Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi4 обявен официално и наличен в Ibuygou

(2015-07-01, 11:43:55)rdlegy написа:  АКо поръчам телефона от xiaomiforsale, - http://www.xiaomiforsale.com/en/phones/1...olor-black
Ще имам ли проблеми с митница? Доколкот знам от Европа не се спират пратките на митница. Цената също е добра за 2гб вариант.

Няма да имаш проблем с митница, но в момента по изгодно е да поръчаш от ibuygou.com
От вчера са с обновен сайт и имат добри отстъпки по този случай, ако го поръчаш с EU Direct телефона ще пристигне от Европейския им склад съответно пак няма да има проблем с митница.

Горе долу на тази цена излиза 3GB версия.
Цитирай
Аксесоари

(2015-07-01, 11:43:55)rdlegy написа:  АКо поръчам телефона от xiaomiforsale... Цената също е добра за 2гб вариант.
И за какво ти е тази орязана версия? По добре си поръчай устройството с 3gb от ibuygou. Visslar

 
Цитирай

С кое е орязана? Само 1гб рам по-малко има и това за мен не е никакъв проблем
Цитирай

@rdlegy, тук вече споменаха, че версията е за Индия, не се знае какво може друго да му е орязано в случая, но въпреки това избора си е изцяло твой. Smile

 
Цитирай

Бе нещо се зарибих по тези Xiaomi-та. Казват, че били много качествени. Имам малко въпросчета:
-Каква е пластмасата на гърба на черния Ми4? Матова, хлъзгава, лъскава като на ЛГ Г2 или яка като на Нексус 5-цата :Big Grin? . В интерес на истината малко се изненадах, че гърба на Ми4 е пластмасов в предвид изцяло металния Ми3(или се бъркам?).
-Има ли лесен и официален начин за превключване на AOSP? Фен съм на чистия Андроид и не знам дали бих свикнал евентуално на MIUI.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

@mita6ki9, още ми стои в кутията, чакам за калъфите, иначе капака е лъскав, отпечатъци остават при ползване, но лесно и се изтриват. Само рамката му е от алуминий. За другото не знам, още не в експлоатация. Smile

 
Цитирай

(2015-06-26, 19:31:00)NoMaD написа:  @bobyn, черен отвсякъде и мисля, че е на сметка като се има впредвид, че тук цената започва от 750 лв. и стига до 900 лв. за черния при нашите търгаши. На мен ми излезе само...341 евро. И за да не бъда голословен :

Здрасти NoMaD, това 340 евро не е ли много...
да не е $ ?
Цитирай

@dcv74, ами това е с платена гаранция 1 г., застраховка + доставка 43$. Осталатото е цената на устройството.Smile

 
Цитирай

Гаранцията я видях, застраховката как се случва?


mod edit: Забранено е цитирането на предното мнение.  Използвай @NoMaD, например, за да обърнеш внимание на човекът от предния пост!
Цитирай

@mita6ki9 - погледни Mi 4i. Taм гърба е защитен от хлъзгане и повърнхността се почиства лесно от всичко.
Освен това би трябвало да има чист Lolipop(АOSP или CM12) за него по форумите.
Цитирай

(2015-07-02, 13:32:31)dcv74 написа:  Гаранцията я видях, застраховката как се случва?
Ами тя не скъпа, пътна застраховка в случай че се изгуби пратката по пътя, около 2 евро е. Smile

 
Цитирай

(2015-07-02, 11:33:10)mita6ki9 написа:  В интерес на истината малко се изненадах, че гърба на Ми4 е пластмасов в предвид изцяло металния Ми3(или се бъркам?).

Бъркаш,Mi 3 не е метален,рамката е от магнезиева сплав а задния панел е от качествена здрава пластмаса.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай

Колеги, а защо според вас не искат все още да стъпят официално на световния пазар, след като пазара на смартфони в Китай е малко в застой, а те са номер едно там? Много други китайски производители с по-малко продажби излязоха вече на световния пазар? Аз също ги харесвам и ще е хубаво да се случи!

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

И аз това се чудя и според мен е заради патентите. Ще изядат доста дела ако излязат на американския и европейския пазар официално. 

(2015-07-02, 18:12:07)masterping написа:  
(2015-07-02, 11:33:10)mita6ki9 написа:  В интерес на истината малко се изненадах, че гърба на Ми4 е пластмасов в предвид изцяло металния Ми3(или се бъркам?).

Бъркаш,Mi 3 не е метален,рамката е от магнезиева сплав а задния панел е от качествена здрава пластмаса.

Благодаря за уточнението. Явно съм се заблудил, но като гледам само на снимки нормално. 

(2015-07-02, 13:38:08)suffer написа:  @mita6ki9 - погледни Mi 4i. Taм гърба е защитен от хлъзгане и повърнхността се почиства лесно от всичко.
Освен това би трябвало да има чист Lolipop(АOSP или CM12) за него по форумите.


Ми 4и е по-слаб и от Нексуса. Не си заслужава. 
относно РОМ-ве базирани на чист Андроид знам, че има. Въпроса ми беше дали има възможност за лесно, официално и без да застрашава гаранцията превключване към AOSP по подобие на Леново. 


(2015-07-02, 12:27:24)NoMaD написа:  @mita6ki9, още ми стои в кутията, чакам за калъфите, иначе капака е лъскав, отпечатъци остават при ползване, но лесно и се изтриват. Само рамката му е от алуминий. За другото не знам, още не в експлоатация. Smile
Жалко  Big Grin

Като цяло все още се надявам да не се налага да сменям Нексуса(супер доволен съм от него освен от сглобката), но започвам да следя и китайските марки които набират сила.  
Говори се, че Xiaomi-тата са доста качествени като изработка и софт, но като нямат магазин и нямам познат, не мога да проверя лично  Big Grin .

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

@mita6ki9, тук си прав, що се касае до сглобката, много е качествена и телефона е изпипан отвсякъде. А що се касае капака, то винаги можеш да го смениш с друг - има голям избор.

 
Цитирай

@NoMaD и аз поръчах вече ми4, интересува ме с английско меню ли е, за бг няма да питам
Цитирай

@dcv74, с мултиезичен ром е.Smile

 
Цитирай

@NoMaD и с бг меню ли е?
Цитирай

Има с английски, има си и български.

 
Цитирай

(2015-07-08, 19:12:33)NoMaD написа:  Има с английски, има си и български.

А със каква ОС идва...сори че досаждам, ама вече нямам търпение Smile
Цитирай

MIUI v6

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай

Може да пита на кой андроид е базиран. Трябва да е 4.4.4.
Само на Mi 4i e lolipop.

И стабилния и девелопърския ром са 4.4
http://en.miui.com/download-240.html#336
Цитирай

(2015-07-09, 13:24:40)masterping написа:  MIUI v6
При мен излиза в момента това :
1. Модел : MI4W
2. Версия Андроид : 4.4.4
3.MIUI : 5.4.24 с ъпдейт до 5.7.2

 
Цитирай

Други официални MIUI ромове стабилен/дев освен KitKat 4,4 за MI4 няма.За момента с android 5.0 са устройствата MI2S,MI4i и MI Note PRO.
@NoMaD това е v6 на MIUI,5.7.2 е десетата актуализация на рома след твоята версия.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай

5-2015
7- юли
2- 2ри
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)