Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[D855 - Официален ъпдейт] Актуализация до Android 6.0.* - дискусия/проблеми

kaliyord написа:На мен не ми се ъпдейтва, устройството е рутнато и за това не ще. Така ми изписва. А то наистина е рутнато де. Smile
И при мен не стана с ОТА, затова го направих с LGMobile Support Tool. След това рутвам пак, обновявам SuperSu и съм готов

Xiaomi 12
Цитирай
Аксесоари

Тегли се вече пет часа. И при вас ли е така?
Цитирай

От 16:00 до сега 66% голяма мъка ужас.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

И при мен бе толкова бавно. Да не говорим как един път на близо 80% ми даде грешка в сървъра и трябваше да почне отначало :wall: :wall: Най-странното е, че отново руутнат се обнови без никакви проблеми и руутът се запази. Някой знае ли как да проверя, да не се окаже, че никога не съм го руутвал успешно Tooth Tooth Но пък все пак ми вървят програми изискващи руут..

пп - Първото ми впечатление не е никак добро - преди нямах никакъв лаг, докато сега е нещо страшно.
Цитирай

И при мен снощи също се тегли бавно часове и накрая заби на 50% . Тази сутрин при втория опит мина нормално .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Колеги на забелязвам лаг и т.н. И при мен рута се запази и всичко останало. Ще наблюдавам и ако има промени ще пиша. май батерията пада по бързо, но на този етап това е само съмнение. След няколко дни ще пиша подробно какво съм констатирал.
Поздрави ...

        
Цитирай

Моля за помощ. Сутринта пуснах ъпдейта и телефона влезе в fast boot loader режим и не мога да го изкарам от него.
Ако някой знае как да излезна от този режим да каже.

Мерси предварително.
Цитирай

artwork_iv написа:Моля за помощ. Сутринта пуснах ъпдейта и телефона влезе в fast boot loader режим и не мога да го изкарам от него.
Ако някой знае как да излезна от този режим да каже.

Мерси предварително.

Еми нека си седи там, флашвай на ново с LG Flash Tool 2014

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ъпдейта се е изтеглил вечерта сутринта инсталирах. Като че ли е същото.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Някой инсталирал ли е с LG Flash Tool 2014 и да е отметнал Руски език и ако да има ли Т9 в диалера?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

И при мен много бавно повече от 5 часа. Мислех даже че проблема е при мен.

LG G3 White 32Gb Android 6.0 Marshmallow
Цитирай

Моля модераторите да ми изтрият мнението тъй като не е свързано с темата.

УжасТ!!! Колеги, темата (ако греша поправете ме) не е да си казваме кой е получил актуализация, кой не е получил актуализация, на кой на колко процента му е забило, на кой колко часа му се е сваляла актуализацията, идеята на темата да си кажем кой какви положителни и отрицателни страни е видял в новата актуализация. Пълните темата с баластра. Извинявам се ако звуча остро, не е така.
Цитирай

При мен актуализацията се появи вчера сутрин , изтеглих я за 2 минути и се инсталира за около 10 минути . Засега не намирам разлика с предходната .

HUAWEI NOVA 5T
Цитирай

Не виждам нещо различно.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай

nnenno написа:май батерията пада по бързо, но на този етап това е само съмнение. След няколко дни ще пиша подробно какво съм констатирал.
Поздрави ...
След няколко цикъла ще се нормализира батерията. Smile

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай

Скапани ъпдейти.Зарекох се да не ъпдейтвам повече, но пак ъпдейтнах.Сега телефона изкарва 30000 на теста а с предната версия изкарваше 35 208.Освен това ми се струва, че батерията пада по- бързо. :mad:
Цитирай

artmika написа:
nnenno написа:май батерията пада по бързо, но на този етап това е само съмнение. След няколко дни ще пиша подробно какво съм констатирал.
Поздрави ...
След няколко цикъла ще се нормализира батерията. Smile

Знам това колега Smile Вече се нормализира Smile Всичко е тип топ

        
Цитирай

Струва ми се че дисплея вече е малко по-малък след последния ъпдеит, появи се една черна рамка V10I-EUR-XX
Цитирай

horhe написа:Струва ми се че дисплея вече е малко по-малък след последния ъпдеит, появи се една черна рамка V10I-EUR-XX

:rofl:

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай

horhe написа:Струва ми се че дисплея вече е малко по-малък след последния ъпдеит, появи се една черна рамка V10I-EUR-XX

моя стана на половина колега след Ъпдейта Tooth Tooth Tooth

        
Цитирай

Ще получим ли ъпдейт до Android 5.0?

LG G3 16gb.
Цитирай

100% Wink

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Вече има Miui за тези тел-та.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Колеги при мен не се обновява.Пише че телефона е рутнат и несе предлага обновление за рутнати телефони.

Google Galaxy Nexus
Цитирай

С LG Mobile Suport Tool теябва да стане, ако има ъпдейт за твоя телефон.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)