Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво ви е мнението за стъклените Screen Protectors.
#51

(2015-08-14, 07:52:55)yess написа:  Моля за съвет ако махна моя стъклен протектор нали няма опаснос да се счупи дисплея?

Има опастност, и то голяма

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#52

Никаква опасност няма. Най-много да счупиш стъкления протектор.
Цитирай
#53

Аз също ги слагам в банята, след това с душа, даже този метод е препоръчителен за постигане на оптимално добро поставяне.
Като се махне нормално стъкленият протектор, опасността от счупване на дисплея е нулева.
Цитирай
#54

(2015-08-16, 14:56:59)anatol06 написа:  Никаква опасност няма. Най-много да счупиш стъкления протектор.

На твоя отговорност!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#55

Каква отговорност... Стъклените се махат по-лесно от някои нормални протектори.
Цитирай
#56

На мене ми го сложиха в магазина протектора не съм го аз слагал , но доста добре го сложи дано да не стане нещо на дисплея.
Цитирай
#57

Бях си поръчал един Nillkin и аз - тези дни пристигна. След обстойни клипчета в тубата как става и съвети на колегите, в банята се залепи от пръв път и за пръв път от мен. Усещането е добро и въобще не пречи при използване на телефона. Smile

 
Цитирай
#58

Малката бутна телефона и падна по 'очи', за мое щастие имах стъклен протектор и ето какво се получи: (ако не се виждат снимките моля пишете ми за да ги оправя! )
[Изображение: 11953287_10205718566498333_2694475699575...e=56710DCB]

Като го махнах горилата изобщо не беше засегната, както казаха колегите по горе, самият протектор има фолио което не позволява да се надраска горила стъклото от долу. Ето какво стана като си поиграх малко да го начупя Big Grin Също нямаше отдолу никакви признаци за ръбчета. Поръчах си нов и веднага го смених.

[Изображение: 11951279_10205718566538334_1333355211823...e=56716A02]

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#59

Здравейте колеги! Днес при опит да поставя пластмасов протектор на сони експерия зет 1 компакт, се пукна дисплея! В гаранция е телефона, въпросът е - гаранцията покрива ли евентуално ремонта? И евентуално за София, кой е оторизирания сервиз и адреса?
Цитирай
#60

Чакай, чакай - под пластмасов имаш предвид фолио ли? Ако да-как се пука дисплей от това?
Иначе може да се пробваш по гаранция, в другите подфоруми пишат, че покриват понякога спуквания, та що не?

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#61

@Eras3r каква марка е протектора ти?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#62

(2015-08-14, 07:52:55)yess написа:  Моля за съвет ако махна моя стъклен протектор нали няма опаснос да се счупи дисплея?

Думичката опасносТ ти е малко различна, надявам се техническа грешка ... въпрос зададен по такъв начин може да се тълкува многозначно и требе (трябва) да се гадае какво искаш да питаш. Малко по точни да бъдем в питането предлагам, за да не се сърдим после като не получаваме читав отговор ..
Ако махнеш твоя протектор шансовете да се счупи дисплея без него нарастват в пъти. Ако имаш предвид дали ще се счупи при самото сваляне да протектора ... от теб зависи. Ако го сваляш с тесла е много вероятно точно това да се получи. Със сигурност обаче виновника за повредата няма да е протектора. 


(2015-08-27, 18:38:42)6kpeka написа:  Здравейте колеги! Днес при опит да поставя пластмасов протектор на сони експерия зет 1 компакт, се пукна дисплея! В гаранция е телефона, въпросът е -  гаранцията покрива ли евентуално ремонта? И евентуално за София, кой е оторизирания сервиз и адреса?

6kpeka да не си се опитвал да го закрепиш с чук и пирони този протектор, че си пукнал дисплея? Сега като го сваляш протектора да го носиш в сервиз най лесно става с флекс/ъглошлайф.
Цитирай
#63

(2015-08-27, 18:38:42)6kpeka написа:  Здравейте колеги! Днес при опит да поставя пластмасов протектор на сони експерия зет 1 компакт, се пукна дисплея! В гаранция е телефона, въпросът е -  гаранцията покрива ли евентуално ремонта? И евентуално за София, кой е оторизирания сервиз и адреса?

Оторизиран сервиз е Булграм, адресът е :
Булграм ЕООД
Околовръстен път 36
Перла парк ет.3
София 1415
+35924452230

това се намира преди или след кръговото на Драгалевци и околовръстното - зависи от къде идваш. Ако отиваш към него по посока Младост е преди кръговото, има голям надпис Булграм, сградата е със стъклена фасада - няма как да го объркаш. А вече вътре не съм влизал и не мога да ти дам указания.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#64

Проблемът със стъклените протектори е, че ако дори леко ти е крив дисплея, не пасват идеално и остава луфт... Също така пречат и за поставянето на някои кейсове. Например на м7-цата ми се сложих такъв, но след това не можех да поставя incipio dual pro калъфа ми...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#65

Забелязах същото и на Galaxy S4, със стъклен протектор не може да се сложи s-view cover, не се затваря към екрана.


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
#66

Ако протектора е читав и на кривините прилепва добре. Колкото до с вю ковъра на с4 ако 0.26 или 0.3 мм са му проблем да се затвори ... грешката е в него ми се струва. Аз също съм с протектор и с вю макар и рядко ползвам има място за 2 че и 3 протектора докато му стане проблем. Също важно нещо при избора е и заоблянето на краищата на протектора ... оказва влияние с някои калъфи за това като взимате обръщайте внимание и на това ...
Цитирай
#67

Здравейте.Темата е стара но мисля,че тука е мястото да попитам.
Стъклените протектори остават ли пръстови отпечатъци каквито oставят и обикновенните протектори?Питам понеже ми писна да си бърша дисплея на телефона.
Ще се радвам АКО НЕ оставят пръстови отпечатъци да ми предложете някоя марка.
Става въпрос за Sony Xperia E4G.
Цитирай
#68

Зависи от стъкления протектор, с какво покритие е. Така наречените oleophobic протектори оставят по-малко отпечатъци, но не очаквай чудеса виждат си се.

И еднин пресен пример от вчера за спестени 300+ лв Big Grin


.jpg 12540068_1251859481496316_1315854863_n.jpg Размер: 10.58 KB  Сваляния: 107
   
Цитирай
#69

Аз карам с едни mocolo. Много съм доволен от тях. Разликата в качеството с това на китайските е огромно. 
Остават леки отпечатъци, но те не се забелязват.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#70

Сложих си стъклен преди малко. За сега съм доволен много не си виждам вече отпечатъците. Разликата е огромна
Цитирай
#71

Не че нещо, но ако е счупено само стъклото и се сложи стъклен протектор после, дали ще изкара още някой друга година?
Цитирай
#72

Някоя-друга година едва ли, но някой-друг месец - може.

 
Цитирай
#73

(2016-01-16, 13:19:37)mita6ki9 написа:  Аз карам с едни mocolo. Много съм доволен от тях. Разликата в качеството с това на китайските е огромно. 
Остават леки отпечатъци, но те не се забелязват.

Може ли повече инфо за тези mocolo, откъде си го закупи и на какви пари? Искам да си взема нещо добро, че смених няколко евтини, които в крайна сметка ми излизат по-скъпи от едно качествено. Всичките са булшит, не прилепват или са кофти изрязани.
Цитирай
#74

mita6ki9 mocolo и те са Китайски ... Разликата между Китайски и Китайски е голяма ... Има китайски по долар, Има и по 10 долара които не се различават, че даже са по зле от тези от долар визирам Nillkin, както има и по 10 долара които са си на много високо ниво ... над 5 долара обикновено стават за употреба, та mocolo ако са оригинал са си много читави ... различни цветове е опаковката според слоевете и покритията та и цената.
Цитирай
#75

Прав си. Визирах главно безименните китайски. Явно и съм случил с тези Mocolo.

@malvin, поръчах ги от алито. Мисля, че жяха около 7 долара двете. Продаваха се по две. Повече от половин година съм с първото още. Не се е отлепило нъкъде, само леко счупен ръб от изтърване.
На допир е много по-яко от безименните, ръбовете му са приятно заоблени.
Моята опаковка е червена.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)