Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно MIUI V6
#26

chitalov написа:Щях да пиша на дълго и широко какво ми харесва и какво има за изпипване но ще бъда кратък. Много му е рано още за всекидневен ROM!
Ама тва ми хареса !
[Изображение: d21317918db17dbe.png]
Кое по точно?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

Не знам какво му е раното за всекидневен ром.Аз си го ъпдейтнах до миуи 6, и нямам никакви проблеми до момента Wink

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#28

dp4u4umi6ev написа:
chitalov написа:Щях да пиша на дълго и широко какво ми харесва и какво има за изпипване но ще бъда кратък. Много му е рано още за всекидневен ROM!
Ама тва ми хареса !
[Изображение: d21317918db17dbe.png]
Кое по точно?
Ами mi3 не е ли с Snapdragon 800 8274AB ?
Цитирай
#29

chitalov написа:
dp4u4umi6ev написа:
chitalov написа:Щях да пиша на дълго и широко какво ми харесва и какво има за изпипване но ще бъда кратък. Много му е рано още за всекидневен ROM!
Ама тва ми хареса !
Кое по точно?
Ами mi3 не е ли с Snapdragon 800 8274AB ?
Едва ли след ъпдейта се е сменил. Tooth

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#30

Аз не съм сMIUI6 още,но с CPU-Zи на мен ми показва същото.Явно програмата е нещо объркана.
Цитирай
#31

Абе гледам едни китайци се въртят тука ,а те процесори сменят,чак сега разбрах логото на fastboot режима.
Иначе да CPU-Z не показва правилно и при v5.
Цитирай
#32

Даже http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_3-5678.php са се заблудили Smile

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#33

Минах на V6 и ми харесва, като цяло. Само някой от имащите го по-отдавна, ако може да ме светне, как да го накарам да показва снимка на този, който ми звъни или на който аз звъня. В дайлъра се виждат снимки, но като ми звънне някой излиза само име, а е по-удобно с фото. Няма го или аз пропускам нещо в настройките?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#34

За жалост за момента снимката я има смао докато ти звънят, като дигнеш изчезва.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#35

И като ми звънят я няма. С девелопърския съм и май там е така.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#36

ем незнам на бетата поне от седмциа като ми звънят имам картинка но до вдигането.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#37

Сега се усетих, че съм направил голяма простотия. Ъпдейта дойде и аз го инсталирах. Дори не се усетих за двата систем дяла, та се е инсталирал в 2. Преди малко се светнах, че на 1 не съм го сложил и реших да погледна и този дял и ... Стига до локскриина и ребутва постоянно. Добре, че при ребутите успях да стигна до рекавъри и обърнах на систем 2 - в момента работи, но е притеснително така. Дайте идеи някакви. Трябва по някакъв начин да ъпдейтна и първия систем, но как? Предполагам през фастбуут ще стане, но да се изкажат по-подготвените.
П.П. Ако преименувам ъпдейта, който се изтегли, като инсталирах систем2, на update.zip и го инсталирам през рикавъри на систем1 дали ще се получи?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#38

Защо трябва? Защо не си оставиш ос-а сам да си свърши работата. Аз половин година само цъках ъпдейт и нямах проблмеи, а всички които имах проблеми беше от ребуутване по различни дялове и правене на магарии що било еднакво що било различно...

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#39

Ako систем 2 ти е работещия в момента и искаш да качиш същата версия, която е и на него (4.8.29 ли беше) на систем 1, ъпдейтвай направо както си в 2 от приложението "ъпдейт"
Така ще имаш и на 2-та дяла 4.8.29. Принципно с фастбут е най-добре, но едва ли има фастбут ром 4.8.29. А и тогава инсталацията си прави фул уайп.
И с преименуването на файла в упдейт.зип би трябвало също да стане, щото той се инсталира винаги в систем1, а доколкото разбирам на тебе той ти е проблемният
Цитирай
#40

Обаче яко продължавате на сила да си омазвате телфоните. Ей ти фастбуут ако е толкова зор: http://bigota.d.miui.com/4.8.29/cancro_i...8259d3.tgz и след 2-3 ОТА кат пак чекенш ко става в другия дел и не са типа топа нещата свиркай пак ще ти дам фастбуут и пак на ново.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#41

А изобщо не е зор. Той си работи, като слънце. Аз направих както си казал и ти - появи се ъпдейт и го пуснах, а после се кефих, че ми хареса как изглежда. Ама нещо ме ухапа кучето преди малко, че едно време на Mi2 ъпдейтвах и двата дяла. Ама щом казваш, че няма проблем от това ще си свиркам. Благодаря ти!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#42

emski_vas написа:И като ми звънят я няма. С девелопърския съм и май там е така.

А бе и на девелопърския имаше снимки, ама що си мисля, че трябва в акаунт сетингс на контактите да ги ползваш и от Ми акаунта. И съответно да са синхронизирани контактите и снимките с него.
Обаче този акаунт го забранявам,а xiaomi.service. framework, което служи за връзка с него го трия веднага, че са ми много енергоемки нещо, чекват постоянно и ми "будят" тела
Цитирай
#43

rumo написа:
emski_vas написа:И като ми звънят я няма. С девелопърския съм и май там е така.

А бе и на девелопърския имаше снимки, ама що си мисля, че трябва в акаунт сетингс на контактите да ги ползваш и от Ми акаунта. И съответно да са синхронизирани контактите и снимките с него.
Обаче този акаунт го забранявам,а xiaomi.service. framework, което служи за връзка с него го трия веднага, че са ми много енергоемки нещо, чекват постоянно и ми "будят" тела

Без да се обиждаш, моят съвет е да спреш да даваш съвети по тази тема, най много някой да се подведе и да ревне след това. :capitulation:

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#44

Хех! Не ми е първия такъв телефон и знам къде се пускат. Чекнал съм да показва снимките на контактите, но ги показва само в контакти и дайлър, а при позвъняване има само име. Благодаря все пак за помощта :thumbup:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#45

Toй последни пост беше май към мен. Няма място за обиждане и ако нещо не е вярно го изтриите.
Само се конкретизирай кое е, за да не го напиша пак Tooth
Ако е относно снимките, преполагам повечето хора си държат активен и Ми акунта и от там няма да ревнат (при мен е неактивен , щото трия връзката с него).
Ако е относно инсталацията от дял в дял, за един ден ми се случи да преинсталирам 3 пъти и тогва обърнах сериозно внимание, кое кога и къде отива.
Та 99% съм убеден, че винаги при инсталация на ром от дял 1 през ъпдейт приложението, новоинсталирания ром отвива в дял 2. И съответно обратното, от 2 отива в 1.
За фастбут инсталацията мися също няма спор, че прави фул вайп на телефона, поне в момента съм с такава и си спомням, че ми затри всичко
Цитирай
#46

Относно проца, още в началото ми замириса на политика за разпространение ..... но уви, така е в бизнеса ... искаха да предложат едно, но -акулите- се смръщиха ... и последва "лека" промяна към друго ....е, а дано ни огрее :cheers: Аз не съм фен на бърникането из мобила, и искам да попитам : Не се ли задава вече официална версия/актуализация/ на МИУИ6 ?! Още си стоя на .24 .... мина половината на месеца - и нищо :cheers:


п.п. м,да ... нямаше как да се случи ... преди.... айряна /// след това - е по-възможно Tooth
Цитирай
#47

emski_vas написа:Хех! Не ми е първия такъв телефон и знам къде се пускат. Чекнал съм да показва снимките на контактите, но ги показва само в контакти и дайлър, а при позвъняване има само име. Благодаря все пак за помощта :thumbup:

Ако все още не ти се показват снимките и си на последната версия значи снимките са ти много стари когато гуугъл имаше ограничение на размера. Пробвай да снимаш нещо и го прикачи към контатк и после го набери. Би трябвало да имаш снимки докато набира.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#48

Zorvalth :thumbup: :bow: Стана така и вече ми показва снимки. Само лошото е, че имам много хора със снимки (по-удобно ми е да позная някого по снимката, отколкото да чета име и номер) и сега ще падне една бясна смяна. Лудница!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#49

emski_vas написа:Zorvalth :thumbup: :bow: Стана така и вече ми показва снимки. Само лошото е, че имам много хора със снимки (по-удобно ми е да позная някого по снимката, отколкото да чета име и номер) и сега ще падне една бясна смяна. Лудница!

Директно от компа през gmail-а си ги редактирай.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#50

То това е ясно. През телефона ще е по-трудничко. Благодаря ти!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)