, а въобще не ми е минало през акъла, че след отговора от чата, ще има съвсем друг от запитването ми...
Цитирай
#58

ZinedineZidane написа:29 $ е за същото, което поръчах вчера на 45. Т.е. 16 долара са намалили.
В случая 29 долара е цената, независимо дали поръчаш само телефон или телефон (в случая с бонус калъф), гривна и протектор (както направих аз). Иначе за тази поръчка, която беше 33 долара миналата седмица, в момента излиза на 34 долара, т.е. почти същото.
29$ е само за България и Словакия. :unknw: Остава известното чувство на горчилка, защото е с 5$ повече отколкото за някои съседни EU-държави:
- 24$ за Румъния, Унгария, Чехия, Австрия, Германия, Франция, Швеция, Холандия, Белгия, Финландия, Естония, Великобритания, Дания, Испания, Италия, даже Швейцария, която не е в Европейския съюз;
- 23$ за Словения и Норвегия (Норвегия не е в Европейския съюз);
- 25$ за Литва, Латвия, Ирландия, Кипър;
- 26$ за Хърватска.
Дано да ти върнат тези 16$ и да си ползваш телефона със здраве.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#59

Благодаря ти, колега! Хубавото е, че се оказват доста разбрани. Даже ми предложиха refund, но за мен не е оферта, защото веднъж вече се набутах с таксата на paypal и да правя втора поръчка няма особен смисъл. Ще ми излезе същия разход накрая. Но пък успях да си изискам още едно калъфче за разликата в цената и стана перфектно.
Цитирай
#60

ZinedineZidane написа:Благодаря ти, колега! Хубавото е, че се оказват доста разбрани. Даже ми предложиха refund, но за мен не е оферта, защото веднъж вече се набутах с таксата на paypal и да правя втора поръчка няма особен смисъл. Ще ми излезе същия разход накрая. Но пък успях да си изискам още едно калъфче за разликата в цената и стана перфектно.

Превалутирането на PayPal е разисквано много тук и как да се избегне!
Просто го споделям още веднъж, защото гледам че продължава да има колеги, които не обръщат внимание при покупка на скритите подводни камъни в екстрите на Paypal! Smile

http://www.1lev.com/paypal-valuten-kurs.htm - за справка примерно тук при сърч в Google! :thumbup: :cheers:

[Изображение: paypal-conversion-options.jpg]
Цитирай
#61

Да, колега. Напълно си прав, но просто да има кой да чете. Аз прочетох ама пост фактум. :wall: Дотогава не бях чел тези теми, а и paypal съм ползвал малко и не съм се задълбочавал никога. Както се казва, всеки си плаща за глупостта.
Цитирай
#62

ZinedineZidane написа:Даже ми предложиха refund, но за мен не е оферта, защото веднъж вече се набутах с таксата на paypal и да правя втора поръчка няма особен смисъл.
При Refund PayPal си удържат 1% от сумата, при 16$ ще е 0.16$. Аз не бях разбрал, че става въпрос за обирджийското им превалутиране.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#63

krassiy написа:
ZinedineZidane написа:Даже ми предложиха refund, но за мен не е оферта, защото веднъж вече се набутах с таксата на paypal и да правя втора поръчка няма особен смисъл.
При Refund PayPal си удържат 1% от сумата, при 16$ ще е 0.16$. Аз не бях разбрал, че става въпрос за обирджийското им превалутиране.
Те искаха да ми refund-нат цялата поръчка и да правя нова. А не само 16 долара. Затова и не приех.
Цитирай
#64

NoMaD написа:Колеги, за черния цвят нещо да се чува, кога ще се предлага, някой да знае нещо? :unknw:
Питах ги на официалния им сайт и казаха че и те не знаят кога ще почнат да продават черен,поне за сега няма информация
Цитирай
#65

От xiaomi world казаха края на октомври

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай
#66

Току що влязох в ibuygou да поръчам Mi4, доставката с DHL ми я показва 59$ ! При мен ли има някакъв проблем?

А за MI Wireless Router Mini доставката е 69$.
Цитирай
#67

milstan написа:Току що влязох в ibuygou да поръчам Mi4, доставката с DHL ми я показва 59$ ! При мен ли има някакъв проблем?
Колега, има някакви драми с тия доставки напоследък. Постоянно ги променят. Ако искаш им пиши изрично да я намалят.
А ако не, можеш да поръчаш и от тук. Доставката е 23 долара, но цената е 415.
Цитирай
#68

Извинявам се за двойния пост, но нямам права за редакция на предишния.

Ако някой не е проверявал скоро, Mi4 в момента е на 389 долара с 25 долара DHL. Т.е. може смело да налазвате. Tooth
Цитирай
#69

На 05.10.14:
- Mi4 в на 389 USD и 59 USD за DHL (До Румъния, Унгария и т.н.-24 USD с DHL);
- Mi4 +Ми банд-69 USD (До Румъния, Унгария и т.н.-28 USD с DHL);

На 06.10.14 след чата на gerak:
- Mi4 в на 389 USD и 30 USD за DHL (До Румъния, Унгария и т.н.-24 USD с DHL);
- Mi4 +Ми банд-40 USD (До Румъния, Унгария и т.н.-28 USD с DHL);

Свалиха до България, но качиха за Хърватия от 25 на 39 USD, а Словения от 23 на 59 USD (няма празно!), така че сега
е техен ред да реват (докато пак вземат да извъртят нещата към нас).

На 07.10.14:
- Mi4 в на 389 USD и 25 USD за DHL (До Румъния, Унгария и т.н.-24 USD с DHL);
- Mi4 +Ми банд-40 USD (До Румъния, Унгария и т.н.-28 USD с DHL);
т.е., не са 59, но още не са изравнени.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#70

От 15.10 пускат новия сайт може там всичко да се оправи... :unknw:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#71

dp4u4umi6ev написа:От 15.10 пускат новия сайт може там всичко да се оправи... :unknw:

този сайт http://staging.ibuygou.com/ или ще пускат по нов >?
Цитирай
#72

masters007 написа:
dp4u4umi6ev написа:От 15.10 пускат новия сайт може там всичко да се оправи... :unknw:

този сайт http://staging.ibuygou.com/ или ще пускат по нов >?
Да този ,сега е в тестов стадии доколкото четох/разбрах.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#73

dp4u4umi6ev написа:
masters007 написа:
dp4u4umi6ev написа:От 15.10 пускат новия сайт може там всичко да се оправи... :unknw:

този сайт http://staging.ibuygou.com/ или ще пускат по нов >?
Да този ,сега е в тестов стадии доколкото четох/разбрах.

Да наистина е така.Явно ще го пуснат официално на 15 този месец Smile
Цитирай
#74

Вчера за Mi4, стъкло и кейс - 50 $ за DHL. Писах им - казаха сори :wall:
И без това не исках бял Mi4 та ме отказаха набързо. Ще чакам черния в началото на другия месец с нормална цена за DHL.

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#75

Странно, на мен и вчера и днес и преди 2 дена ми изкарва 25 долара с DHL...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)