Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MediaTek MT6595 базираният Meizu MX-4 с впечатляващ AnTuTu резултат
#76

Не знам къде е пристигнал, но вчера обиколих 4 офиса на Вивата и нямат, има го само в Молловете и то само мостра засега.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз отидох в офиса на вива до нас (срещу Централна Поща Варна) и до преди 5 минути си играх с телефона. Обявиха ми и цени с план и без. Страхотен е телефона, изключително много ми допадна. Въпреки големите габарити стои добре в ръката и е удобен за ползване. Прекрасна изработка, ергономика, бързина, екран - за тази цена е повече от перфектен. Не пробвах камерата и не успях да сменя иконите (не знам от къде), а тези по подразбиране не ми харесаха особено (единственото, което не харесах).

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#78

На един сайт прочетох, че екрана бил 1152 x 1920 pixels, което щяло да е проблем при навигация с GPS. Дали наистина ще е така или има някаква грешка? Sad

 
Цитирай
#79

Така е, да http://www.gsmarena.com/meizu_mx4-6627.php

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#80

(2015-02-14, 16:30:58)emski_vas написа:  Аз отидох в офиса на вива до нас (срещу Централна Поща Варна) и до преди 5 минути си играх с телефона. Обявиха ми и цени с план и без. Страхотен е телефона, изключително много ми допадна. Въпреки големите габарити стои добре в ръката и е удобен за ползване. Прекрасна изработка, ергономика,  бързина, екран - за тази цена е повече от перфектен. Не пробвах камерата и не успях да сменя иконите (не знам от къде), а тези по подразбиране не ми харесаха особено (единственото, което не харесах).

Аз я пробвах камерата в технополис и снимаше доста добре. Наистина много хубав телефон на добра цена, с ярък дисплей и приятен интерфейс. 
Цитирай
#81

И аз го разгледах в мол пловдив ,страхотен телефон е .
Цитирай
#82

Аз ще си го купувам от Асеновград, но там ще има наличности чак в петък. Щом го има в Пловдив, утре отивам и аз да го разгледам. 
Цитирай
#83

Ако някой има нужда от закалено стъкло Nillkin H+ (премиум заобленото) за телефончето може да погледне в обявите в раздела за аксесоари, където съм пуснал едно за продажба.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#84

Привет на всички,относно тестовете специално на процесор за мен най-добрият вариант е aircrack-ng,товара на процесора е на прага на предела,друг въпрос е че ядрото на дроида е доста скопено за тези изпълнения,а и се съмнявам жълтурите от samsung или от други производители наистина да предлагат 4 ядрен чип с 4 нишки,в повечето случаи чипа е двуядрен с 4 нишки оверклокнат,няма значение че повечето софт го засича като 4 ядрен,мое мнение не задължавам никого да се съобразява с него.
живи и здрави

nokia n900,note 3(n9005)
Цитирай
#85

Порадвах се на телефона и много ми хареса. Не усетих лаг-всичко върви много плавно и бързо. Камерата много ми хареса,интерфейсът наистина е приятен, а екрана е повече от прекрасен.
Цитирай
#86

а друг цвят освен сиво предлага ли се на нашия пазар,и на жената много и хареса.гледам от китайците на по скъпо ни идва.
Цитирай
#87

Засега само в този цвят, базова 16gb версия.

 
Цитирай
#88

Напиши на Те*н*полис у сайта в търсачката Meizu - сега го гледам в 2 цвята го имат GRAY и GOLD, като втория е малко по-скъп, но поне се знае че има и друга разцветка.
Цитирай
#89

Днес си поиграх с телефона и определено , за тази цена няма конкуренция. Екранът е доста добър. Малко е студен, но е доста ярък и контрастен.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#90

Колеги искам съвет... да купувам ли мх4 или да чакам мх4 про? Така като гледам про-то има по-добър и по-голям дисплей, по-добра предна камера и повече рам, а да и пръстов отпечатък, който за мен е глезотия Smile

Sony Ericsson k500i --> Nokia N95 8GB --> HTC Desire HD --> MEIZU MX4 16GB Flyme OS 5.1.9.0A
Цитирай
#91

Meizu m1 note дали ще се продава у нас
Цитирай
#92

(2015-02-18, 19:26:51)Dochev написа:  Колеги искам съвет... да купувам ли мх4 или да чакам мх4 про? Така като гледам про-то има по-добър и по-голям дисплей, по-добра предна камера и повече рам, а да и пръстов отпечатък, който за мен е глезотия Smile
Колега, в раздела за телефона има пуснат клип за сравнение между двата модела.

 
Цитирай
#93

(2015-02-18, 21:46:33)esm написа:  Meizu m1 note дали ще се продава у нас

Да, ще се продава. Даже мисля, че много скоро ще е на пазара. Сам ще се сетиш от кой (а може да са кои).

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#94

Колеги и аз мисля да взимам мх-4 но след прочетеното днес се чудя дали да не чакам и аз про версията , предполагам няма да е много по-скъп.
Цитирай
#95

Грешка! Не мога да трия!
Цитирай
#96

(2015-03-22, 15:47:13)jlsftw написа:  Колеги и аз мисля да взимам мх-4 но след прочетеното днес се чудя дали да не чакам и аз про версията , предполагам няма да е много по-скъп.
Ами не се знае дали ще се предлага тук и кога.

 
Цитирай
#97

(2015-02-14, 16:41:03)NoMaD написа:  На един сайт прочетох, че екрана бил 1152 x 1920 pixels, което щяло да е проблем при навигация с GPS. Дали наистина ще е така или има някаква грешка? Sad

Аз ползвам Sygic и няма никакъв проблем. Малко ме дразни само, че докато съм в менюто на навигацията малко лагаво се движи (единственото приложение което прави така).
Цитирай
#98

Продажбите с Убунту са започнали в Китай  Heart Дали ще отключат буутлодъра тия китайци? 
http://www.omgubuntu.co.uk/2015/05/meizu...urope-soon


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#99

@tolostoi I версията трябва да ти е с отключен bootloader. Кофтито е, че не дават source на kernel-a. Ама това не е от Meizu, по-скоро е политика на mediatek
Цитирай

Да, и Mediatek, и Meizu много работи не дават. Малко сме пре**ани в това отношение. Дано поне от Meizu пуснат чист андроид, както се чуваше.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)