Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia™ M2 Aqua- Водоустойчивият наследник на Sony Xperia™ M2
#76

(2015-03-28, 15:24:28)buferato написа:  Кажете собствениците на този телефон -могат ли да се местят приложения на външна карта памет!?Благодаря!

Човек, нали направи тема специално да попиташ за това, няма нужда в раздела на всеки от телефоните да питаш. В темата ти отговорих, ще ти отговоря и тук. Не може да се местят, освен ако телефона няма руут достъп.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-03-28, 15:27:14)pavlinstoyanov написа:  
(2015-03-28, 15:24:28)buferato написа:  Кажете собствениците на този телефон -могат ли да се местят приложения на външна карта памет!?Благодаря!

Човек, нали направи тема специално да попиташ за това, няма нужда в раздела на всеки от телефоните да питаш. В темата ти отговорих, ще ти отговоря и тук. Не може да се местят, освен ако телефона няма руут достъп.
Всъщност могат. Всички приложения, с изключение на системните могат да се местят на СД. Можеш и да местиш папки на СД от вътрешната памет, но само с вграденият файл мениджър.

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#78
Wink 

Имаме нов ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#79

Сега ако ми кажеш и как избара тоя шрифт. За възможност за смяна на шрифта съм писал поне 5 пъти на Сони, понеже съм тъп и

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#80

Шрифта го смених с програмката iFont Donate, която работи само на руутнати телефони.
Цитирай
#81

Здравейте. Някой има ли представа как телефона отчита, че капака на USB порта е отворен/затворен? На телефона на приятелката ми му се скъса уплътнението на въпросното капаче и сега вади съобщение '' The phone is not waterproof", отказва да реагира на тъча и се свестява само бучкане в reset дупчицата, ама и това помага в 2 от 3 опита. Huh
Цитирай
#82

Смартфона го ползвам от около половин година и ми е забил само един път. Тогава яко се стреснах, но преди това бях чел, че може с power бутона и бутона за +/- да се рестартира. Като цяло е супер, но си има и някой минуси:

* Например някой от приложенията не дава да се мятат на картата с памет, а си седят в основната памет.

* Много слабо ме чуват докато говоря. Тоест трябва да се лепна плътно до телефона към долната част, за да ме чуят какво говоря.

* Тези капачета за водоустойчивост са много досадни особено като се разхлопа уплътнението. Хайде слушалките много не ги слагам, но зарядното всеки ден се вкарва. На капачето на зарядното направо ми се отлепи и скъса гумичката за уплътнение идва ми да го резна с ножица и направо да си стане като М2-ка. Попитах колко върви в един магазин такава гумичка и казаха, че само с капачето върви за 20 лева.

* Много трудно се намират хубави калъфи за М2 AQUA. Обиколил съм на доста места в София. Продавачите: - ооО да имаме за м2 aqua. И хоп вади ми за М2.

* Камерата е зле и не отговаря на 8 мега пиксела, а предната да не говорим не става и за пръдня. Преди това имах Сони Ериксон ц905 и правеше много по-хубави снимки от новите телефони.

Като цяло това са ми минусите за други сега не се сещам, но като цяло съм много доволен от SONY XPERIA M2 AQUA.
Цитирай
#83

Здравейте колеги имам върос! За колко време се зареждат вашите телефони защото моя започна да се зарежда много бавно,от 14% до 100% ми се зарежда за 5 часа а от 40 до 90 вчера за 2 часа и 15 минути.?дали е от телефона или от зарядното?

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#84

@angell_81, Възможно е причината да е във всеки един от двата варианта, които си изброил.
Рестартирай устройството и провери ситуацията след това.
Опитай и зареждане с друго зарядно и кабел, като веднага би могъл да разбереш дали проблема се крие в зарядното, което използваш до момента.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#85

Понеже аз винаги вечер като лягам съм го пускал да се зарежда и не съм обръщал внимание но сега когато ми се наложи ми направи впечатление! Пробвах с още един сони като моя изравних им процентите на батерията и ги пуснах едновременно да се зареждат.и двата се зареждат еднакво. Пусна ги от 70% и на двата пишеше оставащи време до зареждане 1:08 минути.Което значи че ако е от 0 до 100 отива към близо 4 часа.ако някой с М2 аква е забелязал за колко време му се зарежда моля да сподели!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#86

Един приятел иска да му сменя капачетата. Как става процедурата? Видях, че са гумени връзките, късат ли се и се натикват новите или става по друг начин?
Цитирай
#87

Дърпаш здраво за да излезнат старите.
Новите се набутват лесно, защото държача е направен като "кукичка" лесно влиза, но трудно излиза.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)